спальное место• 25 марта 2023

порадьте хорошого спеціаліста - бачущого, який може допомогти

останні роки з‘їдаю сама себе , ніякі таблетки/психологи/психіатри/психотерапевти/неврологи/медитації/книги/відпочинок , нічого не допомагає! жити не хочу.. а мені всього 20

порадьте спеціаліста, але щоб це була не чергова гадалка, яка зараз «нагадає» видумані порчі і буде просити гроші, щоб їх зводити
допоможіть!! можна онлайн
Тракторні війська• 25 марта 2023
Щось ви рано почали в 20 років перекладати відповідальність за своє життя на гадалок. Як вам не гірко це буде чути, але допомогти ви повинні собі самостійно. Це ви просто не дійшли до тієї межі, коли готові будете діяти заради себе.
Щедрик ведрик• 25 марта 2023
Та нема никого бачущего, примите это уже наконец.
автор спальное место • 25 марта 2023
Ответ дляТракторні війська
до чого тут «рано»? може ще скажете , що в 20 проблем не буває і у всіх однакове життя?
я вже все перепрошувала , я лежала з страшною депресією і місяць не милась і не виходила з хати, і це було неодноразово
мені ніхто не може допомогти, в мене було дуже багато лікарів
я на межі, і шукаю вихід знову

я краще зроблю це, ніж стрибну з криші, що я так хочу
автор спальное место • 25 марта 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
є
Бабульція• 25 марта 2023
Найдите чем занять голову: работа, хобби, помогать кому-то. Люди привыкли свои неудачи и апатию сваливать на сглаз и порчу.
Спасение утопающего дело самого утопающего
dogfriend• 25 марта 2023
Какие препараты пили и сколько по времени?
Кто ухаживал за вами, когда были в депрессии? В каком возрасте это началось?
Лежали ли вы в стационаре? Пробовали стационарные методы лечения?
автор спальное место • 25 марта 2023
Ответ дляБабульція
«найдите чем заняться»? ви серйозно зараз ? тобто, я вже 4 роки просто не можу «найти чем заняться» ? як же все просто у головах у людей, які не живуть у моїй проблемі
ще валеріани порадьте , ціни вам не буде
Лівий Локіть• 25 марта 2023
Я так і не зрозуміла якого ’ спеціаліста’ ви шукаєте, бо в темі перечислили всіх і вся, що вам не допомогли. Та і хоч натяку на причину самоїдства нема.
А как у вас вопросительный знак• 25 марта 2023
Ответ дляБабульція
Схоже, у вас ніколи не було депресії🙂 і хай ніколи і не буде!)
Бабульція• 25 марта 2023
Ответ дляспальное место
Вы закрыты для любых советов, вам тут вряд ли помогут.
автор спальное место • 25 марта 2023
Ответ дляdogfriend
препаратів було багато , пила 2-3 міс , потім кидала, і так років 5 поспіль
коли була у депресії ніхто не доглядав , хоч і повна хата людей, мої батьки совкового виховання , і вони думають , що хвороби тільки фізичні , а решта - видумка
почалось в років 14
в стаціонарі відмовлялась лежати
автор спальное место • 25 марта 2023
Ответ дляБабульція
бо мені не потрібні такі кончені «совєти» , типу «займетесь чем - то» , серйозно?
Бабульція• 25 марта 2023
Ответ дляспальное место
Вы еще и хамка.
То може варто спробувати пити ліки тривало? Багато хто п´ють їх все життя, щоб нормально себе почувати. Може тоді буде якийсь ефект і покращення?
ЗаведУющая• 25 марта 2023
21 століття!!! Не буває такого!!! Прокиньтеся!
dogfriend• 25 марта 2023
Ответ дляспальное место
почалось в років 14
в стаціонарі відмовлялась лежати
А вам врач не объяснил, что за 2 месяца препараты не помогают? Что минимум приема 6-9 месяцев, чтобы вы вышли в состояние полной ремиссии, а потом возможно от состояния продлить на какое то время и начинать уже психотерапию, обязательно спорт.
2-3 месяца приема = вы не лечились от депрессии, от сюда такой и результат.
Извините, но вы классический вариант отсутствия правильного лечения, а потом мне ничего не помогает.
В стационар тоже не захотели, так как вам можно помочь, если вы отказываетесь от лечения?
Пез Году Неделя• 25 марта 2023
Ответ дляспальное место
почалось в років 14
в стаціонарі відмовлялась лежати
давайте я почну з того, що вам не 20 років...
автор спальное место • 25 марта 2023
Ответ дляПез Году Неделя
а скільки ?