Невидимка• 25 марта 2023
Знавці домашніх рослин потрібна порада.
Листя в рослини стає білим. Після пересадки навіть нові пагони з’явились, але за тиждень, побіліли і відпадають маленькі листочки. Назву не знаю. Сканер рослин, каже, що це есхінантус. Але на відео дивилась, наче не схоже. Можливо хтось зможе щось порадити?
Невидимка
• 25 марта 2023
Ответ дляМанка Я
А это не вариегатность, случайно?
Та хто ж його знає, але так швидко, за тиждень після пересадки побіліло. І вже два тижня ніякого покращення. Лише і маленькі паростки загинули.
Бибер-анонимер• 25 марта 2023
Это может быть недостаток азота в почве.
(Самый простой способ, это полить водой с добавлением нашатыря) или купите азотное удобрение
Невидимка
• 25 марта 2023
Ответ дляЛепешечка
Перелив або не долив
Наче слідкую. Але в мене досвіду малувато, лише кактуси раніше були. А це дочка купила. Шкода, якщо загине.
Невидимка
• 25 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Дякую.
Анонім Завгосп• 25 марта 2023
Ответ дляНевидимка
А как часто поливаете?