Меня волнует последнее время кое что..
Если до 2024 не отменят военное положение.
То выборы провести будет невозможно. А полномочия Зелени продлятся до его конца...
А возможно военное положение будут спецом держать ещё долгое время даже после конца войны. Чтобы зелень мог спокойно быть у власти ....
Возможно придётся собирать новый Майдан ...
Или все же дадут нам провести выборы ?
Olya Rybka• 26 марта 2023
Ответ дляЭлли Иванова
У нас нет демократии. Все оппозиционное давно закрыто, в парламенте давно монобольшинство, а Зеленский будет президентом столько, сколько захочет. Хоть обголосуйтесь.
У нас в парламенте одна партия?
Viktoria_St• 26 марта 2023
Ответ дляЭлли Иванова
У нас все оппозиционное было пророссийским. Правильно сделали что закрыли
Thanks for all• 26 марта 2023
Ответ дляАпель-синка
Насправді, все було готово до здачі країни, але народ вирішив інакше. Я добре пам´ятаю, як швидко чоловіки згуртувались в ТРО і отримали зброю для захисту прямо ’з борту’. Я пішли добровольці до воєнкоматів. Як повертались з Польщі хлопці і казали я не можу сидіти за кордоном і чекати, поки таке в моїй країні таке відбувається. Все сталось дуже швидко, народ взяв зброю і почав опір. А Зєля десь відсижувався ( наближені особи кажуть, що десь в Хмельницькій обл.), готувався тікати, а через 3 дні випірнув нізвідкіля і ’очолив’ опір. Хоча кажуть, що був готовий здатись і виїхати.
«Кажуть» - це хто таке каже?
Olya Rybka• 26 марта 2023
Ответ дляThanks for all
«Кажуть» - це хто таке каже?
Методичка пишет, а что еще?
Ответ для77 года рождения
Це вам в марафоні про ’’зеля вигриз зброю’’ розповідають.
Ви навіть не уявляєте собі, хто насправді це робив і яким чином.
Поки боневтік запарював мівіну.
Ви забули по якому сценарію зелена наволоч зайшла в Крим і хто там пригав на радощах з триколорною ганчіркою?
Поки боневтік запарював мівіну.
Кто это делал на самом деле, расскажите.
Ответ дляДжулз
Можна пояснення, яка зелена наволоч заходила в Крим з триколором?
Щодо себе, не вважаю Зеленського гарним президентом, не голосувала за нього.
Але думаю, що до закінчення війни саме він має бути президентом, бо він уже є обличчям нашої країни в очах інших країн, що нам допомагають.
Один уже сидел не сменным президентом и что из этого вышло ?!