kuskus• 25 марта 2023

Ви чули розмову І. Прігожина з Ф. Ахмедовим?

Дуже цікава, 30 хвилин слухала не відриваючись і вам раджу почути.
Alena5336623• 25 марта 2023
Про що там, можете в двух словах.
ЛиМоНнАя_ДоЛьКа• 25 марта 2023
Да, ржала
ВаршавскаяЮ• 25 марта 2023
Напишите тезисно или нам угадывать?
kll lena• 25 марта 2023
Забагато їм честі слухати їх
автор kuskus • 25 марта 2023
Ответ дляAlena5336623
Про що там, можете в двух словах.
Що путін х@ло
MarryV• 25 марта 2023
Ахмедов- это кто?
автор kuskus • 25 марта 2023
Ответ дляMarryV
Ахмедов- это кто?
Бізнесмен кацапський під санкціями
автор kuskus • 25 марта 2023
Мережу сколихнув аудіозапис телефонної розмови двох російських багатіїв, Фархада Ахмедова і відомого російського музичного продюсера Йосипа Пригожина, повідомляє 5 канал. У приватній розмові близькі до режиму багатії діляться одне з одним ледь не панічними настроями, сварять та принижують диктатора путіна і обурюються станом справ у армії.
автор kuskus • 25 марта 2023
Їхні оцінки того, що відбувається, і намагання дистанціюватися від режиму є показовими для розуміння настроїв, що панують серед еліти росії і результаті повномасштабного вторгнення. Обидва багатії багато років сумлінно служили Кремлю, і з гордістю демонстрували це на публіці, що дозволило їм назбирати величезні статки.

Наприклад, Ахмедов представляв Краснодарський край та Ненецький автономний округ у Раді Федерації РФ, брав активну участь у роботі путінської делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.
Татьяна-8275• 25 марта 2023
Муж Валерии это другой Пригожин
автор kuskus • 25 марта 2023
У свою чергу, Пригожин також був і залишається підлабузником режиму. Саме він підписав звернення діячів культури на підтримку анексії Криму, а через чотири роки офіційно був ’довіреною особою’ Путіна під час президентських виборів. А 23 лютого минулого року він підтримав рішення кремлівського диктатора про ’визнання’ сепаратистського анклаву на Донбасі.

’Він пішак у чужій грі. Намагається сказати, що він такий самий великий, як і Володимир Путін’, - заявив Пригожин про Президента України у січні поточного року. І публічно звернувся до офіційного Києва: ’Досить брати зброю на Заході’

Однак, у приватних розмовах, настрої Пригожина та Ахмедова діаметрально протилежні. Ахмедов не соромиться у виразах про московського диктатора: ’ Він – сатана, б**дь… Він не кермовий, він не кермував. Він завжди говорив про те, що йому писали. Він літав туди-сюди. З нього створили медіа-героя. А в таких ситуаціях він виявився тим, ким він зараз є... Пустушка!’.
автор kuskus • 25 марта 2023
Ответ дляТатьяна-8275
Муж Валерии это другой Пригожин
Татьяна-8275• 25 марта 2023
Какой из двух Пригожиных на видео?
gejly• 25 марта 2023
Ответ дляТатьяна-8275
Какой из двух Пригожиных на видео?
На аудио - муж Валерии
Татьяна-8275• 25 марта 2023
Какая разница что говорит муж Валерии?🤷‍♀️
автор kuskus • 25 марта 2023
Ответ дляТатьяна-8275
Я вас не примушую слухати, не хочете, не треба
olkaig• 25 марта 2023
Дайте лінк будь ласка
Tatyana_1975• 25 марта 2023
Щойно послухала. Але там, де я слухала, тільки 10 хв
автор kuskus • 25 марта 2023
Ответ дляolkaig
Дайте лінк будь ласка
Задайте в гуглі фархад ахмедов вам в новинах видасть, знайдете посилання на розмову в описі, я слухала на каналі Нєвзорова
автор kuskus • 25 марта 2023
Ответ дляTatyana_1975
35 хвилин найбільше, що знайшла поки що, при чому обривається на самому цікавому місці
Tatyana_1975• 25 марта 2023
Ответ дляkuskus
Пішла погуглю ще
gejly• 25 марта 2023
’Проиграли квартиру 95’
Tori1602• 25 марта 2023
Вже пригожин скулить, що це ’нєйросєті’ і такої розмови не було
po_li_na-49a8• 25 марта 2023
Ответ дляkuskus

так сатана или пустышка?
Перемога 2022• 25 марта 2023
Тьфу, блин. Я думала зек Пригожин с Ринатом Ахметовым говорили по душам
-Инга-• 25 марта 2023
то что они думают одно, а народу за деньги вещают другое - у кого-то были сомнения)??
Они тва-и, но они не идиоты)))
Svetlana-7070• 26 марта 2023
Таке б.. б... б... через кожне слово
Thanks for all• 26 марта 2023
Ответ дляПеремога 2022
І я так подумала )))
1Lesya• 26 марта 2023
Він не кермовий, він не кермував. Він завжди говорив про те, що йому писали. Він літав туди-сюди. З нього створили медіа-героя. А в таких ситуаціях він виявився тим, ким він зараз є... Пустушка!’-а я так зрозуміла, що це він про Зеленського цю фразу сказав.
автор kuskus • 26 марта 2023
Ответ для 1Lesya
говорили про тамтешнє керівництво, а потім, різко з‘являється Зеленський, вам не здалось це дивним? Хоча, я теж не до кінця цей епізод переварила