Кусюче сонечко• Изменено 26 марта 2023
Модниці, питання до вас: це модні туфлі?
Розумію, що не всі цікавляться модою і будуть писати що такі в ї бабусі і тд
Тому питаю тих, хто реально цікавиться.
Мене болять ноги на шпильках і з гострими носами, а під сукню чи костюм на свято потрібне взуття на підборах.
Як вам такі?
Це дермантин, шукала в Альдо, Мадден і тд але не знайшла
Тому питаю тих, хто реально цікавиться.
Як вам такі?
Мадам Подлинник• 26 марта 2023
Ответ дляВідірву та викину
У меня тоже лежат, на каблуке, одни с ремешком, одни с цепью. Пару раз надела и лежат. Не вписались как то и устарели, по моему...
А мені подобаються. Гарні. Носіть.
Stepa_nida• 26 марта 2023
Через MiuMiu стиль преппі повернувся - балетки з квадратним носом, Мері Джейн, шкарпеточки під туфлі, міні-спідниці, в тому числі в складку, як шкільна.
Щоб зовсім в тренді, краще без підборів (або з мінімальними підборами). Як на ф4 представлені.
Відірву та викину• 26 марта 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Застаріли, так. Це не те що зараз в моді
Ну, так вот и ответ на ваш вопрос. Модные детали в обуви просто мелькают, очень быстро меняются. Смысл покупать дорогие, кожаные туфли, если это не каждодневная обувь? Так же пару раз наденете и все. Купите кожзам, трендовые выйдут из моды, выбросите купите следующие. А кожа и бренды - это для классики, лодочки, например. Хотя тоже - там и носы все время разные и каблуки варьируются... Я люблю дорогую обувь, но уже подзадолбалась мешками выбрасывать.
Кусюче сонечко
• 26 марта 2023
Ответ дляStepa_nida
Типу такі?
Ці ніби під Шанель (фото 3)
Кусюче сонечко
• 26 марта 2023
Ответ дляВідірву та викину
Дякую, та згодна. Просто ноги болять, якби ті тренди дермантинові не були ще гірше ніж шкіряні шпильки. Я тільки про це)
Кусюче сонечко
• 26 марта 2023
Ответ дляeuhunter
Так, туфлі на ваших фото модні. Але не раджу купувати в Зара на проблемні ноги. Можете замовити з сайту eobuv чи ССС? знайдете собі шкіряні польського виробника, якість буде чудова, повернення без проблем.
Дякую!
Дуже люблю ваші поради
Stepa_nida• 26 марта 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Типу такі?
Ці ніби під Шанель (фото 3)
Так, такі і ще популярніші - з однією перемичкою