Зілля до весілля• 26 марта 2023
Дівчата, чи є такі які спеціально їхали народжувати за кордон?
Цікавить чи є справді такі жіночки, які їдуть народжувати за кордон ( будь куди) аби дитя мало громадянство ?
Як вам не страшно? І чи дійсно в цьому є багато переваг ?)
P.S. Просто цікаво ))))
Гостра на язик• 26 марта 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
В Европе не дают сразу, но дают через год легального пребывания.
Ну хто Вам таке сказав? Не дають громадянство в Європі якщо батьки дитини громадяни третіх країн. Громадянство надається по одному з батьків.
ЭмчЭндЭм• 26 марта 2023
Ответ дляГостра на язик
До чого там батьки? Це зовсім інше. Це громадянство по резеденції, а не по народженню.
Така дитина чи дорослий чекають 1 рік, а не 5, як інші.
Наивная Хо• 26 марта 2023
Ответ дляКопирайторша
Ого, я думала в Румынии бесплатно можно
Чого це ,можна безкоштовно з інтернами народжувати.а справжні лікарі з досвідом лиш за великі гроші
Копирайторша• 26 марта 2023
Ответ дляНаивная Хо
Вы были там ?)
Гостра на язик• 26 марта 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Народження дитини не дає можливості отримання громадянства в ЄС. Ні по спрощеній системі,ні по звичайній . Діти народжені в ЄС від батьків третіх країн не мають ніяких привілей.
Чтооооооооооо?• 26 марта 2023
Ответ дляГостра на язик
Угомонитесь. Здесь идёт речь о другом виде получения гражданства.
Боже, какие же люди бывают.. и продолжает затирать своё.
Крайня невістка• 26 марта 2023
Ответ дляМоре Щастя
Не верю
Хотя....может из маленьких городов и сел Украины возможно
Вот из маленьких городков и сел люди дома сидят, а кто туда сюда ездит много денег вот те и шуры муры делают.
ЭмчЭндЭм• 26 марта 2023
Ответ дляГостра на язик
Пишу Вам второй или третий раз - это гражданство не по народженню, а по резеденции.
Если я родилась в Испании, могу пожить 1 год в Испании и получить гражданство. Если я родилась в Украине - живу 5 лет и только тогда получаю, если я вышла замуж за испанца - живу 2 года и получаю.
Так понятно?
Если я мама ребёнка, который родился в Испании, живём 1 год и я подаю на его гражданство, себе подаю через 5 лет.
Так понятно?
Чтооооооооооо?• 26 марта 2023
Ответ дляГостра на язик
Діти та дорослі, що народжені в Іспанії, отримують громадянство ЄС за 1 рік резиденції, а не за 5. Але це не має бути студентська резиденція. Ідуть спори чи наш тимчасовий прихисток враховується в цей строк. Скоріш за все - враховується.
Natalifairy• 26 марта 2023
Ответ дляГостра на язик
Дают. В Португалии если один из родителей прожил легально 1 год - гражданство ребенку. Если меньше года, то уже нет