Раджу подивитись.. взагалі що Юрій Бутусов, що Яніна Соколова викликають лише мою повагу завдяки своїм вчинкам, своєму патріотизму, своїй незмінній позиції з 2014 року..
Так от, вчора ств темку, що хочуть наші люди знати більше правди , тому хто хоче більше правди раджу дивитись відео
Mira29-c3c3• 26 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Достали уже - какашки с песочниц, а надо смотреть шире, это у этих плохо, а это у тех. Это , как Копытько отмазывал мин обороны.
А николов и бутусов ’топил’ за цены на продукты в МинОбороне. И освещал проблему.
И что? . Не надо было?
Или не надо было поднимать кучу других тем, от разных журналистов с разными точками зрения?
И что? . Не надо было?
Ні,ви що. Тут тільки мають писатися теми одного змісту і характеру.
Демократія у всій красі😎
Ответ длячаревна
Вы создали тему для чего? Наверно обсудить.
Так какого, вы переходите на личности? А вас как то оскорбила?
Сидят хаят Ермака, Зеленского...ну давайте сдадим Украину раше и устроим над ними суд.
Я за! ’ Хаянье’ всех, если надо. Не умалчивать. И не делить по цветам.
Mira29-c3c3• 26 марта 2023
Ответ длячаревна
Ні.Давайте будемо мовчати і тільки Єрмаку і тій всій@@@оди співати.
Чашечка кофе• 26 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну так это противоречит тому, что у бутусова есть хорошие интервью с военными? Или все туфта? Бо то бутусов
У нього є гарні матеріали, але за діяльністю Бутусова слідкую з 2014 року і зробила певні висновки про нього. Найголовніший - любов до грошей. Хто платить - того він і любить
Ответ длячаревна
Ви хоча б відео подивились
?ні і як раз на особистості перейшла саме ви.. його, Бутусова, внесок в перемогу України більше ніж ваш і мій разом взяті..тому ще раз ваші ’мєшки ворочать’ то взагалі мимо..
Mira29-c3c3• 26 марта 2023
Ответ дляJave
Ви хоча б відео подивились
А для чого дивитися? Побачили прізвище Бутусов і вперед😡
Ответ дляJave
Ви хоча б відео подивились
Не обесценивайте себя, таких как вы и я целая страна и мы делаем больше его в разы. Поэтому держится фронт
Ответ дляЧашечка кофе
Покажите мне журналиста, кто бесплатно работает? Журналистика древняя профессия. Я не знаю что и как сейчас у него, кто там финансирует.
Так вот- это не отметает того, что есть хорошие материалы.
С военными он делает прекрасные работы, войдут в историю. Этого не отнять.
Нет никого, которого не было за что критиковать, но мы воспринимаем тут и сейчас, а последнее я прочитала про этого нашего героя ’ Хижака’ что спас отряд, прочитала у Бутусова, и что?
Спасибо за материал, очень интересно.
Страна должна знать своих военных - героев в лицо.
Спасибо за материал, очень интересно.
Mira29-c3c3• 26 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Ха-ха-ха.
Ото в нас зараз одні»бессребреники»кругом.
Ответ дляJave
Ага) а потім чому ми так бідно живемо і чому у нас така корупція.. от відповідь в цій темі яскравий доказ..
Чашечка вже двічі пише що Бутусов гроші любить а жодно го підтвердження ненадала
Так вы сами пишите, что 95 квартал присосался, где доказательства?
А то все говорчт, кто то ворует, а никто не видит как происходит
Чашечка кофе• 26 марта 2023
Ответ дляJave
Підтвердження які будуть?
Хто першим з українських журналістів побіг записувати інтерв´ю з трампісткою Спратц?
Ответ длячаревна
Ви правильно говорите кожен з насважливий Бутусов ПЕРШИЙ кричав про зрадника в оточені зеленського і він був правий, а скільки смертей могли б уникнути якби прислухались до нього..а та людина дійсно виявилась зрадником
Mira29-c3c3• 26 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Как то стыдно вспоминать 60 мл с бюджета на марафон
Ну це святе діло. Марафон зараз на чАсі.
Mira29-c3c3• 26 марта 2023
Ответ длячаревна
Що значить ніхто не бачить?
Чи ви думаєте що всі сліпі і дурні?
Чашечка кофе• 26 марта 2023
Ответ дляУслада
у Ванька за мин 10-15 сотни тысяч, хотя я тоже не его фанатка.
У Ванька взагалі якісь скажені підписники у хорошому сенсі цього слова