Jave• 26 марта 2023

У Яніни Соколової інтерв´ю з Юрієм Бутусовим

Раджу подивитись.. взагалі що Юрій Бутусов, що Яніна Соколова викликають лише мою повагу завдяки своїм вчинкам, своєму патріотизму, своїй незмінній позиції з 2014 року..
Так от, вчора ств темку, що хочуть наші люди знати більше правди , тому хто хоче більше правди раджу дивитись відео
чаревна• 26 марта 2023
Ответ дляJave
Ви навіть говорите словами подоляка про іпсо) а може не треба перегинати ні в сторону подоляка(хто критикує той ворог) не в іншу і знати правду.. а якщо критикують владу то вона мусить прислухатись а не прикриватись що це іпсо
Я пишу своими словами, как вижу.
У нас сейчас возмущения, цены на продукты растут ужас. А посмотреть на карту фронта, там огромная территория оккупирована. И прикинуть, сколько денег надо на военное обеспечение, на нужны в которых военные там находятся.
Но мы в спокойных городах возмущаемся почему зимой огурец дорогой, почему цены растут
LudaSHS• 26 марта 2023
Ответ длячаревна
Я пишу своими словами, как вижу.
А возмущаться это ’ топить зеленского ’ как вы выше писали?
Освещать проблемы жизни общества, писать о коррупции, ценах это так? Война все спишет?
Чашечка кофе• 26 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Мне тут напомнило аналогию.

Мне не нравится Корчинський и т д
Но я не буду ’гнать’ под одну гребенку на участников братства, героев Украины , например, погибших бойцов. Разведчиков дрг наших.
Участники диверсионной группы Братства Максим (Непийпиво) Михайлов, Юрий (Святоша) Горовец, Тарас (Тарасий) Карпюк и Богдан (Аполлон) Лягов погибли в конце декабря 2022 года на границе с Брянской областью России.

Они тоже автоматом ’ плохие?’

Надо ж отделять мух от котлет, и не ставить штампы на всех работах.
Я не критикую військових. Зараз конкретно мова про людей, які хайпують на темі війни.
чаревна• 26 марта 2023
Хотя цены на самые необходимые продукты держутся. У нас мясо не подорожало, каши. Овощи цена от сезона. Было и в мирное время капуста за 1 кг 50 грн. сейчас 23.
Яйца дорогие, но там думаю сократили содержание кур, плюс расходы на них. И да в Чернобаевке был а самая большая птицефабрика на которой находилось 5 млн кур.
автор Jave • 26 марта 2023
Ответ длячаревна
Я пишу своими словами, как вижу.
Я сподіваюсь що колись ті хто допустив зраду на півдні України і як наслідок окупацією величезної кількості території понесуть відповідальність..а також такі як ви складете причинно-наслідкові звязки між тим про що говорив Бутусов у 2021 році в інтерв´ю із зеленським і тим що відбулося в лютому 2022 року
Оленёнок• 26 марта 2023
Ответ длячаревна
Я пишу своими словами, как вижу.
Так еще и оттого, что властимущие деньги воруют. С начала войны только один зелёный депутат успел купить 3 квартиры в Киеве (думаю, что из других партий депутаты тоже преуспели). Исключительно на зарплату, конечно)) Тот же Резников… ни за что не поверю, что не имел свою долю в яйцах по 17 гривен. Кому война, кому мать родная, вот уж точно.
LudaSHS• 26 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Речь о том, что есть материалы видео- хорошие, есть плохие, не надо маркировать все подряд под одну гребенку.
В этом пример Братства привела
Чашечка кофе• 26 марта 2023
Ответ длячаревна
Взагалі саме територіях Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей було приблизно 20% виробництва яєць в Україні.

Овочі після Великодня зазвичай дешевшають
чаревна• 26 марта 2023
Ответ дляJave
Я не смотрела интервью Бутусова 21 года. Поэтому не связывайте мои коментарии с той датой.
Есть вероятность, мы не узнаем про юг, как там что было. Но есть сегодня и жить надо настоящим. Пока мы роемся в прошлом, мы можем потерять будущее.
Из свежих новостей, у раши новые поставки дронов. Теперь предупреждение не нехтувать тревогами. ( у меня уже начали два языка путаться, украинизируюсь)
Плохой Зеленский будет снова просить для нас о помощи. Вот они сегодняшнии реалии
LudaSHS• 26 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Кстати критика военных, она разная.
считаете ли что скандал с ценами на продукты питания, привел к пересмотру закупок и контрактов МинОброны по ним и пересмотру цен, и в целом экономия от этого - это плюс?
И темы с мавиками тоже активно поднимали и военнные и журналисты.
Mira29-c3c3• 26 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Де ви побачили критику військових у цій темі?
Mira29-c3c3• 26 марта 2023
Ответ длячаревна
Ой ні. Ми вже це проходили.
LudaSHS• 26 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Не смотрю
Но осуждаю, на 1 стр скан последний что читала у бутусова про военного
Отличный материал.
Но его не смотря, заочно осуждают.
Mira29-c3c3• 26 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Не смотрю
Отличный материал.
Но его не смотря, заочно осуждают.
Дивує позиція українців. У такий час знаходити виправдання отим …
Чашечка кофе• 26 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Люда Шоп писала про Корчинського та наше ДРГ з його братства і чому не треба ставити військових в один ряд з певними одіозними діячами. Тому я написала, що не критикую військових, а тільки певних осіб...
Mira29-c3c3• 26 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Дякую.Я читати вмію.
LudaSHS• 26 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Так.треба віддяляти ’мухи от котлет’, так би мовити.
Так і з матерілами журналістів і воєнних.
Falcon82• 26 марта 2023
Соколовій не симпатизую. Порохоботка ще та. Бутусов викликає повагу тим, що практично увесь час на передовій. Піднімає багато питань в офіційний простір і їх вдається вирішувати (я про військових, їх потреби, все те, чим живе фронт). Але його політична позиція теж дуже однозначна як і Соколова.
yuryia• 26 марта 2023
Бутусов и Юга Луценко в паре хороши.😀
yuryia• 26 марта 2023
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
автор Jave • 26 марта 2023
Ответ длячаревна
Давайте хоча б не прив´язувати допомогу яку дають до імені зеленського. Ми ж достатньо розумні що зеленський на це не впливає і захід дає рівно стільки скільки сам вважаж за потрібне
У відео Бутусов звинувачує зкленського що той тримає в своєму оточенні кремлівського агента, і цю людину дійсну звинуватили у зраді
SlawaUkraine• 26 марта 2023
Ответ длячаревна
Бутусову трындеть, не мешки ворочать. Сидеть в студии и хаять, как воюют...
А Соколовой бы хайпануть на свою репутацию...
Другое дело наши политики и депутаты, все как один армию прошли , в боях медали получили , гордыми орлами на фронте появляются, под пулями и разрывами как весенним дождиком , честь и слава державы,,,,
SlawaUkraine• 26 марта 2023
Ответ длячаревна
Україні за 11 місяців повномасштабної війни вартість борщу зросла на 21,22%.

Про це свідчить оновлений ’індекс борщу’ від експертів незалежного експертно-аналітичного центру BRDO.

’99,2 грн - стільки 13 січня 2023 року коштуватиме порція борщу на чотирьох осіб, приготована за традиційним рецептом. Порівняно з 24 лютого 2022 року - 81,84 грн - ціна зросла на 21,22%’, - підрахували аналітики.

За їхніми словами, всі інгредієнти борщу суттєво змінили ціну, а найбільше зросла вартість м´яса - на 63,67%.
чаревна• 26 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine

Хорошо, что у нас этот борщ есть в условиях войны.
Mira29-c3c3• 26 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine

Та бути такого не може… У нас все супер.
Люди на дрони не збирають,волонтери не «утримують»армію,у хлопців на передовій все чудово.
А ви про якийсь оновлений «індекс борщу»пишете.Сарказм,якщо що )
Услада• 26 марта 2023
Ответ дляJave
Почему вы лично, не поднимали такие темы во времена с 2014 года, когда был оккупирован Донбасс? Ну вот почему именно нужно сейчас? Лично Вам вопрос?
Война с 2014 года, где все были Вы с бутусов и подобными?
Действительно, у вас все тихо, и вы забыли о войне, приезжайте в Запорожье- ежедневно будете помнить.
Mira29-c3c3• 26 марта 2023
Ответ длячаревна
Геніально.Нас «і@@т,а мы крепчаем».
AHetfield• 26 марта 2023
автор Jave • 26 марта 2023
Ответ дляУслада
Бутусов весь цей час ,з 2014 року, писав про війну🤦‍♀️ я взагалі думала що в нас війна вже ніколи не повториться, що росія перетворила частину Донбасу на сіру зону і їй буде цього достатньо щоб контролювати і заважати нашому розвитку як вона це зробила та Грузії та Молдові..
А подібні до вас що робили з 2014 року?
чаревна• 26 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Геніально.Нас «і@@т,а мы крепчаем».
Речь идет о продуктах питания, борще.