Раджу подивитись.. взагалі що Юрій Бутусов, що Яніна Соколова викликають лише мою повагу завдяки своїм вчинкам, своєму патріотизму, своїй незмінній позиції з 2014 року..
Так от, вчора ств темку, що хочуть наші люди знати більше правди , тому хто хоче більше правди раджу дивитись відео
Ответ длячаревна
Вы видите, что вы хотите видеть.
Поэтому не ищите логики.
Когда мне начинают писать, за меня. У меня пропадает желание дальше общаться. Я не выбирала действующую власть и поэтому, мне не стыдно за нее.
Сейчас сложилось так, что мы все боремся с одним врагом. Из за этого я воздерживаюсь от коментов как то власть дескредитировать, перед врагом.
По поводу интервью, то у каждого есть те, кто ему импонируют, эта пара на меня не производит впечатления
Поэтому не ищите логики.
Якби ермачок,так не допоміг росіянам ,то може й боротися не прийшлось би.То розмінування напередодні війни,то розведення військ,то заборона стріляти,що взагалі нонсенс.
І дуже багато достойніших людей були б живі.
Ще дивно,вибирали Зеленського, а країною фактично керує завхоз ермак.Він і на зустрічах з президентами,і Залужному вказує.А його ж ніхто не вибирав.Отака реальність.
Яких воєних журналістів Ви особисто дивитеся ?