Дюймовочка• 26 марта 2023

Допоможіть визначитися, брати чи ні?

Вибрала варильну поверхню, давно вибрала, і тут скоро треба купувати, а я засумнівалася.
Мені потрібна саме біла, саме з таким розташуванням комфорок і бажано скляна, мабуть, витяжка біла і скляна, то мабуть в парі буде гарно.

Можливо у когось є досвід вже використання цієї техніки, бо на розетці аж 1 відгук.

Посилання не дам, бо не впевнена чи можна, напишу назву повну.

Варильна поверхня газова Luxor RG 680 White SS Blütenweiß + підставка WOK у подарунок білий

Завчасно вдячна за поради.
автор Дюймовочка • 26 марта 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Автор, плита виглядає гарно. Але ви повинні одразу бачити усю техніку на кухню. Бо білий він же у різних виробників різний. І оте підбирання майже ніколи не співпадає. Потім виглядає зовсім негарно, усі відтінки білого. Ви вже витяжку обрали? Духовку, микрохвильову піч?
Духовка лишається стара, там також скляні дверцята. Витяжка вже висить, мікрохвильовку вибрала вже і там також скляні дверцята. Все біле.
Передивилась з таким розташуванням конфорок, вибір в білому кольорі (вже не важливо скло чи емаль) дуже малий

Цікавий писочок• 26 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Тоді звичайно що скло потрібно і на варочну поверхню.
автор Дюймовочка • 26 марта 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Тепер я боюся брати скляну прверхню
Цікавий писочок• 26 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Тепер я боюся брати скляну прверхню
Та здрасьте. У меня плита стеклокерамика уже больше 20 лет, не то что не разбилась и не откололась нигде, даже царапин на ней нет (делонги, если что). Она мне просто надоела и я отвезла ее в село, а себе купила индукцию в черном стекле. Очень нравится. Так это электро плиты, где стекло непосредственно участвует в нагреве. А у вас же газ, стекло просто декор. Ничего ему не будет.
Цікавий писочок• 26 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Тепер я боюся брати скляну прверхню
Позвонила только что специально бывшей жене моего брата, у нее газовая стекло уже лет 12. Сказала, все целое и отлично работает. Говорит, что конечно хочется обновить, но нет ни лишних финансов, ни существенных причин для замены.
автор Дюймовочка • 26 марта 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Дякую вам! ) Реально дуже вдячна!
Душка-свекрушка)))• 27 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
В середині? Моя в середині вся взудалсь, поржавіла і обсипалась.
А можете показать какую модель взяли микроволновки?
автор Дюймовочка • 27 марта 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
https://bt.rozetka.com.ua/ua/gorenje-mo-20-mw/p158...
автор Дюймовочка • 27 марта 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Посилання на ту, яка зараз.
А нову вибрала BOSCH FFL020MW0, вибрала але не купила ще.