100%• 26 марта 2023
Если у вас подруги/коллеги спросят об уколах красоты?
Вы скажите правду, что делали что-то со своим лицом? Филлер, ботокс и тд. Или не будете признаваться?
Результат:
вже голосів:
68 (75.56%)
Отвечу как есть, делала
14 (15.56%)
Результаты
8 (8.89%)
Не буду рассказывать
LIANA171185• 26 марта 2023
У меня не будут спрашивать.По мне видно,что никто ничего не колол.Но нажрал!
Без комплексів• 26 марта 2023
Ответ для100%
Дивіться, у мене були провали під очима. Я їх заповнила філером. Виглядати стала краще, наче виспалась, відпочила. Колега запитує, що змінилося, ти стала виглядати свіжіше? Я можу відповісти, що почала слідкувати за режимом, вчасно лягати спати і тд. Хоча насправді скористалася філером. Маю на увазі, що видно результат, покращення. Але не всі розуміють через що воно.
Ну хоть бы не врали про режим.Отшутились бы .А то человек не поймёт,все делает для здоровья,а результата нет