Пэрисхилтонша• 26 марта 2023
Олег Винник умер?
Наткнулась в ФБ на пост с тик-тока, что 18.03 Олег Винник умер от продолжительной болезни. Страница обновилась, не могу теперь найти этот пост. И в Гугле ничего про это нет.
Ответ дляА що таке?
Если он там жил столько лет, то какие пособия? Думаю у него там есть где и ща что жить, с учётом его доходов. Если ещё и на пособии сидит там, то вообще днище.
Я не фанатка, але навіть собаки у дворах в курсі, що Винник багато років працював в Німеччині солістом в мюзиклах. Пособія то тільки у вовчиць)
Крию матом страшно• 26 марта 2023
Ответ дляВ танке
Про пособие - это образно. Одно дело - поехал лечиться , и другое - втик от мобилизации
Так а кого з зірок мобілізували? Спочатку війни дехто в ТРО був за власним бажанням. А зараз майже всі їздять по Європі турами, виїздні всі кому не лінь.
Так і Винник міг би турне Європою навіть без заїзду в Україну зробити. І були б повні зали. Тому, іншого пояснення просто не знаходжу.
Перемелица• 26 марта 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Це як найбільш ймовірна причина його відсутності.
Всі кому не лінь їздять по Європі з концертами. Навіть той же Потап сидячи в Європі був активний і в соцмережах, і пісні, якими б не були, випускав.
А в Винника тиша- ні пісень, ні концертів. Про те що не хоче втрачати рашкінську аудиторію не вірю- основні його шанувальники українці. Я не його фанатка, просто об´єктивно дивлюсь на ситуацію.
Может просто бухает человек, а вы уже смертельные болезни притянули)
Белая котичка• 26 марта 2023
Ответ дляПеремелица
Запої то теж хвороба )))
Перемелица• 26 марта 2023
Ответ дляБелая котичка
Запої то теж хвороба )))
Кому болезнь, а кому - досуг)
Крию матом страшно• 26 марта 2023
Ответ дляПеремелица
Просто щоб потім не було так як зі Скрябіним- за життя хейтили за агітацію яника, а після смерті Герой України і на цитати розбирають.
А що таке?• 26 марта 2023
Ответ дляВ танке
У нас хоть одного артиста мобилизировали? Кроме тех, что сами пошли с первых дней?
Белая котичка• 26 марта 2023
Ответ дляПеремелица
Кому болезнь, а кому - досуг)
Ну звечора дозвілля, а зранку хвороба і так кожен день)))
Перемелица• 26 марта 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Ну вы сравнили: Кузьму и Винника...
В танке• 26 марта 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Никто не знал, как будет сначала, поэтому потикали на всякий пожарный. Тот же Потапчик втик. Бабкин. Монатик. Но эти типа многодетные. Сейчас все уже расхрабрились.
С Винницком ситуация непонятная. Если болен - скажи, фанатки почувствуют хотя бы.
А що таке?• 26 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Якщо Винника мобілізувати, то в ту частину з‘їдуться всі вовчиці, навіть пособія покидають))
Думаю что уже нет у него своей армии вовчыць.
В танке• 26 марта 2023
Ответ дляZelenkа
І то правда. Я ще хотіла б додати, а кому давати концерти, якщо весь ’многощастьєвск’ виїхав))
Так наоборот по Европе можно тур устроить. Стричь с вовчиць пособия
В танке• 26 марта 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Не помню, чтоб Кузьму хейтили. Мы против Яника были всегда, даже не помню, чтоб он агитировал
А що таке?• 26 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Та приїдуть скоро назад
Та не, пусть уже там с кумиром сидят.
Мейк-ап форева• 26 марта 2023
Ответ дляВсе і одразу
разве у него нет немецкого гражданства?
А как гражданство влияет на пособие:-)). Но дело не в этом, , пособие по безработице просто так не платит Германия, даже немцам. Поэтому, если у него в Геомании есть на балансе, дома, квартиры, дорогие машины, счета банковские более какой то там суммы, то пособие не дадут.
Катя Герман• 26 марта 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Я зустрічала інформацію, що він відміняв концерти ще до війни по стану здоров´я.
І він допомає армії, хоч і не надто то афішує.
І як на мене, то це більш чесно чим як Потап співає про волонтерство.
Головне, щоб не як Влад Яма. Честно кажучи в шоці, Яма в січні збирав на авто для 46 аеромобільної бригади на авто ще й на дрони казав вистачить. Зараз хлопці питають де те все, бо вони нічого не бачили. А Яма пише, що відео було, але не дає. От де шок
А що таке?• 26 марта 2023
Ответ дляВ танке
У него были Озыми люди, что-то с выборами связано, ну Очень давно.
Крию матом страшно• 26 марта 2023
Ответ дляВ танке
Якщо і хворий, то це його вибір. Можливо не хоче хайпу на цій темі.
Реально, всі хто був за кордоном пересиділи пару місяців і тепер як великі патріоти їздять з благодійними концертами по Європі.
Що заважає Виннику так робити- крім хвороби в мене інших пояснень немає.
Млинці зі смайликом• 26 марта 2023
Ответ дляВ танке
Агітував ще й як.
Разом з Могилевською.
А що таке?• 26 марта 2023
Ответ дляВ танке