Та_шо_ж_таке• 26 марта 2023

кварт. плата вивіз сміття

Дівчат, підкажіть як у вас рахують, по кількості прописаних чи по кількості проживаючих в квартирі?
Нетутешня• 26 марта 2023
Как они проживающих посчитают?
Под подъездом будут караулить?

Нетутешня• 26 марта 2023
У нас никто не прописан, насчитывают на одного.
Лепетун• 26 марта 2023
Прописані
автор Та_шо_ж_таке • 26 марта 2023
Ответ дляНетутешня
Как они проживающих посчитают?
Под подъездом будут караулить?
у нас коператив, голова коперативу живе в нашому будинку, теж вважаю що правильно по кількості прописаних але вона мені інакше доказує
Ваша прЭлесть• 26 марта 2023
у нас ніхто не прописан, рахують як за одного, мабуть.

Мені «сподобалось» як вони стали ще додавати абонентську плату до тарифу вже кілька місяців))) за*бали
Ворожу на каві• 26 марта 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Согласна с вами, вот пример у меня, муж прописан у матери, она за него платит за вывоз мусора, почему тогда я тоже должна платить?
Нетутешня• 26 марта 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
В чем ваш конфликт с главой кооператива?
Тролю як можу• 26 марта 2023
Ответ дляВорожу на каві
Він може взяти довідку про те що проводиться оплата ,де мама сплачує і принести тому хто вам нараховує .
Не вмію заміряти• 26 марта 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
У нас в одному випадку - по прописаним (міський вивіз сміття), в другому - ніхто не прописаний - нараховують на 1 особу (міський вивіз сміття), В третьому - нараховують 0 (ніхто не прописаний, ніхто не проживає, будинок ОСББ), бо нема споживання по інших статтях, як то світло/вода/тепло, але це виключення з правил, і за згодою співвласників.

Знаю, що можуть не нараховувати, якщо довідку відповідну надасте.

Ворожу на каві• 26 марта 2023
Ответ дляТролю як можу
Не, у нас по количеству прописанных, это я к тому,что человек может проживать в одном месте ,а быть прописанным в другом где за него оплачивают, поэтому считаю что взыскать нужно по количеству прописанных
автор Та_шо_ж_таке • 26 марта 2023
Ответ дляНетутешня
ситуація наступна - я прописана одна в квартирі, тимчасово забрала до себе жити свого дідуся, дідусь кожен день гуляв з собакою і сидів біля підїзду, тобто вона його бачила і точно знала про нього, заявила мені що маю платити за нього за вивіз сміття також хоч він і не прописаний, я хоч і не розділяла її погляд і сперечалась з нею, але все ж таки погодилась платити і за нього,
далі 24 лютого минулого року я з дідусем виїхали з України, повернулась я сама в жовтні і за весь рік окрім січня та лютого 2022 я сплатила за одну себе, і сьогодні вона мені звонить шо там борг бо сплачено за 1 людину і те що дідусь тут не жив весь рік я її не попереджала і тепер зобовязана сплатити той борг
Ищу-брожу• 26 марта 2023
Где человек прописан там и платится за мусор. Дед где прописан?
Нетутешня• 26 марта 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А квитанции она сама лично выписывает?
Гага Газу• 26 марта 2023
По прописанным. Там, где никто не прописан, у нас квартплату начисляют на 1, а мусор ничего не начисляют.
автор Та_шо_ж_таке • 26 марта 2023
Ответ дляНетутешня
А квитанции она сама лично выписывает?
да, ну я так розумію в коперативних будинках по-іншому, в неї напряму контракт з компанією і вона вже всю сумму ділить суто на наш будинок
Нетутешня• 26 марта 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Я не знаю что там у нее с контрактом, но вообще-то любые расчеты должны быть чем-то обоснованы.
Переходите в переписку, дайте ей выписку что прописаны одна в квартире, пусть обоснует наличие долга, где и как она нашла второго жильца.
Нетутешня• 26 марта 2023
Просто очень интересно, как дедушка жил она видела, а что не жил - не видела. Удобно очень.
автор Та_шо_ж_таке • 26 марта 2023
Ответ дляНетутешня
ось це да, 100% найбільше бісить, тим більше дідусь літом помер
Natalifairy• 26 марта 2023
Довідка про склад сім´ї і нараховують фактично проживаючих.

Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 марта 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Боже бред якийсь . Ну вин не официально прописаний