Всім привіт! Чернігівська і Сумська - вже оголошено повітряну тривогу. Невже таки шахедів запустили кацапюри довбані??? Немає слів. А зараз ще слід дотримуватися інформаційної гігієни в офіційних каналах. По Київській області поки що тихо. Дівчата, з Сумщини і Чернігівщини, чи є якісь відомості з Ваших місцевих каналів? Тримайтесь! Ми разом з Вами.
Счастливый магазинчик• 27 марта 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Це Ви, мабуть, з Харкова?
Полтавская область.
Ответ дляСчастливый магазинчик
Полтавская область.
Зрозуміло. У Вас дійсно набагато частіше тривоги, ніж у Києві, але трохи рідше, ніж у Харкові.
Моніторинг повідомляє, що повітряний простір над Україною наразі чистий
. Чи будуть ще до ранку неприємні сюрпризи з боку кацапні - невідомо. Треба вже лягати спати. Бо з цими думками і робота щось не йде.
Гадаю, що завтра цей проклятий Міг з мачулічей буде взлітати не у 9:08, як він полюбляє, а о 10:08. Зараз канікули і так хочеться мирно виспатися.
. Чи будуть ще до ранку неприємні сюрпризи з боку кацапні - невідомо. Треба вже лягати спати. Бо з цими думками і робота щось не йде. Гадаю, що завтра цей проклятий Міг з мачулічей буде взлітати не у 9:08, як він полюбляє, а о 10:08. Зараз канікули і так хочеться мирно виспатися.