Нетутешня• 27 марта 2023

Потрібна людина на 30 хв до 1 год на роботу онлайн

кожного дня. Робити може навіть дитина, нічого складного. Скільки просити оплату за таку роботу? За такий час?
Працювати потрібно з фейсбук.
Жена миллионера• 27 марта 2023
Можно до Вас на роботу?

Форточка• 27 марта 2023
Пропозиція дуже дивна. Навряд чи людина з критичним мисленням погодиться на таке. Якщо всього півгодини і так легко, чому не робитиме самі? В чому підвох?
автор Нетутешня • 27 марта 2023
Ответ дляЖена миллионера
Можно до Вас на роботу?
Можна, але це скоріше підробіток на каву)
Скільки хочете за таке?
Форточка• 27 марта 2023
Ответ дляЖена миллионера
Можно до Вас на роботу?
Спочатку проаналізуйте пропозицію, не спішіть. Щось тут не так.
автор Нетутешня • 27 марта 2023
Ответ дляФорточка
Я роблю, просто потрібно ще хтось. Є в мене інші обов´язки. Підвоху взагалі не має. Потрібно вставляти текст під публікаціями ( запрошення в групу) і все.
Моторошні троянди• 27 марта 2023
Цікава вакансія і зп аби торгуватись) в залежності, що треба робити - пів години - 50 грн ?)
Головний кошак• 27 марта 2023
Ответ дляФорточка
Чому ні, цікаво?

Фима Собак• 27 марта 2023
Ответ дляНетутешня
Візьміть мого малого, будь ласка, йому 14 з половиною років, вчиться он-лайн, спокійний і уважний, прискіпливий до деталей, хай заробить собі кишенькові гроші)
автор Нетутешня • 27 марта 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Тяжкого нічого не потрібно. Потрібен тільки ваш профіль користувача фейсбук, а краще створити новий ( щоб свій не заспамлювати). Заходити по хештегам, чи подібним групам і під публікаціями залишати коментарі запрошення до нашої групи.
Моторошні троянди• 27 марта 2023
Ответ дляНетутешня
Фотозвіт треба?
ЗаведУющая• 27 марта 2023
Ответ дляФорточка
Вам так здається, якщо керівник многозадачний, він не ефективний, в мене теж людина в цілому 1,5 години в день працює. А для ведення фейсбук та інсти теж хочу когось шукати, бо банально не справляюсь і не хочу
автор Нетутешня • 27 марта 2023
Ответ дляФима Собак
Можна, тут без вікових категорій) справиться і дитина. Скільки за пів години бажаєте оплату?
автор Нетутешня • 27 марта 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Фотозвіт треба?
Не потрібно ( на довірі будемо працювати). Бо якщо ще фотозвіт, це займе більше часу
Моторошні троянди• 27 марта 2023
Ответ дляНетутешня
Можна спробувати, аккаунт є і його не жалко)
Фима Собак• 27 марта 2023
Ответ дляНетутешня
Там дівчина вище писала про 50грн, так може бути?
Rocka Rolla• 27 марта 2023
Це коштує до 100 грн
автор Нетутешня • 27 марта 2023
Ответ дляRocka Rolla
Це коштує до 100 грн
Я так і розраховувала 1 год - 100 грн
Rocka Rolla• 27 марта 2023
Ответ дляНетутешня
Я так і розраховувала 1 год - 100 грн
Вопрос в тому що без звіта наскільки якісно будуть виконувати роботу, краще знайти з свого оточення, хоч сусідську дитину)
Пластилин_Колец• 27 марта 2023
3$ за годину праці. Така куца ставка на більшості подібних робіт, де я питала.
Для порівняння, мінімальна в США $7,25 в годину.

Фима Собак• 27 марта 2023
Ответ дляНетутешня
Сьогодні готовий розпочати. Я ЗА новий профіль, робота зрозуміла. Як з Вами зв´язатися за конкретними вказівками, скажіть, будь ласка?
автор Нетутешня • 27 марта 2023
Ответ дляRocka Rolla
Можливо напочатку і буду просити скріни. Далі буде видно
автор Нетутешня • 27 марта 2023
Ответ дляФима Собак
Так, як з вами зв´язатися? Або відкрийтеся і я вам напишу. Можливо в подальшому додам ще роботи.
Моторошні троянди• 27 марта 2023
Ответ дляНетутешня
Напишіть тоді в телеграм @etopro100ya
tropik485• 27 марта 2023
Ответ дляНетутешня
Відкриваюся, дякую
D.e.l.e.t.e• 27 марта 2023
+ теж можу допомогти
Гладиолус• 27 марта 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Порівняння некоректне.
Шальная коклетка• 27 марта 2023
Схоже на ту схему, з якою я стикнулася десь півроку тому. Для тих, хто не чув...
Вам пропонують роботу онлайн 1-2 години в день. Потім кажуть, що потрібно купити навчання за 150-500 грн, по-різному буває, і якщо все правильно зробиш, то почнеш заробляти. За ці гроші отримуєш доступ в закритий Телеграм канал (який, до речі, я досі не видалила тільки тому, що заплатила гроші) і таку ’роботу’ - перепродавати цей канал у Фейсбуці чи Інста. Якщо продажі будуть - то може щось і отримаєш. Конкуренція величезна, як бачу. Кожна друга реклама про такий заробіток. Я навіть не пробувала, як мінімум тому, що не хотіла б таке продавати іншим людям. Краще вже якийсь онлайн -магазинчик відкрити...
автор Нетутешня • 27 марта 2023
Ответ дляШальная коклетка
Ні, нічого не пропоную схоже. Сама працюю давно в інтернеті і часто бувають потрібно найти помічника.
JulliK_• 27 марта 2023
Если нужен человек пишите в личку
Лагшмивара• 28 марта 2023
Ответ дляНетутешня
Доброго дня! 🌷💖🎁
Напишіть мені будь-ласочка, якщо буде потрібен помічник!