ЗдесяЯ• 27 марта 2023
Ви так робите? Одяг, взуття дітям
Прийшла весна, а я просто витягла з валіз одяг на весну-літо, взуття з шафи, старе, мале, зимове викинула, заховала на наступну осінь-зиму, віддала. Зараз сиджу пазли з одягу складаю - сортую. Це дуже зручно, незатратно ні по часу, ні по фінансах.
Та_все_ок_будет• 27 марта 2023
Ответ дляГуби з філером
Не поняла
Я теж. Що викінула, що сортує, хтозна що
годовасик• 27 марта 2023
Сегодня перебрала курточки, собрала пакет, уже знаю кому отдам. Обувь купила прошлым летом, сейчас достала, носит. На следующую зиму лежат 3 курточки и 2 пары ботинок. На это лето есть все, кроме панамки и кроксов.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Викинула старе, мале, яке соромно віддати, мале, але в хорошому стані - на віддачу, марудна робота.
ПотеряласЯ Я...• 27 марта 2023
И я не поняла смысл послания. Делаем что? Одежду и обувь перебираем? Ну да, делаю это регулярно по сезонам, ненужное и маленькое выношу, не захламляюсь.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ длягодовасик
О, Ви зрозуміли, в мене на літо у сина більш ніж все є, дочці потрібно пару футболок докупити, пару шортів, а так все, навіть крокси є.
МУСЯкомарова• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Нічого нового, кожен сезон це роблю.
годовасик• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Я люблю ребусы и пазлы
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Нічого нового, кожен сезон це роблю.
Я 2 рази в рік це роблю, я про інше, що 2 валізи одягу в дітей є, нічого практично не потрібно купувати, а зі старого виросли за зиму.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ длягодовасик
Я люблю ребусы и пазлы
А я люблю купувати наперед все.
Галя із Дарниці• 27 марта 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ну человек думал, что больше никто этого не делает. Что тут непонятного?
годовасик• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
А я люблю купувати наперед все.
Я тоже, поэтому на 36 неделе у меня были куплены вещи на все сезоны до 1.5-2 лет
, кроме обуви
Мамин тріль• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
А для чого нам ця інформація? Ми звичайно раді за вашого сина, та хвилюємося за доньку як вона без пари шортів та футболок.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Тут теми постійно, дитина виросла, треба все купити, на 10-12 тисяч накупила речей.
Галя із Дарниці• 27 марта 2023
Ответ длягодовасик
То у вас ребенок маленький просто. Подросткам на следующую зиму если курточки отложить, то велика вероятность и самой потом носить.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ длягодовасик
, кроме обуви
І в мене так.
Пишу з калідору• 27 марта 2023
Всі так роблять. Чи ви думаєте, то у вас якийсь персональный лайфхак?
годовасик• 27 марта 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Ну да, 7 лет скоро. С подростками такое не пройдет уже, знаю, старшей 19)))
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляПишу з калідору
Ну почитаєш тут теми - як дорого одягнути дитину, як дорого зібрати в перший клас і т.п., тому ділюсь.
Мамин тріль• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
А я люблю купувати наперед все.
Видно що вас війна не може вчинила. Я теж до минулого року купляла наперед, а потім все лишилося вдома в окупації, а ми виїхали з мінімумом речей. Більше наперед не купую.
Галя із Дарниці• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ну развлекайтесь пока))). Когда ребенку будет 14, напишете потом, как клуни вытянули заготовленные и хочет ли он все это носить.
Я б такое не носила, но продаю• 27 марта 2023
Автор открыла нам всем Америку)) А мы то все вещи не перебираем)) так горой и валяются 🤣
Стрекозей• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
ну то ви раніше накупили, яка різниця
Из Виа-гры• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
А я люблю купувати наперед все.
у вас мабуть діти маленькі, з підлітками так не вийде. Не вгадаєш, виросте нога на 2 розміри, чи на 5. І в зрості додасть 5см чи 25
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляМамин тріль
Ми теж виїжджали, лякувати Богу до нас не дійшли і ми повернулися, я спецвально в 2 валізи спакувала, щоб, якщо знову щось, схопив їх і бігом, дорослий не росте, а дітям постійно потрібно купувати.
Поліпривіт всім• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
А если заранее озаботиться вопросом обновления гардероба, то одежду бесплатно выдают?))