ЗдесяЯ• 27 марта 2023

Ви так робите? Одяг, взуття дітям

Прийшла весна, а я просто витягла з валіз одяг на весну-літо, взуття з шафи, старе, мале, зимове викинула, заховала на наступну осінь-зиму, віддала. Зараз сиджу пазли з одягу складаю - сортую. Це дуже зручно, незатратно ні по часу, ні по фінансах.
автор ЗдесяЯ • 27 марта 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Ну я вам выше написала, что может преспокойно вещи покупать на сейле, но не чемоданами на несколько лет вперед, вы ответили, что это не экономно и то, что сейчас на сейле раньше было полной ценой)
Не поверите, но подавляющее большинство людей покупают вещи на распродажах.
Ну так і є, все дорожче набагато зараз, зараз син буде носити іутболки куплені в лютому 22, за 2 дні до війни посилка прийшла, не критично, якщо вони рік полежать по увні 70-120-150 грн.

САМ_ТАКОЙ• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Тут теми постійно, дитина виросла, треба все купити, на 10-12 тисяч накупила речей.
Троє дітей, підлітки, жодного разу не купувала нікому на таку суму. Максимум- 2 тисячі грн, і то, це взуття чи куртка зимова.
САМ_ТАКОЙ• 27 марта 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
То у вас ребенок маленький просто. Подросткам на следующую зиму если курточки отложить, то велика вероятность и самой потом носить.
Особливо, коли син в 12 років носив розмір взуття 42, а в 13 вже 44..
САМ_ТАКОЙ• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Як буде 14, то будемо вирішувати питання, ще 6 років є в запасі.
Вже в 8 чи 9 побачите зміни в дитині, вона не буде носити все те, що ви купили.
САМ_ТАКОЙ• 27 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
Отлично, а у меня не выкидовалось 20 лет после 3 детей и теперь думаю что делать? Море одежды...
І в мене так, з трьох дітей. Одягу мішки, в іншій квартирі.
Трільчиха• 27 марта 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Не факт. Моя дочка, например, этой зимой носила куртку и пальто, купленные весной прошлого года. Дочке 14
100Tanya• 27 марта 2023
Ответ длягодовасик
Сегодня перебрала курточки, собрала пакет, уже знаю кому отдам. Обувь купила прошлым летом, сейчас достала, носит. На следующую зиму лежат 3 курточки и 2 пары ботинок. На это лето есть все, кроме панамки и кроксов.
Добрий день, який розмір?
Добротная• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Завжди агадувала, а якщо б навіть і пролетіла, то крокси як гарячі пиріжки розбирають, купила б більші, чи менші. Ще й заробила б.
мой сын за год набрал 15 кг, из самого мелкого стал самым большим, могла бы я предугадать
САМ_ТАКОЙ• 27 марта 2023
Ответ дляДобротная
О, мой в 13 из щепки превратился в кругленького упитанного. Хорошо, спорт подключил, вес в норму вернул.

Добротная• 27 марта 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Моему тоже 13, спорт есть, но лентяй стал
СпайдерВумен• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
О, Ви зрозуміли, в мене на літо у сина більш ніж все є, дочці потрібно пару футболок докупити, пару шортів, а так все, навіть крокси є.
В мене не так. Пішли,поміряли,купили.
Мале-викинули. Виріс-знов купили. Бо підліток.
Те не в тренді,те не хочу, таке не того кольору,те широке.
годовасик• 27 марта 2023
Ответ для100Tanya
Добрий день, який розмір?
Купила или отдаю?
Та_шо_ж_таке• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
А вам ті речі, що у валізах, безплатно дісталися?)
100Tanya• 27 марта 2023
Ответ длягодовасик
Купила или отдаю?
Віддаєте
годовасик• 27 марта 2023
Ответ для100Tanya
Віддаєте
Вам какой надо?
Пасти Ла• 27 марта 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
А если заранее озаботиться вопросом обновления гардероба, то одежду бесплатно выдают?))
В 2 раза дешевше всё обходится тогда
100Tanya• 27 марта 2023
Ответ длягодовасик
Вам какой надо?
Обувь 38, одежда 146+
годовасик• 27 марта 2023
Ответ для100Tanya
Обувь 38, одежда 146+
У меня меньше ребенок. Но есть туфли 38-39, черные. Лак+замша.
Тепличная• 27 марта 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
О да. 10 років. Гора купленого наперед на сейлах шмаття. 80 відсотків тої гори треба якось пробувати продати, бо все не таке. І це пацан в мене.

Полуничка• 27 марта 2023
Я вже перебрала,відділа і щось викинула. Цього року майже все нове треба купувати. На весну одягнені,треба до літа докупити взуття,шорти...
Матраскин Брат• 27 марта 2023
Ответ дляГуби з філером
Не поняла
Я думала я одна такая…..
Матраскин Брат• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ну почитаєш тут теми - як дорого одягнути дитину, як дорого зібрати в перший клас і т.п., тому ділюсь.
А я все перечитала и все равно не поняла…. Чем вы делитесь…?
автор ЗдесяЯ • 27 марта 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я теж за раз ніколи не купувала на таку суму.
автор ЗдесяЯ • 27 марта 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Буде і носить, в мене дуже хороша дитина, щира.
Губи з філером• 27 марта 2023
Я так накупила одежды в школу, брюки, свитера, вололазки. И война. Ходит в паре спортивных костюмов
автор ЗдесяЯ • 27 марта 2023
Ответ дляСпайдерВумен
В мене не так. Пішли,поміряли,купили.
В мене ще маленький
vihola• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ні, в тумбочці на випадок колапсу, а так на карті беру.
Правильно, якщо брати з карти, а не з тумбочки, можна 50% зекономити
автор ЗдесяЯ • 27 марта 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Вже писала.
автор ЗдесяЯ • 27 марта 2023
Ответ дляПасти Ла
В 2 раза дешевше всё обходится тогда
Так, саме так.
100Tanya• 27 марта 2023
Ответ длягодовасик
Спасибо, нужны зимние ботинки, курточка, спортивки, брюки на утеплении