ЗдесяЯ• 27 марта 2023
Ви так робите? Одяг, взуття дітям
Прийшла весна, а я просто витягла з валіз одяг на весну-літо, взуття з шафи, старе, мале, зимове викинула, заховала на наступну осінь-зиму, віддала. Зараз сиджу пазли з одягу складаю - сортую. Це дуже зручно, незатратно ні по часу, ні по фінансах.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Ну я вам выше написала, что может преспокойно вещи покупать на сейле, но не чемоданами на несколько лет вперед, вы ответили, что это не экономно и то, что сейчас на сейле раньше было полной ценой)
Не поверите, но подавляющее большинство людей покупают вещи на распродажах.
Ну так і є, все дорожче набагато зараз, зараз син буде носити іутболки куплені в лютому 22, за 2 дні до війни посилка прийшла, не критично, якщо вони рік полежать по увні 70-120-150 грн.
САМ_ТАКОЙ• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Тут теми постійно, дитина виросла, треба все купити, на 10-12 тисяч накупила речей.
Троє дітей, підлітки, жодного разу не купувала нікому на таку суму. Максимум- 2 тисячі грн, і то, це взуття чи куртка зимова.
САМ_ТАКОЙ• 27 марта 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
То у вас ребенок маленький просто. Подросткам на следующую зиму если курточки отложить, то велика вероятность и самой потом носить.
Особливо, коли син в 12 років носив розмір взуття 42, а в 13 вже 44..
САМ_ТАКОЙ• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Як буде 14, то будемо вирішувати питання, ще 6 років є в запасі.
Вже в 8 чи 9 побачите зміни в дитині, вона не буде носити все те, що ви купили.
САМ_ТАКОЙ• 27 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
Отлично, а у меня не выкидовалось 20 лет после 3 детей и теперь думаю что делать? Море одежды...
І в мене так, з трьох дітей. Одягу мішки, в іншій квартирі.
Трільчиха• 27 марта 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Не факт. Моя дочка, например, этой зимой носила куртку и пальто, купленные весной прошлого года. Дочке 14
Добротная• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Завжди агадувала, а якщо б навіть і пролетіла, то крокси як гарячі пиріжки розбирають, купила б більші, чи менші. Ще й заробила б.
мой сын за год набрал 15 кг, из самого мелкого стал самым большим, могла бы я предугадать
САМ_ТАКОЙ• 27 марта 2023
Ответ дляДобротная
О, мой в 13 из щепки превратился в кругленького упитанного. Хорошо, спорт подключил, вес в норму вернул.
Добротная• 27 марта 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Моему тоже 13, спорт есть, но лентяй стал
СпайдерВумен• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
О, Ви зрозуміли, в мене на літо у сина більш ніж все є, дочці потрібно пару футболок докупити, пару шортів, а так все, навіть крокси є.
В мене не так. Пішли,поміряли,купили.
Мале-викинули. Виріс-знов купили. Бо підліток.
Те не в тренді,те не хочу, таке не того кольору,те широке.
Та_шо_ж_таке• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
А вам ті речі, що у валізах, безплатно дісталися?)
Пасти Ла• 27 марта 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
А если заранее озаботиться вопросом обновления гардероба, то одежду бесплатно выдают?))
В 2 раза дешевше всё обходится тогда
годовасик• 27 марта 2023
Ответ для100Tanya
Обувь 38, одежда 146+
У меня меньше ребенок. Но есть туфли 38-39, черные. Лак+замша.
Тепличная• 27 марта 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
О да. 10 років. Гора купленого наперед на сейлах шмаття. 80 відсотків тої гори треба якось пробувати продати, бо все не таке. І це пацан в мене.
Полуничка• 27 марта 2023
Я вже перебрала,відділа і щось викинула. Цього року майже все нове треба купувати. На весну одягнені,треба до літа докупити взуття,шорти...
Матраскин Брат• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ну почитаєш тут теми - як дорого одягнути дитину, як дорого зібрати в перший клас і т.п., тому ділюсь.
А я все перечитала и все равно не поняла…. Чем вы делитесь…?
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я теж за раз ніколи не купувала на таку суму.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Буде і носить, в мене дуже хороша дитина, щира.
Губи з філером• 27 марта 2023
Я так накупила одежды в школу, брюки, свитера, вололазки. И война. Ходит в паре спортивных костюмов
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляСпайдерВумен
В мене не так. Пішли,поміряли,купили.
В мене ще маленький
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Вже писала.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляПасти Ла
В 2 раза дешевше всё обходится тогда
Так, саме так.