ЗдесяЯ• 27 марта 2023
Ви так робите? Одяг, взуття дітям
Прийшла весна, а я просто витягла з валіз одяг на весну-літо, взуття з шафи, старе, мале, зимове викинула, заховала на наступну осінь-зиму, віддала. Зараз сиджу пазли з одягу складаю - сортую. Це дуже зручно, незатратно ні по часу, ні по фінансах.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Ну развлекайтесь пока))). Когда ребенку будет 14, напишете потом, как клуни вытянули заготовленные и хочет ли он все это носить.
Як буде 14, то будемо вирішувати питання, ще 6 років є в запасі.
Домовенок Кузя• 27 марта 2023
Ответ дляИз Виа-гры
у вас мабуть діти маленькі, з підлітками так не вийде. Не вгадаєш, виросте нога на 2 розміри, чи на 5. І в зрості додасть 5см чи 25
Тут ще головне чи буде він то носити, що куплене невідомо коли.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляСтрекозей
ну то ви раніше накупили, яка різниця
В цінах, в мене на зиму куртка дочці парка за 270 грн куплена, я за таку суму не куплю, футболки по 70-150 грн. Ну і так все - кроси по 300-650 грн .
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
А если заранее озаботиться вопросом обновления гардероба, то одежду бесплатно выдают?))
Купую на сезонних сейлах, в стоках, за кордоном в аутлетах.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Економія значна, мін.50% і розтягнуті в часі на рік трати.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ для vihola
Беріть гроші в тумбочці, якщо комусь не вистачає, вже радили тут?
Ні, в тумбочці на випадок колапсу, а так на карті беру.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Самі обирають, носять, ну і їм крім зовнішньої складової обом зручність важлива.
Поліпривіт всім• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ну так сейлы происходят постоянно и межсезонные тоже. Дефицита нет, чтобы на годы вперед покупать был смысл. Когда ребенок маленький еще и пролететь можно. Купить летнюю обувь заранее, а она летом или еще большая или уже мала. Одежда точно также.
Цирк на дроті• 27 марта 2023
Не поняла..
Ну я тоже каждый сезон перебираю, ребенок растет, летнее прошлого сезона уже мало
Маленькие вещи отложила, то что в плохом состоянии выбросила, в хорошем или идеальном попробую продать или пусть лежит в кладовке. Обувь за копейки выставила на олх, хорошая фирменная, выбрасывать жалко, отдать некому.
И так каждый сезон делаю
Домовенок Кузя• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Так для цього приміряти треба хоча б.
Svetlana-7070• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ну почитаєш тут теми - як дорого одягнути дитину, як дорого зібрати в перший клас і т.п., тому ділюсь.
Чим і як? Всі так роблять 🤦♀️
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
За 8 років жодного проколу не було, далі подивимося. Ціна на сейлі зараз - це те, що було повною ціною рік + тому.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Так для цього приміряти треба хоча б.
Я ж їх мама, знаю, що їм зручно, взуття, звичайно, з приміркою.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Чим і як? Всі так роблять 🤦♀️
Ось в липні-серпні почнуть страждати масово, то де ж всі?
Поліпривіт всім• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Обувь может примерять за несколько лет до того, как начнешь носить?) Вы - уникальная мама
Oksana0612• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
З закордонних сейлів з приміркою))
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Не за несколтко лет, а за півроку +, так, можна, крокси завжди брала +2 розміри в кінці літа, у вересні, чи в чп від попереднього сезону, жодного прольоту. Так же з кросівками, міряю на зручність, на підйом.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляOksana0612
З закордонних сейлів з приміркою))
Коли відпочиваємо за кордоном, футболки, легінси, спортивні штани і без примірки беру.
Пешеходик• 27 марта 2023
А як можна вгадати, який розмір босоніжок буде у дитини літом? Чи +/- два розміри - нічого страшного, нехай шлапає? Це я знаю, що в мене 35, і вже 25 років 35. А в дитини нога може і раптово вирости.
Пиу!Пиу!• 27 марта 2023
Когда дочка была до 8 лет то многое наперед покупала. Сейчас ей 10 и я не рискую. Например, она хочет джинсы определенного фасона и бомберку именно такую как появилась в Заре. И кроссовки только Найк. Так что ’наперед’ это выкинутые зря деньги.
А сыну всего 6 лет но уже несколько лет он не носит одежду купленную мной самостоятельно. Ему надо прити в магазин самому выбрать и померять. Иначе сильная истерика и все равно та вещь купленная мной будет лежать. Уже спаковала пакет новых кофточек, маек, трусиков и штанишек для кумы.
ДлинноНожка• 27 марта 2023
Отлично, а у меня не выкидовалось 20 лет после 3 детей и теперь думаю что делать? Море одежды...
Домовенок Кузя• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
+2 розміри кожен рік нога не завжди виростає.
Поліпривіт всім• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ну я вам выше написала, что может преспокойно вещи покупать на сейле, но не чемоданами на несколько лет вперед, вы ответили, что это не экономно и то, что сейчас на сейле раньше было полной ценой)
Не поверите, но подавляющее большинство людей покупают вещи на распродажах.
Oksana0612• 27 марта 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Це якесь відкриття?
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляПешеходик
Завжди агадувала, а якщо б навіть і пролетіла, то крокси як гарячі пиріжки розбирають, купила б більші, чи менші. Ще й заробила б.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Мої самі вибирають років з 4-5, або на сайті, або в магазині. І абсолютно іноді протилежне від того, що б я взяла, тому все самі.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
Я пару років збирала для сестри, а вона ніяк не наважиться на дітей, тому все роздаю під 0 і викидаю страшне.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
Зараз волонтерам можна віддати, я взимку так робила.
ЗдесяЯ
• 27 марта 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Я вже писала, завжди можна продати, беру ходові марки.