БезникаЯ• 27 марта 2023

Киев. Где надежнее сдать анализы?

Результат:
вже голосів: 21
15 (71.43%) Дила
4 (19.05%) Днепролаб
2 (9.52%) МедЛаб
Татьяна-8275• 27 марта 2023
Синево

Марина-58d4• 27 марта 2023
Завжди здаю в Сінево
Цветов Мне срочно• 27 марта 2023
Діла або Дніпролаб. У Сінево багато помилок
Звожу з розуму• 27 марта 2023
Дила
Анонимба• 27 марта 2023
Якщо серйозні аналізи, а не заг крові то краще Сінево або Діла.
Ms. Похвала• 27 марта 2023
Діла або Сінево у відділеннях, де їх роблять одразу
автор БезникаЯ • 27 марта 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Тоже про синево слышала много плохих отзывов

Мороженная курица• 27 марта 2023
Дила
Цветов Мне срочно• 27 марта 2023
Ответ дляБезникаЯ
Там є декілька факторів. Неуважні медсестри і надчутливої роботи. Про це мені говорив лікар.
Сніжана Сімоненко• 28 марта 2023
Ми всією сім‘єю завжди здаємо в Сінево, ніколи не було проблем
Ельвіра-7ebe• 28 марта 2023
Рекомендую Сінево
Влада Михайленко• 28 марта 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Цікаво, як люди визначають помилки🧐 З картами таро?
Цветов Мне срочно• 28 марта 2023
Ответ дляВлада Михайленко
Ні, все дуже просто. Здають в різних лабораторіях одночасно. Моя кума таким страдала. Вона не могла завагітніти, кучу всього пройшла, тому це не поодинокий випадок. Різні лікарі просили здавати в різних місцях аналізи.
Ну і я особисто попадала на неадекватність результату того, що я здаю з періодичністю. Тобто в декілька років підряд одні і ті ж помилки я вважаю не припустимі для лабораторії. Особливо коли тобі підсовують страшний результат аналізу бо переплутали прізвище.
Ще маю подругу, яка працює в лабораторії, особлива, бо генетика і має колег в інших місцях. Тому це також не просто слова в повітря.
Kamila6312• 28 марта 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Звісно, неуважні медсестри на думку лікаря, якому не платять відкати))))
Влада Михайленко• 28 марта 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Так може коли один і то й же результат з періодичністю, то це не помилка, а реальна картина🤷‍♀️
Цветов Мне срочно• 28 марта 2023
Ответ дляKamila6312
Лікар тільки за роботи казав, йому/їй медсестра не має значення.
Цветов Мне срочно• 28 марта 2023
Ответ дляВлада Михайленко
Ні. Якщо я здаю ТТГ з періодом в пів року, весною він = 2, наприклад, а у вересні він 15, такого результату ніколи не було. Перездаю в іншій лабораторії і там знову нормальний результат. То як вам таке?
Це я саме по своїй темі знаю. І це не один випадок у моєму колі спілкування.
Viktoria-b940• 28 марта 2023
Раджу здавати аналізи у Сінево, перевірена роками лабораторія
Kamila6312• 28 марта 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ви самі собі суперечите)) То ви вже хоч розберіться чи роботи не такі, чи медсестри...

Цветов Мне срочно• 28 марта 2023
Ответ дляKamila6312
Звідки суперечка? Прочитайте що я написала. Спеціально повторю - медсестри неуважні та роботи надчутливі. Що не так?
Якщо ви працівник і захищаєте, я ж не проти, маю негативний досвід та не тільки я.
чи тут заборонено таке писати про Сінево?
Kamila6312• 28 марта 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Кожен має право на свою думку, проте був цікавий ваш досвід і як ви визначаєте помилковість чи правдивість