Жинси на дитину• 27 марта 2023
шахраї в телеграмі, будьте обережні
Тільки що прислав знайомий повідомлення: Привіт, в тебе є можливість позичити грошей до завтра? Мені треба 10000, завтра у другій половині дня поверну. На таке що, ще ведуться?
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Таке повідомлення було від двох людей
Я написала -ок,приїжджай,якраз чоловік у відрядженні)))
Жинси на дитину
• 27 марта 2023
Ответ дляСама собі лікар
Как получается, что сообщения приходят от знакомых?
якось зламують телеграм і пишуть, можливо телефони вони губили чи вкрали. Не знаю
Жинси на дитину
• 27 марта 2023
Ответ дляСмурфик
Этому разводу лет 10 уже. Кто еще ведется?
у мене він тільки рік, то я не в курсах
Смурфик• 27 марта 2023
Ответ дляЖинси на дитину
у мене він тільки рік, то я не в курсах
Это же не только в телеграме, в любой соцсети
Жинси на дитину
• 27 марта 2023
Ответ дляСмурфик
тільки в телеграм присилали. Цей що сьогодні, то вже другий раз
Перловая Кашка• 27 марта 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Таке повідомлення було від двох людей
И?
Вы думаете кроме вас никто не знает, что это развод ?
Перловая Кашка• 27 марта 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Давайте скрины
Жинси на дитину
• 27 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
И?
Я знаю, що це розвод, у старпості це написано. Я написала, щоб інші знали. Бо всі люди не можуть знати. Просто попередила.
Бо мої колеги, наприклад, не знали про це.
Перловая Кашка• 27 марта 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Та вы что, Америку открыли прям
Фото скринов будет? :))
Жинси на дитину
• 27 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Та вы что, Америку открыли прям
Фото скринов будет? :))
М-да. Не бачу ніякої необхідності вам ще і скін сюди кидать. Пройдіть мимо, раз ви знаєте, що це таке
Перловая Кашка• 27 марта 2023
Ответ дляЖинси на дитину
🤣🤣🤣🤣🤣
Конечно нет необходимости. Потому что скринов нет :)
Жинси на дитину
• 27 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
🤣🤣🤣🤣🤣
ідіть в іншу тему яд пускайте
Залізний кіготь• 27 марта 2023
Це взламують саме телеграм. Ніхто нічого не губив та не викрадав, окрім коду доступу
Перловая Кашка• 27 марта 2023
Ответ дляЖинси на дитину
ідіть в іншу тему яд пускайте
Я сама решу куда мне идти.
Сейчас до конца темы еще одно смс придет :)) фантазерша
Перловая Кашка• 27 марта 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Автору повезло, сегодня аж двоих взломали и денег у нее попросили
Душа компанії• 27 марта 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Вы как с луны, у вас не было доступа к телефону, соцсетей, на это лишь бабушки 85 летние ведуться
БоВжеВільна• 27 марта 2023
Правильно автор що написали! Можливо когось вбереже ваша тема. А на єхидних не звертайте увагу. Це енергетичні вампіри. Просто ігноруйте їх.
Дона Ко Ко• 27 марта 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Автор, ви молодець.Не зважайте на ті комени.Ясно, що всі все знають.Я з таким не стикалась і не повелась би, але збираю ’скарбничку ідей’ для свого старшого покоління, які наївно перепитують-а може людині дійсно дуже треба, може сталось що..
Жинси на дитину
• 27 марта 2023
Ответ дляДона Ко Ко
мої колеги по роботі пенсійного віку і вони дуже довірливі. Про таке перший раз чують. А одній прийшло повідомлення, що поповнили їй рахунок, а потім передзвонили, щоб назад гроші скинула, бо помилилися. От хто не розбирається, то той і ведеться
Відповів всім• 27 марта 2023
Так шахраї кругом є. Чоловікові позвонила жінка,схлипувала.’ Папа,я ударила чужого ребенка,у него кровь,мне нужны деньги срочно,помоги. Я взяла у людей телефон чтоб позвонить,помоги.’
Чоловік завжди включає мікрофон. Ми подумали,що звонить невістка. Він спитав де вона, відповідь ’ я перезвоню,мне страшно,помоги.’
І тут ми зрозуміли,що це не невістка, вона в нас ’ кріпкий горішок’.
Жинси на дитину
• 27 марта 2023
Ответ дляВідповів всім
То така тема давно була. У нашому будинку двох пенсів розвели, але поліція оперативно спрацювала, на місці їх і затримали