Капризуля• 27 марта 2023

Прислали підробку. Хочу оригінал Tom Ford Lost Cherry.

Порадувала себе кохану, називається. Вислали підробку Tom Ford Lost Cherry. Перед цим був маленький відливант, подруга подарувала, вони так солодко пахнули, соковита солодка вишня, трошки алкогольних нот. А це прийшло щось незрозуміле, гірко-кислий аромат, зовсім не схожий на оригінал, або може зіпсувався відливант поки до мене доїхав, незнаю.
Будь ласка, порадьте де замовити оригінал, хочу хоч 2 мл, але щоб він у мене був, бо це мій антидепресант. Підійду, понюхаю і настрій підіймається. Всим вдячна хто напише
автор Капризуля • 27 марта 2023
Ответ дляСусідка зверху
Liska , я бачила в вайбер, має на розпив
150 грн / мл. Я в неї постійно відливанти беру.
Вона і на кремчику є.
І ще якась інша вишня по 300/ мл
Дурдом.
Ого, дорого
ХтоЯкщоНеЯ• 27 марта 2023
Ответ дляА я нівроку
Я беру в инсте https://instagram.com/duty_free.online, 💯% оригинал, сейчас ещё новинки вишнёвые у них тоже есть Smoke и Electric. Smoke тоже именно вишня вишней, Electric мне не зашёл, там жасмин, хорошо взяла на пробу по 5 мл, придётся отдать кому-то.
Продайте 5 мл ,я хочь попробую цього форда .Жасмін люблю ,фрукти тоже.Яка ціна буде
No problems• 27 марта 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Терпеть не могу lost cherry 🤢
Вам тоже химозной вишней отдает?
Прагматик флегма• 27 марта 2023
Ответ дляПлету интриги
есть такое. И столь классные ароматы вот так переходят в разряд масс-маркета. Малоизвестная ниша наше все.
Это да, из всего огромного ассортимента прицепятся к паре-тройке и замылят до икотки.
ЯНаПэПэ• 27 марта 2023
Що то за вишня така ,що всі з розуму сходять.Собі хочу аналог
Прагматик флегма• 27 марта 2023
Ответ дляКапризуля
Сама не думала, що він мені так сподобається, мені подруга віддала, бо їй не зайшов, і мені спочатку не дуже. А потім як нанесла їх на себе, як розносила. І ще, це єдиний аромат за всі мої 30 років на який я отримала комплімент і ще запитували, що за парфуми. Тепер мрію про флакон, але ціна така, що мрія мабуть буде нездійсненна
Удалено администрацией...
автор Капризуля • 27 марта 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Я шукала аналог, тут теми читали, писали, що в Єві був недорогий аромат дуже схожий, я ще собі скрін робила, але його немає в наявності..
Прагматик флегма• 27 марта 2023
Ответ дляКапризуля
Вам пощастило. Не треба шалені гроші витрачати. А я на нього відкладала пару місяців, і прийшла якась бадяга
Вы серьезно думаете, что Вишня это самый дорогой и чарующий аромат?)
автор Капризуля • 27 марта 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Удалено администрацией...
Хамство, образи
А я нівроку• 27 марта 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
По 140 грн. за 1мл брала.
автор Капризуля • 27 марта 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Для мене зараз так
Прагматик флегма• 27 марта 2023
Ответ дляКапризуля
Хамство, образи
Удалено администрацией...
АгатаХристя• 27 марта 2023
Беру не первый раз у девочек ,Obrana´.И все мои подруги.Точно были у них ваши черри)
ХтоЯкщоНеЯ• 27 марта 2023
Ответ дляА я нівроку
По 140 грн. за 1мл брала.
Дякую,для мене буде дорого.
автор Капризуля • 27 марта 2023
Ответ дляАгатаХристя
Дякую, пошукаю
АгатаХристя• 27 марта 2023
Недавно ,кстати,весь тик ток пестрил видео,что в Еве есть какие то магически духи точная копия черри.Цена около 400грн за флакон .
автор Капризуля • 27 марта 2023
Ответ дляАгатаХристя
Їх немає в наявності. Я шукала
ЯНаПэПэ• 27 марта 2023
Ответ дляКапризуля
Немає давно його,я хочу тоже спробувати .Але роспив для меня це щось неймовірне по ціні.
А я нівроку• 27 марта 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Дякую,для мене буде дорого.
За сколько готовы купить?
АгатаХристя• 27 марта 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Для кого то и Кирке супер ароматА они мне воняют кошачьей мочой)))Терпеть их не могу.
АгатаХристя• 27 марта 2023
Сейчас посмотрю сколько эти чери в Обраной.
Вмію заміряти найкраще• 27 марта 2023
Ответ дляПовелитель бітка
оо, ганимед класный. лучший парфюм что я пробовала за все время
Можете показати як флакон виглядає?
Вмію заміряти найкраще• 27 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Посмотирите в инсте beauty_trends_ua
Года два у них беру отливанты и полные версии
Там и новинки tf были, electric cherry и smoke cherry
Електрик класні
ХтоЯкщоНеЯ• 27 марта 2023
Ответ дляА я нівроку
За сколько готовы купить?
Я маю 200 гривень
Тётя Хрюша• 27 марта 2023
Ответ дляКапризуля
Та повірте.
Зараз чатую на аромат, що коштує від 700 грн за мл. І ще пошукай, щоб не битий. Того черрі навалом всемеро дешевше) Так шо, то ще вам пощастило)
автор Капризуля • 27 марта 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Та повірте.
Ой матінко рідна)) Я таких цін не бачила, дякувати Богу. А що за аромат такий дорогий? Якщо це не секрет)
АгатаХристя• 27 марта 2023
автор Капризуля • 27 марта 2023
Ответ дляАгатаХристя
фото
Якак краса Дякую. Побачила пробник за 250 грн., зраділа, думаю то точно вже оригінал прийде, коди додивилась, що то другий аромат. Зараз знайду їх
АгатаХристя• 27 марта 2023
Ответ дляПовелитель бітка
У меня он след.в списке на пробу)Взяла недавно Бакару,как раз до тепла использую и возьму Ганимед.
Тётя Хрюша• 27 марта 2023
Ответ дляКапризуля
Це вінтажні парфуми Роша, що вже не випускають.