З 24 березня на Офіційному інтернет-представництві Президента України було опубліковано петицію про заборону в Україні соціальної мережі TikTok. На момент публікації новини вона вже встигла набрати понад 5,7 тис. голосів із 25 тис. потрібних протягом 90 днів, щоб бути розглянутою Президентом.
Дуже короткий текст петиції зазначає, що «зараз багато пропаганди йде через відео з TikTok», тому автор пропонує «закрити його повністю, хоча б на період війни в Україні». Більше ніяких обґрунтувань заборони соціальної мережі не приводиться. Втім, тема блокування TikTok зараз є актуальною у всьому світі через те, що його материнська компанія ByteDance має китайських власників та може надавати доступ до даних урядовим організаціям Китаю.
Лише за кілька місяців понад 5 країн запровадили повну або часткову заборону TikTok на державних пристроях, щоб підштовхнути популярний застосунок до повного розриву зв’язків зі своєю материнською компанією в Китаї.
Окрім того, на слуханнях у Палаті представників у четвер генеральний директор TikTok Шоу Зі Чу не зміг розвіяти занепокоєння урядовців США ні про безпеку даних американських користувачів, ні про відсутність можливості в уряду Китаю шпигувати за громадянами США.
Це ви дуже просто дивитесь, це навіть не вершина айсберга, а сніжинка на айсберзі.
В Китаї в кожній великій компанії, що представлена забугор є представник уряду, котрий (чи котрі) контролюють що відбувається з бізнесом, на яких ринках працюють і як це можна використати в угоду режиму.
Тік Ток дійсно являється найпопулярнішим додатком для короткого медіа-контенту в світі, отже грає важливу роль в контексті національної безпеки та розвідки Китаю. Наприклад, деякі наші військові ведуть там аккаунти і постять відео з передка - як думаєте, це безпечно? А якщо відос із секретної бази випадково запостить військовий США через дурну голову?
Тік Ток харвестить абсолютно всі дані з апки, котрі можна. Максимальний трекінг всього. В результаті це цікаві дані для китайської розвідки, котра являється противником західного світу та демократії.
Отже, треба доволі серйозно підходити до того, які сайд-ефекти несе ця апка для нас.
В Штатах керівник байт денса взагалі не спромігся відповісти адекватно на жодне з поставлених питань.
Я проти блокувань, проте за бан Тік Тока - це абсолютно хитрий шпіонський китайський зонд. А що роблять зі шпіонами? Правильно - нейтралізують
*** ось такий коментар
ведьменятко__• 27 марта 2023
Какой бред бредовый
Вот заняться людям нечего.
Отличная позитивная соц сеть тик-ток.
Хоть отвлечься.
Вот заняться людям нечего.
Отличная позитивная соц сеть тик-ток.
Хоть отвлечься.
Spicy -02f0• 27 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
*** ось такий коментар
Это решается конфиденциальными договорами, а не запретом тиктока
Ответ дляSpicy -02f0
На слуханнях у Палаті представників у четвер генеральний директор TikTok Шоу Зі Чу зіткнувся зі шквалом запитань про те, що дані американських користувачів можуть бути вразливими для стеження з боку Китаю.
Посилаючись на повідомлення Forbes, пізніше підтверджене самою компанією, представник Флориди Ніл Данн запитав Чу, чи шпигувала материнська компанія TikTok ByteDance за американськими громадянами.
Відповідь Чу на одне з таких запитань, ймовірно, ще глибше посилила недовіру Вашингтона до компанії:
«Я не думаю, що шпигунство — правильний спосіб описати це», — відповів Чу.
Як Вам?
ведьменятко__• 27 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Тік Ток рано чи пізно забанять на рівні урядів за шпіонаж
Удалено администрацией...
Spicy -02f0• 27 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Як Вам?
Помнится нечто подобное с фейсбуком было, лет 5 назад
Читаю по вечерам• 27 марта 2023
Пропоную петицію про заборону петицій.
Давайте ще санкції проти Китая введіть.
Сітки, відерця, пакети - все китайське. Складська техніка, тряпки-швабри і ще купа всього теж
Уявіть як здорожчає все по ланцюговій реакції, якщо оце все на перший погляд барахло буде під санкціями.
Прапор України, що висить десь на мерії чи Верховній раді - навіть той Мейд ин Чайна
Давайте ще санкції проти Китая введіть.
Spicy -02f0• 27 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Договори з Китаєм коштують приблизно стільки ж, як і з рашею: дешевше паперу, на якому його надрукують
Договоры с солдатами, которые позиции в тикток постят, Китай тут не при чем
ведьменятко__• 27 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Я за. Якщо він відслідковує інформацію, дії та передає їх.
Абсолютно все сайты отслеживают ваши действия.
Вам нехорошо?
Будете петицию за закрытие Советчицы составлять?
Вам нехорошо?
TikTok им мешает? ) У кого есть мозги тот сам решает смотреть пропаганду или нет. И верить или нет каждый за себя тоже сам решит. У нас ведь не режим диктатуры так ведь? ))
Лучше бы создавали петиции на счет запрета поднимать коммуналку до конца военного конфликта. А то они вроде как в том году обещали... а теперь обещали свое забрали. Олигархи местные подхудли что-ли? )
ведьменятко__• 27 марта 2023
Ответ дляGo_Go
Ага...
Болезные скоро решат совсем весь интернет закрыть...
ведьменятко__• 27 марта 2023
Автор тролль.
Постит провокации.
Где петиции против снятия зарплатные надбавок с военных?
Где петеции против поднятия цен за коммунальные?
Где петиции о помощи погибающим от нищеты пенсионерам?
Автор пытается выставить украинцев глупым стадом, подобным рашке, которое выдумывает бред и с бредом борется ..
Автор - рашинский провокатор.
Баньте.
Постит провокации.
Автор - рашинский провокатор.
Баньте.
KozaNostra_I• 27 марта 2023
И YouTube запретить, через него тоже пропаганду распространяют. И вообще, даешь Северную Украину во главе с Председателем Зе Чхе!
Ответ дляGo_Go
Нашому уряду і Президенту Тік Ток не мішає.
Вони не ьачать загрози в двях Китаю.
А Штати та Англія вже обмежують його на своїх територіях.
Через шпигунство
Вони не ьачать загрози в двях Китаю.
Через шпигунство
ДевочкаКрасавица• 27 марта 2023
На советчице тоже иногда такое встречается, что на голову не налазит. Тоже будем её блокировать? Давайте все заблокируем, оставим только моноэфир по телеку, чего уж там. Кстати, в тик токе неплохие видосики наши военные снимают
Spicy -02f0• 27 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Вони не ьачать загрози в двях Китаю.
Через шпигунство
Вони не ьачать загрози в двях Китаю.
Через шпигунство
У вас же написано что на выданных государством устройствах