Вельшановна• 27 марта 2023
Людині заборонено виїзд за кордон. Бачу регулярно фото з за кордону. Як?
В людини відкрито справу, був суд. заборонено виїзд за кордон. Бачу ту справу ще й досі у переліку на гов юа, вона не закрита.
Але людина регулярно буває за кордоном. Яким чином це можливо?
Оцененная• 27 марта 2023
Уголовное или гражданское?
Думаю на гражданские дела запрета на выезд нет; пусть юристы подскажут
Українська Мрія• 27 марта 2023
Син моєї подруги звалив в Іспанію перед новим роком. Йому 25. Пару копійок- і ти свабодєн((
Вилосипедниця• 27 марта 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Це не коштує пару копійок
Українська Мрія• 27 марта 2023
Ответ дляВилосипедниця
Це не коштує пару копійок
Ну і не величезних грошей. Пару тис
Вельшановна
• 27 марта 2023
Ответ дляОцененная
Уголовное или гражданское?
Цивільне є і там окрема справа - заборона на виїзд за межі країни.
Вельшановна
• 27 марта 2023
Ответ дляВилосипедниця
Адвокат подав апеляцію і зняли заборону
Ні, вона відкриа ще й досі, та справа. Я вже перевіряла.
Вельшановна
• 27 марта 2023
Ответ дляН@Диете
какие у нас наивные, доверчивые люди) эх...милота)
Ви про кого?
Мяо мой мяо• 27 марта 2023
Ответ дляВилосипедниця
Це не коштує пару копійок
Удалено администрацией...
Вельшановна
• 27 марта 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ну разово я можу зрозуміти що заплатив і не повенувся. Але ця людина їздить кожні кілька місяців, а справі вже рік щонайменше.
Броніки для Моніки• 27 марта 2023
Це коштувало перед новим роком 2 тис баксів+- Особисто знаю чоловіка, який був невиїзний, бо військовозобов´язаний, який дав на кордоні хабаря і зараз в Німеччині.
Несу добро людям• 27 марта 2023
Ответ дляВельшановна
И по уголовным тоже катаются, просто надо уметь, почти у всех у кого есть ззд спокойно отдыхают, вы как маленькая
Вельшановна
• 27 марта 2023
Ответ дляНесу добро людям
Ну не та це людина, щоб платити за кожний виїзд по 5т. Тим більше в нього і борг тисяч 8 валюти., йому було б простіше тоді сплатити борг і закрити справу, але ж ні.
Він щось інше придумав.
Ашолюдискажуть• 27 марта 2023
Ответ дляВельшановна
Ну може в реєстрі ’Шлях’ як волонтер? Так і катається
Вельшановна
• 27 марта 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Волонтера б точно не випустили з боргом.
Н@Диете• 27 марта 2023
Ответ дляВельшановна
Ви про кого?
та про вас. у меня 70% посваливали знакомых мужчин. конечно не бесплатно. один вообще инвалидность на зрение или слух сделал, не помню, и катается с гражданской женой(моей подругой) туда сюда по заграницам. но это большой секрет))
уже все и расценки знают. а вы удивляетесь как это возможно)) раньше еще проще было через Крым, вообще бесплатно почти.
Вельшановна
• 27 марта 2023
Ответ дляН@Диете
Ну і які ж розцінки на кататися туди-сюди?
Ашолюдискажуть• 27 марта 2023
І ще, як варіант, в´їхав в Україну з паспортом іншої держави (Румунії, Угорщини), так і виїжджає.
Н@Диете• 27 марта 2023
Ответ дляВельшановна
если нет связей, с нуля так сказать, то около 8 тыс долларов.
если есть связи, то дешевле гораздо.
Вельшановна
• 27 марта 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Ні, паспортів інших країн не має. Хіба чужий чийсь.
Ашолюдискажуть• 27 марта 2023
Ответ дляВельшановна
А як волонтер від організації благодійної, а не як фіз.особа. Так точно випускають.
Вельшановна
• 27 марта 2023
Ответ дляН@Диете
если есть связи, то дешевле гораздо.
Ну то читайте уважніше, це геть не той варіант. Наївність тут ні до чого.
Вельшановна
• 27 марта 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Не може бути такого. З чого ви це взяли?
Ашолюдискажуть• 27 марта 2023
Ответ дляВельшановна
Ті, хто паспорти роблять не зовсім законно, про це не говорять нікому. Інформації з цього приводу в Україні взяти ніде.
Ашолюдискажуть• 27 марта 2023
Ответ дляВельшановна
Бо знаю, якщо це єдиний уповноважений представник БФ, то їдуть.