Вельшановна• 27 марта 2023
Людині заборонено виїзд за кордон. Бачу регулярно фото з за кордону. Як?
В людини відкрито справу, був суд. заборонено виїзд за кордон. Бачу ту справу ще й досі у переліку на гов юа, вона не закрита.
Але людина регулярно буває за кордоном. Яким чином це можливо?
АнтиТанкист• 27 марта 2023
Из Украины выезжает гораздо больше мужчин, чем женщин. К такому выводу пришла украинка Анна Самойленко в результате личного опыта пересечения польской границы, о чем и рассказала вчера в ТикТоке.
По ее словам, на пункте пропуска, который она проезжала, было в три раза больше мужчин, чем женщин. При этом, как она утверждает, лишь один из девяти выехавших мужчин, по ее оценке, был старше 60 лет, остальные - в районе 30, и совсем не выглядели как инвалиды или многодетные отцы. От такой картины, как призналась Анна, ей стало грустно.
Под этим видео предсказуемо разгорелась дискуссия, основным мотивом которой стали два тренда: первый - ’Если могут и хотят - пусть едут!’ и ’У нас свободная страна’, второй - ’За кого воюют наши парни?’ и ’Мне тоже грустно’.
Добродійка• 27 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Удалено администрацией...
Мы бы заплатили ,если бы знали кому платить.
Мяо мой мяо• 27 марта 2023
Ответ дляДобродійка
Давайте припиним цю розмову особливо тут, бо я придам її гласності, не заклала тільки того що близькі друзі. Всіх чужих якщо взнаю про хабар буду повідомляти. Будь ласка не ображайтесь, але просто припиніть, бо зараз об’являться люди які почнуть кидати контакти. Я надам цьому гласності. Не треба. Хтось життя своє згоден класти а ви пишете що теж хабар хочете дати.
САМ_ТАКОЙ• 27 марта 2023
Ответ дляДобродійка
Если вы не удосужились узнать,то это не значит,что все остальные тоже
ЛолитаНеРазлита• 27 марта 2023
Ответ дляВельшановна
Ну і які ж розцінки на кататися туди-сюди?
Як волонтеру талони на 50л дизиляки і 500 баксів
Мяо мой мяо• 27 марта 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Коли це вже будуть офіційно піднімати. За що ми воюєм , опускаються руки, хочеться поїхати з країни.
ЛолитаНеРазлита• 27 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
І кого ви збираєтесь оголошувати? Аноніма на мамськом форумі?
ДеньгиНеСдаю• 27 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
І що ви ’придасте’ гласності? Аноніма на форумі?
Свій варік• 27 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Тобто близьким друзям можно закон порушувати, а інших ви будете закладати?
Про такі дивні подвійні патріотичні стандарти краще мовчати. Це жалюгідно. Вибачте
ЛолитаНеРазлита• 27 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Їдьте
ЛолитаНеРазлита• 27 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Так вже будьте послідовними. І близьких друзів теж здавайте, а не тільки анонімок
Мяо мой мяо• 27 марта 2023
Ответ дляСвій варік
Не можна нікому!!! я це все не підтримую, зі всіма перестала через це спілкуватись, куми тільки лишились одні. Мене це дуже обурює, дуже!!!
Плету интриги• 27 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Удалено администрацией...
А чого не йдуть на війну артисти , всякі там публічні чувачки блогери і т д , я не знаю чому , але коли бачу чоловіків що кривляються в тік токах блювати хочеться , я розумію що всіх забрати не можуть і не треба , просто ну правда банато знайомих і родичів що служать без досвіду ті що в арміі не служили ті що непридатні були в мирний час вони під бахмутом ( олин не виходить на з‘язок з лютого ) а ці всі коміки співаки і т д здорові кабани і пляски смішки влаштовують.
Свій варік• 27 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Ну то шо то за справи? Одних закладаємо, інших не закладаємо, бо то близькі, то їм виходить трохи більше можна життя своє не класти.
Я ваші емоції напевно можу зрозуміти, але ’не можна бути трохи вагітною - лише по вівторках та неділях’
Заздрість то погано• 27 марта 2023
Ага і потім ті, що сидять за кордоном, говорять з патріотичним таким надривом: ’треба боротися за Україну до останнього українця! Стояти до кінця!’
Гидко....
Ответ дляМяо мой мяо
Ось і Зеленський так вирішив, близьким друзям типу лисого можна не йти на фронт в закордон можна. Інші мають йти і не пікати