Gavroche• 27 марта 2023

Допоможіть врятувати світлі кросівки

Дівчата, прошу допомоги колективного розуму. Вирішила вимити світлі, ледь сірі кросівки. З нубуку. Розвела прального порошку і зверху потерла цим розчином щіткою, вони стали чистіше, потім типу змила цей порошок, просто протерла вологою губкою декілька разів, так робила, бо не хотіла дуже мочити їх. Постояли, стали проявлятися коричневі, аж оранжеві, плями. Я взяла розвела ваніш відбілювач, намазюкала ним, постояли, стали як і треба їм бути, світло-сірими, знову протерла губкою з чистою водою. Через деякий час плями стали проявлятися ще більше 😭. Вже вирішила, що втрачати нічого, закинула у пральну машину, вийняла чистюсінькі, постояли, стали взагалі жахливі. Що я робила не так з самого початку? І що можна зробити зараз? Гугл почитала, в більшості рецептів перекис водню, тут такого в аптеках немає, і хочеться реальний досвід. Перше фото нові, друге робила перед чищенням, щоби не забути, як шнурувати, і два останні які вони зараз
Перша леді колгоспу• 27 марта 2023
В пральну машину і найбільший віджим.

автор Gavroche • 27 марта 2023
Щось два фото брудних завантажилося
Форс мажор• 27 марта 2023
Що я можу сказати) Хазяйка) вимила так вимила)
автор Gavroche • 27 марта 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
В пральну машину і найбільший віджим.
А порошок додавати, чи просто виполіскувати? Бо так щось і схоже, що натиснеш - водичка прямо коричнева виділяється?
автор Gavroche • 27 марта 2023
Ответ дляФорс мажор
Таж старалася, звісно. Але результату не того хотіла
Перша леді колгоспу• 27 марта 2023
Ответ дляGavroche
З порошком.
автор Gavroche • 27 марта 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
В пральну машину і найбільший віджим.
А живі остануться? Нові... трішки... були... Віджим 1000 максимум, підійде?
Забризкана водою• 27 марта 2023
Мусорка,или возле дома одевать.замш,кожу не стирают.в машинке не желательно даже тканевые стирать,проклейке кабздец будет
13чудоСВЕТА• 27 марта 2023
Мне кажется ничего уже не поможет(.Не расстраивайтесь,этл всего лишь вещь,будут другие.Тоже как то обула новые белые кожаные кроссовки в лес.Там и песок и трава,пришла домой я остались пятна желтые на них,ничем уже их не вымыла(.Только потом краской подкрашивала для обуви белой и все.

Перша леді колгоспу• 27 марта 2023
Ответ дляGavroche
Там, мабуть, десь прокладки забарвлені. В мене таке було з кедами, брались рожевими плямами, по результату, устілка знизу була на рожевому картоні. У вас десь, щось всередині, не факт, що доперетесь до білого, але все рівно руками не зможете.
автор Gavroche • 27 марта 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Так я спочатку і не прала у машинці, вручну зверху терла. Хочу ж розібратися, на майбутнє, що я робила не так і як треба було правильно. І чи можна щось поправити
Кракадэ• 27 марта 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Не вигадуйте. На багатьох навіть виробник пише що можна прати.
Забризкана водою• 27 марта 2023
Ответ дляGavroche
Нельзя стирать обувь.моется подошва только,замш щеткой или валиком чиститься,а кожу сожно слегка влажной тряпкой от загрязнений протереть
Перша леді колгоспу• 27 марта 2023
Ответ дляGavroche
Так, підійде. Сенс в тому, щоб віджало воду і не робило розводів. Якщо є якісь ганчірки яких не жаль, кидайте з кросівками, повинно бути тертя об щось.
Юсия• 27 марта 2023
Я прошлом году спрашивала, как отстирать тканевые белые кеды ( рыжие пятна проявлялись при высыхании), здесь девочки посоветовали, в бумагу заматать обувь, пусть обувь в бумаге сохнет. Бумага в себя рыжину впитает. Так как вам терять нечего, можно попробовать.
Файна цьоця• 27 марта 2023
Всегда стираю Скечерс и Рибок, кожаные, текстильные, разных цветов в стиралке. Никогда никаких проблем.
А что Вы этой щеткой раньше чистили?
Забризкана водою• 27 марта 2023
Ответ дляКракадэ
Постирайте,потом покажите
Перша леді колгоспу• 27 марта 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Ой не треба, все життя перу в пралці.
Кракадэ• 27 марта 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Постирайте,потом покажите
Перу регулярно всій сім´ї.

автор Gavroche • 27 марта 2023
Ответ дляФайна цьоця
А что Вы этой щеткой раньше чистили?
Чесно, не знаю, живу в хостелі, щітка пластикова, з пластиковою щетиною, сіра кольором
заварний look• 27 марта 2023
в стиралку и сразу в сушку
автор Gavroche • 27 марта 2023
Ответ дляФайна цьоця
А что Вы этой щеткой раньше чистили?
Я також вдома прала Нью баланс з нубуку у пральній машині, сто разів,так би мовити, живі-живісінькі
автор Gavroche • 27 марта 2023
Ответ длязаварний look
в стиралку и сразу в сушку
Я в сушку вже і боюся, чи від неї гірше не буде
заварний look• 27 марта 2023
Ответ дляGavroche
не буде гірше 10000% ))))
я теж гралася так с кросами
допомогло сушка + лимонній сік точково біля люверсів
Рожайтретьего• 27 марта 2023
Ответ дляGavroche
Поэтому я не покупаю обувь замш. С темных можно щёточкой специальной счищать, и спреями брызгать. А со светлыми ничего не сделать. Они у Вас полиняли изнутри походу.
ХикориДикори• 27 марта 2023
У меня так пума полиняли. Серый замш, замывала рядом с ним белую ткань и замш стал менять цвет и дал разводы. Зеленова-желто- черные..я не смогла ничего сделать. Выкинула. Они стали страшные, как с мусорки. Кроссовкам было три недели, цена 3700 грн до войны -(
автор Gavroche • 27 марта 2023
Ответ длязаварний look
не буде гірше 10000% ))))
я теж гралася так с кросами
Дякую. Пішла прати. Потім доповім про результат
заварний look• 27 марта 2023
Ответ дляХикориДикори
зарано ви здалися (((
дуже швидко висушити після прання допомогає в такому випадку
в мене бежеви замшеви кросси від червоних шкіряних задників ставали рожевими. щойно витягну з пралки - бежеви. постоять - рожевими плямами йдуть( доки не здогадалася сушку ввимкнути
автор Gavroche • 27 марта 2023
Ответ длязаварний look
зарано ви здалися (((
Можливо, в цьому щось і є, бо Гугл часто пише - висушити на сонці. Але в мене тут такої розкоші немає, а сушка є. Спробую і сушку, була не була. Кросівки робочі, але треба ж тиждень на роботі доходити, а у вихідні, якщо не врятую, куплю. Сьогодні працювала в доньчиних на розмір більших, до того ж розтоптаних
автор Gavroche • 27 марта 2023
Доповідаю - з пралки дістала зверху чисті, сірі, а підкладка, вона як махрова, та що вокруг п´яти, і на язичку внутрі, так і зосталася коричневою, ну, якщо вони хоча б ззовні будуть нормальні, це вже добре. Закинула в сушку