Бавовнятий Пупс• 27 марта 2023
Вірите в чайлдфрі?
Вірите, що люди дійсно не хочуть дітей? або це просто маскування своїх проблем, та самообман, наприклад неможливость завагітніти, або страх, або відсутність надійного партнера, може просто вік ще молодий, будь що...
Я чомусь впевнена, що в 90 відсотків це або маскування проблем або просто ще не той вік, у якому хочеться дітей і це з часом пройде, як і багато чого проходить)
Результат:
вже голосів:
108 (72.48%)
Дійсно не хочуть дітей
32 (21.48%)
Самообман, зміна зчасом думки
9 (6.04%)
Інше, результати
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляTammy21
Ви вирішили встановити з авторкою рівновагу по рівню вірувань?)
До чого ваша іронія тут чи це типу такий сарказм.
Залиште..
І слово ’вірування’ носить релігійний характер.
Залиште..
Дуняша• 27 марта 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Не знаю куда и когда оно должно пройти, мне 39 и как не хотела, так и не хочу. О перспективе заведения детей думаю с тоской и унынием, ничего воодушевляющего не ощущаю. Хотя понимаю, что надо наверное... Хоть одного родить, чтоб имущество не чужим людям досталось
Это самая глупая, как мне кажется, причина рожать ребенка🥴
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
В мене двоє, в 30 ще не хотіла, в 32 захотіла сильніше за все))
Те що ви дуже сильно хочете дітей може свідчити про ваші психологічні проблеми. Зауважте це собі
Анонимарик• 27 марта 2023
Ответ дляВкуси мене
Это инстинкт - иметь потомство.
Его не может не быть.
Самообман.
Его не может не быть.
Самообман.
Люди чуть умнее песиков, и то если собачку стерилизовать все инстинкты улетучатся)
Анонимарик• 27 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Мне 40 детей терпеть не могу, не хочу и не буду рожать
+ что миллионов)
Бадабум• 27 марта 2023
Не розумію, чому чайлдфрі ви вважаєте несправжніми, якщо вони бояться проблем із дітьми?
Чайлдфрі - це ті, які свідомо не хочуть і не мають дітей.
Ну я одну таку даму знаю, знаходиться у шлюбі, вік під 40. Дуже самодостатня жінка, ведн активний спосіб життя. Їй просто подобається жити згідно виключно своїх інтересів, чого б вона не змогла собі дозволити з дітьми.
Анонимарик• 27 марта 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Дякую, теж так вважаю, просто у когось пізніше цей інстинкт з´являється
Розумієте що у деяких людей інтелект перемагає інстинкти?)
Анонимарик• 27 марта 2023
Ответ дляharchushyn
Я вірю .
А ще я вірю в те,що багато хто народжує дітей не задумуючись хочуть вони цього чи ’так треба’.
А ще я вірю, що народжують дітей ті жінки,котрі не можуть,не вміють реалізувати себе як ЛЮДИНА, тому реалізують себе як МАМА. Бо це простіше і не потрібно вивчати і заглиблюватися в себе
Згодна
Ответ дляДобра, коли сита!
а что верить, я сама такая, не хотела и не хочу и не хотела с детства. Подруги нянчились с младшими, а я этого не понимала и в куклы не играла. Мне 40, детей до сих пор не хочу
Верю. У меня есть одноклассница, которая в 11м классе задекларировала свое чайлдфри, нашла такого же мужа. Вместе уже 25 лет на другом контитенте, свой дом, живут отлично - для себя. Не только размножением наполнена жизнь человеческая.
Дуняша• 27 марта 2023
Ответ дляTammy21
У меня была знакомая, которая родила потому что ’нужно передать хороший генофонд’, и ещё одна для которой мотивацией стала информация о ’высокой’ родословной.
Глупых идей становиться все больше😕
Анонимарик• 27 марта 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Я тоже не хотела детей, и если бы не всеобщее давление, то может и до сих пор бы не родила, ну конечно же сейчас я об этом не жалею, и очень люблю ребёнка, но поначалу очень было тяжело морально, вроде бы как у меня забрали меня😁
Как вернули себе себя?
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляTammy21
Це форум, залиште, будь ласка своє залиште для чогось іншого.
Дяк, я в курсі!)
))).
Ну таке
Хотіли якось ..щось...А для чого?
Вірування до чи вірите в чайлдфрі і в озвучення в що вірю я.
Хіба що ви переходите на українську і не розумієте ще до кінця що пишете.
Тоді успіху вам.
Ну таке
Хотіли якось ..щось...А для чого?
Тоді успіху вам.
Ответ дляharchushyn
Я вірю .
Щось таке ляпнули зараз
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
Щось таке ляпнули зараз
Чому?
Не допускаєте,що є жінки, котрі народжують діток, бо не знають що робити у житті?
Я знаю таких.
А ви навіть у думках такого не допускаєте?
Я знаю таких.
Ширли-Мырли• 27 марта 2023
Ответ дляАнонимарик
Как вернули себе себя?
Ну вот, когда дитю исполнилось 10, то я почувствовала, что я опять принадлежу себе 😁, ну конечно ответственность и переживания всегда есть, но свобода вернулась ко мне)
Аль де Барановна• 27 марта 2023
В мене знайома чайлдфрі, вже 40, заміжня. Так у кого з друзів з´явились діти, на етапі вагітності вона припиняє спілкування повнісю.
постою_послушаю• 27 марта 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Вы чуднАя
А в то, что вопреки материнскому инстинкту, женщины бросают детей в детдомах тоже не верите?
В то, что вопреки инстинкту самосохранения, люди совершают самоубийство?
Не нужно подгонять всех под какие-то рамки. Человеческая природа очень многогранна, можно чего-то не понимать в другом человеке, но не верить...
Анонимарик• 27 марта 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Не жалеете что упустили 10 лет?
Ку-кусик• 27 марта 2023
Я верю в то, что нет достойного партнёра для этого. Я сама такая была. Пока не встретила будущего мужа, кричала что дети мне не нужны.
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
Щось таке ляпнули зараз
А ще знаю ,що мама залишила дитину з батьком і втекла закордон будувати щасливе майбутнє. На питання -як ти дитинку залишаєш,її відповідь -та я не хотіла дітей.
Тобто народила просто,не задумуючись хоче чи не хоче.
То чому ’ляпнула’,якщо це реальні приклади.
Ответ дляharchushyn
))).
Ну таке
Хотіли якось ..щось...А для чого?
Тоді успіху вам.
Ну таке
Хотіли якось ..щось...А для чого?
Тоді успіху вам.
Ви точно впевнені, що проблеми з мовою у мене?) Перечитайте те, що ви написали, будь ласка.
Мій перший комент -- підкреслив полярність, але однаковий рівень тез. У авторки -- категоричне несприйняття того, що хтось насправді не бажає дітей.
У вас -- ’ті, хто народив не можуть себе реалізувати як людина’ (капсом).
Анонимарик• 27 марта 2023
Ответ дляlisa2101
А разве кто-то в наше время навязывает? Мне кажется, сейчас наоборот, больше навязывают скрыто не иметь детей.
У вас наверное есть дети) у меня спокойная чф позиция переросла в чуть ли не ненависть детям, потому что мне их из каждого утюга навязывают
Викликаю на дебати• 27 марта 2023
Ответ дляАль де Барановна
Мабуть стомилася вислуховувати чужі повчання, що всі жінки зобов´язані народити)
Вилами по воде• 27 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Не хотят, а некоторых общество заставляет своим давлением и они потом несчастны
Да, стереотипы навязываемые столетиями. Навязывание ни к чему хорошему не приводит.