Бавовнятий Пупс• 27 марта 2023
Вірите в чайлдфрі?
Вірите, що люди дійсно не хочуть дітей? або це просто маскування своїх проблем, та самообман, наприклад неможливость завагітніти, або страх, або відсутність надійного партнера, може просто вік ще молодий, будь що...
Я чомусь впевнена, що в 90 відсотків це або маскування проблем або просто ще не той вік, у якому хочеться дітей і це з часом пройде, як і багато чого проходить)
Результат:
вже голосів:
108 (72.48%)
Дійсно не хочуть дітей
32 (21.48%)
Самообман, зміна зчасом думки
9 (6.04%)
Інше, результати
Ширли-Мырли• 27 марта 2023
Ответ дляАнонимарик
Не жалеете что упустили 10 лет?
Нет конечно, я очень растворилась в ней, была как квочка, ни кому нигде не оставляла, прям единое целое, до этого я себя ни в чём не могла реализовать, реализовала как мама видимо, а вот ближе к 10ти почувствовала, что роль мамки-наседки уже даже перевыполнила, и наконец-то реализовалась в проф плане)
ТаПрямТам• 27 марта 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
а что верить, я сама такая, не хотела и не хочу и не хотела с детства. Подруги нянчились с младшими, а я этого не понимала и в куклы не играла. Мне 40, детей до сих пор не хочу
Аналогично.
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляTammy21
Ви точно впевнені, що проблеми з мовою у мене?) Перечитайте те, що ви написали, будь ласка.
Мій перший комент -- підкреслив полярність, але однаковий рівень тез. У авторки -- категоричне несприйняття того, що хтось насправді не бажає дітей.
У вас -- ’ті, хто народив не можуть себе реалізувати як людина’ (капсом).
Ні, не правильно
Є жінки ,котрі народжують свідомо, а є ті,які народжують,бо не знають більше що робити зі своїм життям.
А автор усіх хто народив возвишує,зневажаючи позицію інших.
Ответ дляharchushyn
Чому?
Не допускаєте,що є жінки, котрі народжують діток, бо не знають що робити у житті?
Я знаю таких.
А ви навіть у думках такого не допускаєте?
Я знаю таких.
Очевидно, що ви не мама раз пишете, що реалізувати себе як мама - це тільки дитину народити і більше нічого робити не треба. І чому ви засуджуєте жінок, які в житті вибрали саме цей шлях? Я знаю, коли жінки полишали перспективну кар’єру, аби народити трьох-чотирьох дітей, бо так їм мріялось усе життя.
Аль де Барановна• 27 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Мабуть стомилася вислуховувати чужі повчання, що всі жінки зобов´язані народити)
Не знаю, не чула щоб її повчав хтось. Думаю тиск мовчазний навіть. Але її близьким друзям було дуже неприємно, вони шоковані
ТаПрямТам• 27 марта 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Дякую, теж так вважаю, просто у когось пізніше цей інстинкт з´являється
Серьезно? А вы читали тему про травмы детства здесь на форуме недавно? Так вот у тех родителе какие были инстинкты? Они ненавидели и издевались над детьми и родили потому что так надо, а шо люди скажут, потому что муж свалит и т.д.. И уж явно не от желания материнства. И где самообман, а?
Ищу-брожу• 27 марта 2023
В мене троє дітей і мені пофіг на тих хто їх не хоче, головне, що в мене є як я і хотіла.
Анонимарик• 27 марта 2023
Ответ дляАль де Барановна
Тобто вони мовчки тиснули на неї?) А потім здивувались, ой як так припинила спілкування 🤣
Вилами по воде• 27 марта 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Чушь. Некоторые нарожают в ожидании инстинкта, а он так и не появляется..... Бедные дети и бедные родители.... Но зато пошли на поводу общества, что дети нужны всем и все обязаны их иметь.
Вилами по воде• 27 марта 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Не знаю куда и когда оно должно пройти, мне 39 и как не хотела, так и не хочу. О перспективе заведения детей думаю с тоской и унынием, ничего воодушевляющего не ощущаю. Хотя понимаю, что надо наверное... Хоть одного родить, чтоб имущество не чужим людям досталось
Ради этого не стоит, поверьте.
Ответ дляharchushyn
Ні, не правильно
Дяк. Я з вами згодна частково. Але у тому коменті, який ми обговорюємо все було більш категорично.
І так, жінки вагітніють ще і по зальоту, не взвішуючи, але і не тому, що не знають, що робити. Маса причин. Життя дуже непередбачуване. І ми всі дуже різні.
Вилами по воде• 27 марта 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Не желание иметь детей такое же нормальное как и желание иметь детей.
Конечно не все счастливы из-за своего выбора,но в целом каждый его делает сам.
Ну лучше жалеть, что не имеешь, чем жалеть, что имеешь.
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
Я мама двох діток,яка як ви і пишете,реалізовує себе. І на мою скромну думку,їй досить непогано це вдається.
І я не засуджую жінок,котрі вибрали той шлях,про котрий ви пишете.
Я засуджую думку,котру доносить автор,що якщо ти народжуєш-то ти молодець і нормальна.
Якщо ні-то в тебе психологічні потреби або ти ’не дорослА ще до цього’.
Сладкий лимончик• 27 марта 2023
Верю, конечно.
Для меня более странной выглядит ситуация, когда взрослый человек убежден, что все должны хотеть детей и никак иначе.
Замулена ріка• 27 марта 2023
Ответ дляВилами по воде
На самом деле все счастливы одинаково,а не счастливы по своему.
Так что каждому своё лучше,но я думаю,что лучше жалеть из-за своего личного выбора , чем из-за навязанного кем то
Вилами по воде• 27 марта 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Ну собственно я о том же. Только лично принятые решения, а не то, чего хотят все и все решили, что так должно быть и дети всем нужны.
Ответ дляharchushyn
У вашому першому смс усе чітко написано. Але ж люди різні. Я до декрету будувала кар’єру, постійно працювала, зараз вже 5й рік у декреті і вже мала кілька пропозицій вийти на роботу, але не хочу. Так от скажу, що стільки нових знань та навичок на роботі я не отримувала як під час декрету. Може, тому що я дотошна і в усе вникаю - психологія, здоров’я, розвиток. Але це дуже різануло око, що реалізувати себе як мама - простіше. Ні. І ваше повідомлення про матір, яка залишила дитину тому доказ - не всі можуть реалізувати себе як маму.
Бавовнятий Пупс
• 27 марта 2023
Ответ для_amarantik
Какие проблемы или самообман может быть у человека который хочет жить для себя?
Все просто - вік) ви така ж сама як були 10 років тому? не думаю) напевно через 10 років теж ваша позиція стосовно дітей може зміниться
Аль де Барановна• 27 марта 2023
Ответ дляАнонимарик
Та наявністю дітей тиснуть, ті кого я знаю самі чайлдфрі були.
_amarantik• 27 марта 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Такие слова я слышала лет 20 назад.
Анонимарик• 27 марта 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Особисто я зараз чф, десять років назад думала що всі повинні мати дітей, і це мій хрест бо я жінка
Тому зараз я чф феміністка і живу в кайфі і гармонії
Вкуси мене• 27 марта 2023
Ответ дляTammy21
У человека нет инстинктов приравненных к инстинктам животных. Есть рефлексы и последовательность действий гормонов в т.ч.
Никакого инстинкта размножения не существует.
Так человечество бы вымерло.
Люди такие же животные с ранними и поздними (высшими инстинктами).
Бавовнятий Пупс
• 27 марта 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Верю, конечно.
Незгода, більш странним виглядає небажання, це неприродно, а то що дорослі люди хочуть дітей - це нормально)
Анонимарик• 27 марта 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ви дивна)
Навіть у цій темі схоже 50/50)
Тих хто не хоче дітей все більше з часом, бо тепер у людства є ВИБІР)
Навіть у цій темі схоже 50/50)
Анонимарик• 27 марта 2023
Ответ дляВкуси мене
Так человечество бы вымерло.
Поэтому запрещают аборты и всячески порицают чайлдфри, но есть и адекватные люди)
ТаПрямТам• 27 марта 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Значит следовательно ваше логике те, кто не хочет не нормальные?
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
У моєму першому смс пише ’багато хто з жінок’.
Тобто я допускаю...
Але це мінуси інтернет спілкування. Я перечитала своє повідомлення і його можна читати саме так ,як і ви прочитали
Тобто я допускаю...
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Тобто -ви нормальна.
Іншого погляду жінки-ненормальні.
Домашня Зюзя• 27 марта 2023
Ответ дляАнонимарик
Ви дивна)
Навіть у цій темі схоже 50/50)
Тут більше ’обмежена’, аніж ’дивна’.
Обмежена -бо керується лише своїми відчуттями.
Галя,яка народжує алкоголіку Васі і прирікає дитину на життя в бидлячих умовах для неї нормальніша, аніж жінка ,котра вирішує не народжувати.
Ну ну....