Ответ дляАмарилис
Але ж таскають тих попів всюди. Святі та божі, а самі хвости в штанях ховають. Ой нема там про кого говорити, виродки
І не треба. Окупанти є окупанти. Я згадала слово яке добре характеризує сусідів , словов моїй початковій школі використовувала вчителька з малювання: ПОТВОРИ
Леди на мопеде• 29 марта 2023
Доброе утро. А я на ночь настойку пустырника в ыпила и спала аки младенец)
Ответ дляЛеди на мопеде
На початку війни я пила настоянку глоду(чайну ложечку) і запивала 100 мл смородинової домашньої настоянки. Дуже рятувало, бо вдома ніяких заспокійливих не тримала до вторгнення, а в аптеках тоді розгребли все, настоянка глоду в мене була в запасі, так як це дешевий засіб кухню мити(доивійни близько 7 грн за 100 мл) чи аерограф замочити від акріла
Леди на мопеде• 29 марта 2023
Ответ дляok1904
Глод это боярышник? Про мытье им кухни даже не слышала. Можно подробнее?
Ответ дляЛеди на мопеде
Ну от все де трошки жир: витяжка, емальовані частини плити, кахель, двері холодильника освіжити, ще скло, настоянка добре миє, із заспокійливих вона без запаху, Ваш пустирнік теж відмиє , але він з запахом. На суху серветку з нетканного волокна і вперед до чистоти . Спирт обезжирює а в настоянках він чистий, безпечний, ліки доя людей як ніяк
a.ostroverh• 29 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Так це хороший гемоглобін. Навіщо щось пити то?
Пересмотрела
При нижней границе 120
Ответ дляa.ostroverh
Пересмотрела
При нижней границе 120
1. Перездати ще раз.
2. Якщо ранком вона випила рідини перед кровоздачею показник буде нижчим, перевірено на собі, щоб лікар не бурчав, що високий гемоглобін, я ранечком випиваю води на всяк випадок і показник приємний для лікаря.
a.ostroverh• 29 марта 2023
Ответ дляok1904
1. Перездати ще раз.
Не пила точно ничего
Она вообще мало пьет, и ближе к вечеру
Переслали
Но в принципе по ней видно. Она всегда бледная и синезеленая...
Понятно, что ещё досдадим ферритин и ТД, и уже тогда смотреть будем что делать
Но на фоне уже этих анализов она мясо есть начала регулярно, это меня не может не радовать)))
Она вообще мало пьет, и ближе к вечеру
Переслали
Ответ дляok1904
Какая замечательная вещь эта настойка глоду
. А на кухне что нею можете? Может и мне надо
Ответ дляok1904
Спасибо.
Ответ для Просто я
Ну от плиту помила, скляну поверхню, протерла емальовану частину. Блищить як з магазину. В мене вона завжди під руками. Лиш де відчуваю леп чи пожовтіло (коли з обіду сонцячне світло зпглчдає на кухню і видно все) , є натхнення зразу до діла , чисто, саіжо, стерильно і без зайвих запахів. Не знаю її вартість зараз, бо ще довоєнні запаси в мене.
Ответ дляok1904
И себе куплю. Хорошая штука. Спасибо.
a.ostroverh• 29 марта 2023
Ответ для Просто я
Мохнатая такая королевишна прям
. Шевелюра
Распушилась)))
В отзывах к новому корму многие пишут, что шерсть стала потрясающая, ну посмотрим)))
Ответ для Просто я
И себе куплю. Хорошая штука. Спасибо.
Універсальна: і випить, і помить .
Я до хімії в побуті ставлюся дуже з осторогою, а її можна внутрішньо, значить не шкідливе для людини.
Розказували, що навіть в 90 ті людей виручала, коли горілка була дорога, ще й повно пальонки, а це в аптеці купували ’посидєть’, навіть не алкоголіки, а інтеліґентні люди.
Ответ дляok1904
Універсальна: і випить, і помить .
Логично. Согласна.