Семенівни сусідка• 27 марта 2023

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal. В кого такі парфуми?

Вони дуже солодкі? Так флакон сподобався і піраміда наче на мій смак, але всі аромати з цієї лінійки для мене занадто солодкі. А цей зацікавив, ще й новинка
ДаЗдраПерма• 27 марта 2023
Мне все La vie сладкие до умопомрачения.
Нашли в капусте• 27 марта 2023
Люблю солодкі, алі ці - ну ні, не сподобалися. Аж голова боліла
Пацаааааааан• 27 марта 2023
Норм
Не душать
Пацаааааааан• 27 марта 2023
Мені лише перші смердючі
В кінці чую запах фекалій
Фланкери кращі
автор Семенівни сусідка • 27 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
А чим пахнуть? опишіть його, будь ласка
Сонечко• 27 марта 2023
Ой, всі лаві ебель ( чи як їх правильно) мені капець не зашли, голова болить зразу.
Угги в горошек• 27 марта 2023
Цей менш солодкий ніж флагман. Ванільний жасмін з кокосом. В базі відчуваються тяжкенькі пачулі, тому не знаю чи всім він на літо зайде. Вцілому дуже симпатичний аромат і дуже стійкий і шлейфовий.
автор Семенівни сусідка • 27 марта 2023
Ответ дляПацаааааааан
Мені лише перші смердючі
В кінці чую запах фекалій
Фланкери кращі
Я нічого такого не чула, але він аж дуже солодкий, мені від нього погано було
автор Семенівни сусідка • 27 марта 2023
Ответ дляСонечко
Мені en Rose більш-менш подобається, але якось не сідає на мене, не мій аромат.
Нашли в капусте• 27 марта 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
А чим пахнуть? опишіть його, будь ласка
Я один затест лише в дьюті зробила, але отого всього з опису мандарину, бергамоту я не чула взагалі. Лише щось різко-приторне (
автор Семенівни сусідка • 27 марта 2023
Ответ дляУгги в горошек
Дякую, гарно описали
автор Семенівни сусідка • 27 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Дякую за відповідь, а я саме люблю ці цитрусові нотки в парфумах. Треба тільки тестити, але не маю де
harchushyn• 27 марта 2023
Таке враження,що для Ла ві е Бель потрібно зробити окрему категорію. Бо то не про ’солодкі’, а навіть не знаю як сказати словами.
Пацаааааааан• 27 марта 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Цей, що ви хочете, не настільки солодкий
І не бабський, до речі
На зиму взагалі класний
Затишний, кокосовий
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Кремчику відливант.
В неділю поштомат нової пошти лише 35грн
Угги в горошек• 27 марта 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Дякую, гарно описали
Якщо хочете з цієї опери (літній, пляжний, кокосовий) аромат і менш солодкий, складніший, томніший, то можу порекомендувати Mugler Alien Goddess
автор Семенівни сусідка • 27 марта 2023
Ответ дляharchushyn
Кремчику відливант.
Дякую за пораду. Мабуть замовлю. Зацікавив. А ви його тестували? Бачила, ви часто відписувались у темах про парфуми, ви добре знаєтесь на парфумах?
Нашли в капусте• 27 марта 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
От і я люблю, але не почула там ((
автор Семенівни сусідка • 27 марта 2023
Ответ дляУгги в горошек
Дякую. Подивлюсь піраміду
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Не тестувала.
Хотіла вставити слово ’на жаль’ і витерла))).

Я обожнюю парфуми. Розбирати їх на ноти, слухати звучання і т.д.
Але мала колись Ла ві е Бель класичну версію, то не підходжу навіть в тому напрямку.
Джем Шакіри• 27 марта 2023
Не удержалась))) https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3272803
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2272526
Якось так і живу• 27 марта 2023
Ответ дляУгги в горошек
Ванільний жасмін з кокосом-це ж жесть
На_оба_рот• 27 марта 2023
Мне из всей линейки нравятся только In rose. Купила себе после того как муж и сын многократно мне подтвердили, что им тоже нравится.
harchushyn• 28 марта 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Ой гигикаю,аж трясуся
Посудомойка• 28 марта 2023
Я сладких ароматов ярая фанатка, но эти слишком даже для меня
harchushyn• 28 марта 2023
Ответ дляПосудомойка
І я люблю солодкі.
Але це не про приємну молодість, це як про згвалтування.
Угги в горошек• 28 марта 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Ванільний жасмін з кокосом-це ж жесть
Ми різні і не схожі один на одного)