Майданщица• 28 марта 2023
Долар у приват банку
Дівчата чи можна зараз купити долари у приваті? Знайшла у приват 24 що можна замовити і потім прийти забрати
Чи працює зараз це? Бо дивлюся у них курс трохи нижче чим в обмінниках у нас
Мона Лиза• 28 марта 2023
Замовити можна лише готівку тих доларів, що є у Вас на карті. А купувати лише те, що є в касі відділення, або через депозит.
Бла бла бла• 28 марта 2023
дівчата, а видають депозити доларові в доларах? бо чула що в грн видають по курсу на день видачі.
Хто точно знає?
Коржик• 28 марта 2023
Ответ дляБла бла бла
Хто точно знає?
Про депозити не знаю,але з валютної карти без проблем віддали в доларах,без попереднього замовлення. Якщо сума велика то може і замовити треба буде.
Чу Ча• 28 марта 2023
Я прихожу в банк и покупаю его на кассе. Всегда в наличии. Но не по курсу как указан на сайте.
Мона Лиза• 28 марта 2023
Ответ дляБла бла бла
Хто точно знає?
Точно знаю, що видають в доларах.
Чекаю завтра• 28 марта 2023
Ответ дляБла бла бла
Хто точно знає?
Є різні депозити, читайте умови
Бла бла бла• 28 марта 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Є різні депозити, читайте умови
на 1-3міс там один - Стандарт.
Читала умови, не знайшла в якій валюті видають.
Не цілуюсь з бодуна• 28 марта 2023
Ответ дляБла бла бла
на 1-3міс там один - Стандарт.
Стандарт в валюте -минимум на 3 мес. отдают в валюте, естественно. есть другой депозит - на 6 мес и в гривне, не выгодный никому аж никак.
Щас ухожу• 28 марта 2023
В кассе ПриватБанка совсем другой курс и он будет такой же, как в обменках