Підкажіть, будь ласка, як можна пробити людину , щоб дізнатися чи не шахрайка?
Замовила гладіолуси, підписана під одним ім´ям, номер карти дала на інше ім´я
ВаршавскаяЮ• 28 марта 2023
Господи,люди уже подурели. У меня профиль на одно имя, карта на второе, отправки делает другой человек🤣🤣🤣
KaterionOK• 28 марта 2023
Ответ дляMax12
Закажите в агромарките там дороже но точно приедут
Точно приїдуть, але там неякісна продукція. Не рекомендую їх.
Ирина Ириновна2• 28 марта 2023
Извините, какая олх доставка? При транспортировке цветы...покупатель передумает или непридет и их можно через 3 дня хранения на почте выбросить. Поставьте себя на место продавца! И прочитайте правила олх для доставки растений!. Максиму предоплата за стоимость транспортировки. Я продавала орхидеи, в марте-все уехали или самовывозом или исключительно оплата/предоплата. Если переживаете, рынок, магазины, самовывоз.
Ответ дляИрина Ириновна2
луковицы гладиолусов... только олх доставка
Ирина Ириновна2• 28 марта 2023
Ответ дляпицунда
А олх разрешает в рубрике цветы-включить олх доставку? Посмотрите правила
Ответ дляИрина Ириновна2
Я роблю інакше. На 30 грн Олх доставка Укрпоштою. Решта передплата. Правда фото квітів, та не одне. Щоб людина бачила, предмет продажу. Більшість погоджується.
Ответ дляИрина Ириновна2
Якби в мене була змога купити в магазині чи на ринку, то не запитувала б такі речі. А цибулинки гладіолусів це не орхідеї
Ирина Ириновна2• 28 марта 2023
Ответ дляJashida
Напишiть це на олх, що насіння квітів це на орхідеї. І є правила для доставки поштою. Краще найдіть того хто Вам купить реально і передасть, або предоплата за доставку...та і цибулинки гладіолусів, при обмеженому бюджету -не настільки життєво важливі речі, за які можна ризикувати коштами. Чи не так?
halla-d95e• 28 марта 2023
Тек може бути. Моя родичка торгує квітами. Але карточку чоловіка дає для розрахунку. Принаймні знаю, що в них так. І вони дійсно працюють. Не шарлатани.
Ответ дляJashida
Так, але просить оплатити. Аккаунт на олх створений не так давно, пару місяців тому. Відгуків немає
будьте осторожны, одна уже пострадала сегодня https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3309117
Ответ дляИрина Ириновна2
А з чого ви взяли що в мене обмежений бюджет.
Я так не писала. Взагалі то питання стояло по-іншому.
Якщо ви приходите а магазин і просите продати хліб, а вам пропонують ковбасу, як ви себе поведете...
Ирина Ириновна2• 28 марта 2023
Ответ дляRantka
Аналогично, куча фото в горшке и корни. Но олх доставка иногда. В основном все просили через вайбер или фото или видео цветка показать онлайн. Это не было проблематично. Больше замучалась с упаковкой и вообще поставила исключительно самовывоз ( но в меня были цветки в горшках) а не семена.
Ответ дляИрина Ириновна2
У меня тоже в стаканчиках, при пересылке упаковка всей посылки 20грн.
Ирина Ириновна2• 28 марта 2023
Ответ дляJashida
Вибачте, те що у Вас не має змоги купити в магазині чи на базарі, я припустила, що у Вас огранічений бюджет.
Ирина Ириновна2• 28 марта 2023
Ответ дляRantka
За упакрвку орхидеи мин.150 грн-цветки большие. Упаковку я лепила и с чего что было, что бы покупателям сэкономить и все были довольны. И очень приятно было, когда покуратели сбрасывали фото цветков-простое спасибо, и получили ))
Ирина Ириновна2• 28 марта 2023
Ответ дляJashida
Ні , я просто хворію зараз, обмежена в рухах, тому не має змоги виїхати і купити...
Ну тодi в якому місті продавець? Якщо в Київі, я можу зустрітися, купити і Вам передати. Звертайтесь.