Jashida• 28 марта 2023

Чи не шахрайка? Як перевірити?

Підкажіть, будь ласка, як можна пробити людину , щоб дізнатися чи не шахрайка?
Замовила гладіолуси, підписана під одним ім´ям, номер карти дала на інше ім´я
Max12• 28 марта 2023
И что. Главное чтоб отправила.
ali_kat• 28 марта 2023
Тю. Может номер карты дочки/мамы или другого родственника
Max12• 28 марта 2023
Закажите в агромарките там дороже но точно приедут
автор Jashida • 28 марта 2023
Так, але просить оплатити. Аккаунт на олх створений не так давно, пару місяців тому. Відгуків немає
Max12• 28 марта 2023
Ответ дляJashida
Олх доставка или откажитесь
ВаршавскаяЮ• 28 марта 2023
Господи,люди уже подурели. У меня профиль на одно имя, карта на второе, отправки делает другой человек🤣🤣🤣
KaterionOK• 28 марта 2023
Ответ дляMax12
Точно приїдуть, але там неякісна продукція. Не рекомендую їх.
автор Jashida • 28 марта 2023
Ответ дляMax12
Олх доставка или откажитесь
Нажаль у нас не автоматизована пошта, тому немає олх доставки
ali_kat• 28 марта 2023
Ответ дляJashida
Оформляйте олх-доставку
автор Jashida • 28 марта 2023
Ответ дляKaterionOK
Агромаркет давно обходу стороною
Max12• 28 марта 2023
Ответ дляKaterionOK
Флориум не. Тут у на 95 процентов приживаемости. Но нужно правильно заказывать.
автор Jashida • 28 марта 2023
Ответ дляВаршавскаяЮ
Я розумію, але відгуків про людину немає. Знаю що є такий сервіс, де можна пробити номер карти, але не можу знайти.
Ирина Ириновна2• 28 марта 2023
Извините, какая олх доставка? При транспортировке цветы...покупатель передумает или непридет и их можно через 3 дня хранения на почте выбросить. Поставьте себя на место продавца! И прочитайте правила олх для доставки растений!. Максиму предоплата за стоимость транспортировки. Я продавала орхидеи, в марте-все уехали или самовывозом или исключительно оплата/предоплата. Если переживаете, рынок, магазины, самовывоз.
пицунда• 28 марта 2023
Ответ дляИрина Ириновна2
луковицы гладиолусов... только олх доставка
Ирина Ириновна2• 28 марта 2023
Ответ дляпицунда
А олх разрешает в рубрике цветы-включить олх доставку? Посмотрите правила
Rantka• 28 марта 2023
Ответ дляИрина Ириновна2
Я роблю інакше. На 30 грн Олх доставка Укрпоштою. Решта передплата. Правда фото квітів, та не одне. Щоб людина бачила, предмет продажу. Більшість погоджується.
TSveti4ka• 28 марта 2023
Если это луковицы, попросите продавца создать объявление в другой категории на эту сумму.
автор Jashida • 28 марта 2023
Ответ дляИрина Ириновна2
Якби в мене була змога купити в магазині чи на ринку, то не запитувала б такі речі. А цибулинки гладіолусів це не орхідеї
автор Jashida • 28 марта 2023
Дякую за відповіді, але запитувала про інше.
Ирина Ириновна2• 28 марта 2023
Ответ дляJashida
Напишiть це на олх, що насіння квітів це на орхідеї. І є правила для доставки поштою. Краще найдіть того хто Вам купить реально і передасть, або предоплата за доставку...та і цибулинки гладіолусів, при обмеженому бюджету -не настільки життєво важливі речі, за які можна ризикувати коштами. Чи не так?
halla-d95e• 28 марта 2023
Тек може бути. Моя родичка торгує квітами. Але карточку чоловіка дає для розрахунку. Принаймні знаю, що в них так. І вони дійсно працюють. Не шарлатани.
_Olka_• 28 марта 2023
Ответ дляJashida
будьте осторожны, одна уже пострадала сегодня https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3309117
автор Jashida • 28 марта 2023
Ответ дляИрина Ириновна2
А з чого ви взяли що в мене обмежений бюджет.
Я так не писала. Взагалі то питання стояло по-іншому.
Якщо ви приходите а магазин і просите продати хліб, а вам пропонують ковбасу, як ви себе поведете...
Ирина Ириновна2• 28 марта 2023
Ответ дляRantka
Аналогично, куча фото в горшке и корни. Но олх доставка иногда. В основном все просили через вайбер или фото или видео цветка показать онлайн. Это не было проблематично. Больше замучалась с упаковкой и вообще поставила исключительно самовывоз ( но в меня были цветки в горшках) а не семена.
Rantka• 28 марта 2023
Ответ дляИрина Ириновна2
У меня тоже в стаканчиках, при пересылке упаковка всей посылки 20грн.
Ирина Ириновна2• 28 марта 2023
Ответ дляJashida
Вибачте, те що у Вас не має змоги купити в магазині чи на базарі, я припустила, що у Вас огранічений бюджет.
автор Jashida • 28 марта 2023
Ответ дляИрина Ириновна2
Ні , я просто хворію зараз, обмежена в рухах, тому не має змоги виїхати і купити...
Ирина Ириновна2• 28 марта 2023
Ответ дляRantka
За упакрвку орхидеи мин.150 грн-цветки большие. Упаковку я лепила и с чего что было, что бы покупателям сэкономить и все были довольны. И очень приятно было, когда покуратели сбрасывали фото цветков-простое спасибо, и получили ))
Ирина Ириновна2• 28 марта 2023
Ответ дляJashida
Ну тодi в якому місті продавець? Якщо в Київі, я можу зустрітися, купити і Вам передати. Звертайтесь.
Rantka• 28 марта 2023
Не зовсім зрозуміло, Вам за упаковку орхідей, платили 150грн?