из желе я• 28 марта 2023

Обійміть мене

Я знову закохалася не в того. Так сумно і боляче. Відганяю думки про нього, працюю , завантажена далі нікуди. Спілкуюся з іншим, хоч не дуже подобається.
А потім в якийсь момент сідаю і реву білугою. Я вже писала якось. Мабуть я таки хочу втратити цю здатність любити.
Капитошечка• 28 марта 2023
Рассказывайте, чего не в того, он мудак?
Летюча помилка• 28 марта 2023
Жонатий?
Протея• 28 марта 2023
ой мля
Мандолина Бу• 28 марта 2023
Вам треба пендель, а не обійняти.
Бибер-анонимер• 28 марта 2023
Я бы не зарывалась в работе и уж точно не искала бы нового общения да ещё и с тем, к кому нет симпатии
Остановитесь, дайте себе отгоревать столько, сколько требуется
автор из желе я • 28 марта 2023
Ответ дляМандолина Бу
Вам треба пендель, а не обійняти.
Напишете , що я дурепа страждаю за недостойним?) Та я й так це знаю
автор из желе я • 28 марта 2023
Ответ дляКапитошечка
Та хз мудак чи ні.
Просто я йому не потрібна. В останній момент злився.
автор из желе я • 28 марта 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Жонатий?
На стільки мені відомо, то ні. А там хто їх знає. Зараз же і віддалено одружують. І в паспорті штамп не ставлять
Зрадорозганячка• 28 марта 2023
Ответ дляиз желе я
Та хз мудак чи ні.
бо він жонатий, ви мабуть же знали це.
автор из желе я • 28 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Ну от зараз замовила собі суші( більше року не їла), куплю соку, ввімкну сопливий фільм і буду ревіти.
Упругая попка• 28 марта 2023
Вас давно хорошо не трахали
автор из желе я • 28 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
бо він жонатий, ви мабуть же знали це.
Я вже написала. 99 із 100 не одружений. А там, хто його знає
автор из желе я • 28 марта 2023
Ответ дляУпругая попка
Вас давно хорошо не трахали
І це також
Упругая попка• 28 марта 2023
Ответ дляиз желе я
І це також
Купите простейший фаллоимитатор
Зрадорозганячка• 28 марта 2023
Ответ дляиз желе я
а ви у шлюбі?
кураГАЛЯ• 28 марта 2023
Ответ дляУпругая попка
Купите простейший фаллоимитатор
гарна порада
КокошинЭль• 28 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Підтримую!
Новий тільки дратуватиме, буде тільки гірше і автору і її новому кавалеру
Творю чудеса• 28 марта 2023
Так а що було між вами ?
Зрадорозганячка• 28 марта 2023
Головне не робіть помилок, не руйнуйте стосунки що є поки ні в якому разі. Я про того з ким ви зараз.
КонФФетОшка• 28 марта 2023
І мене обійміть. Ми розійшлись. 3 роки кохання, планів. Сьогодні все закінчилось. А людина була для мене всім. Скоро вечір, ніч. А завтра перший ранок з пустотою в душі. Сльози не зупиняються. Знаю, переживу, буде світанок. Але біль невимовний. Дякую тим хто прочитав.. просто виговоритись. І вас автор я обіймаю.
автор из желе я • 28 марта 2023
Ответ дляУпругая попка
Купите простейший фаллоимитатор
Та не допомагає мені це. Мене потрібно обіймати, гладити. Я й без фалоімітатора можу отримати розрядку фізичну. Але це ото як .... Не знаю, кава без кофеїну. Неначе й випив, а задоволення не отримав
автор из желе я • 28 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
а ви у шлюбі?
Складне питання. Офіційно так. Але вже рік не живемо разом. Зараз приїхали в Україну обоє розлучитися. Так що , мабуть, розлучена більше ніж заміжня
автор из желе я • 28 марта 2023
Ответ дляТворю чудеса
Так а що було між вами ?
Моя любов зі школи. Не зустрічалися. Просто цілувалися. В війну почали спілкуватися. Домовилися про зустріч. Більше він про це писав. Розповідав як любить. А я дурепа повелася. Все рівно в Україну їхала. І тут він пропав. Так, то моя була тема на днях. Після того він написав, де я, що любить і.... Все. Я вже на днях назад повертаюся. ( А ми так і не зустрілися. От мозок все розуміє. Чесно. А так сумно, що капець
Протея• 28 марта 2023
Ответ дляиз желе я
дневник бриджит джонс смотрите все части
Додекаэдр• 28 марта 2023
Ответ дляиз желе я
Так ви розлучилися чи ні?
автор из желе я • 28 марта 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Йдіть обійму
Я не знаю що порадити( тут я не профі. Можу тільки обійняти і вислухати.
автор из желе я • 28 марта 2023
Ответ дляПротея
Точно))) люблю цей фільм.
автор из желе я • 28 марта 2023
Ответ дляДодекаэдр
Так ви розлучилися чи ні?
З ким? З ним? Ну думаю що так) хоча, як можна розлучитися з тим, з ким не був по факту.
А з чоловіком завтра зустрічаємося щоб обговорити деталі та можливо встигнемо в ЗАГС подати заяву
Додекаэдр• 28 марта 2023
Ответ дляиз желе я
У вас якась схильність до дивних відносин)
Зрадорозганячка• 28 марта 2023
Ответ дляиз желе я
може не варти розлучатись з чоловіком? Не спішіть.