Море_море_я_скучаю• 28 марта 2023

Кто выехал. Может пора ходить в школу?

Предлагаю прописать следующие обязанности выехавшим родителям и учениками:
1 вы обязаны посещать местные школы!
2 ребенок обязан посещать и украинскую школу.
Форма посещения:
- очная, если вы живете в городе где есть украинская школа.
- онлайн, если в городе нет укр школы

График:
1 после местной школы каждый день
2 на выходных
KROX@• 28 марта 2023
А ви хто? Корону зніміть. Рішало

Лукава Кішка• 28 марта 2023
Не, не пора!
Chaterbox• 28 марта 2023
А что есть кто не учатся?
Как вы их вычисляете?
Интимная• 28 марта 2023
Що вам так не йметься. Ходіть, вам що хтось не дозволяє, є міста, де школи працюють.
Пліснявілий сир• 28 марта 2023
А разве кто-то не ходит в школу?
Chaterbox• 28 марта 2023
Ответ дляПліснявілий сир
А разве кто-то не ходит в школу?
Вот и мне интересно.... У всех моих знакомых дети ходят в школы - любые, но ходят.
Chaterbox• 28 марта 2023
Ира, у вас бан закончилс?

Играю_на_кларнете• 28 марта 2023
А що, багато зі знайомих дітей не ходять? Ну, може ті, хто в перший клас в минулому році не пішов, то там можна і пізніше.
В мене у знайомих, хто виїхав, всі ходять до школи чи онлайн займаються.
Та навіть якщо і не ходять, що з того.
Гадаю_По_шнуркам• 28 марта 2023
Ответ дляKROX@
А ви хто? Корону зніміть. Рішало
Скорее всего Ирина Конор))).
Банан-барабан• 28 марта 2023
Божечки)) вам нудно?
Меломанка Маланка• 28 марта 2023
І знову ви)
Khmelnichanka• 28 марта 2023
Какая прелесть ))))
Не цілуюсь з бодуна• 28 марта 2023
пункт 2 - ні, не зобовʼязаний. Школа забила на нас, тому ми їй нічого не винні. Вчимося в канадській
Така бойова Я• 28 марта 2023
У Вас опять обострение?
НеКонец-Света• 28 марта 2023
А наприклад в Польщі ми підписували бумагу, що дитина не навчається в Українській школі, бо за польськими законами дитина не може отримувати одночасно 2 освіти в різних країнах.
І взагалі то справа кожного де як йому навчати своїх дітей
Баба на горошині• 28 марта 2023
Хто ви така, щоб вирішувати кому що робити. Чи просто троляка для розпалювання ненависті.
Дайте вподобайок• 28 марта 2023
Чи відвідувати місцеву, прописано в законодавстві конкретної країни, українська за кордоном не потрібна
НеКонец-Света• 28 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ми типу на сімейному в Українській, ну це ж не на онлайні))) тому підписуючи бумагу ми нікого не обманули, але проходимо матеріал самостійно і здаємо всі домашні роботи, а у відповідь тиша. Вчитель тупо ігнорить наші роботи.
ЯкаКраля• 28 марта 2023
В Германии обязательная местная школа

автор Море_море_я_скучаю • 28 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Это вы забили на школу!
Ответ дляНеКонец-Света
Подписали и пошли
Не цілуюсь з бодуна• 28 марта 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Моя дитина 6 років була на екстернаті. Що таке екстернат? Це навчання онлайн у той час, коли зручно, але самостійне навчання. Так от з початком війни був поставлений ряд питань школі, щоб зараховувалось навчання за кордоном, за яке, доречі, з нас хотіли гроші. Я нагадувала, писала, але питання зависло. Тому плюнула і спокійно дитина навчається в канадській школі. І ні, ніякі українські школи тут відвідувати не збираємося. Сил і зла не хватає на цю довбану, вибачте, систему. Цей навчальний рік - це найкраще, що траплялося зі мною та дитиною за навчальні роки.
Тундиринда• 28 марта 2023
Таблеточки не забывайте пить. Вас опять заносит.
Вы так любите составлять директивы, для себя составьте в первую очередь)
ЯкаКраля• 28 марта 2023
А так ещё бы в 3 школы ходить , может конечно если школы плохие то можно и в 2 , а у нас гимназия и тут и в Украине совмещать невозможно
Чумачечая Весна• 28 марта 2023
В Нидерландах школа обязательна! Не водишь - получай штраф, получай проблемы с соц.работниками
Не цілуюсь з бодуна• 28 марта 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Это вы забили на школу!
Ні, не ми. Дитина навчається без проблем, але в українську школу не повернемося і ні, ми не зобовʼязані до неї ходити ні після основної школи, ні на вихідних. Вихідні - для відпочинку. А ситуацію я описала вище.
Наша взяла• 28 марта 2023
Ответ дляChaterbox
А что есть кто не учатся?
Как вы их вычисляете?
Конечно, есть.

Мои дети только в одной школе учатся.

И автор нам не указ)
Сама вумна тутички• 28 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А я дура повелась в сентябре ( сейчас не могу понять как?), чтобы ребенок 7 класс тянул и украинскую онлайн. Сейчас до меня дошло, что выехавших всячески уговаривают учится, ( если это учебой можно назвать), чтобы учителям зарплаты не резать. Других аргументов я не вижу.
Крим мій• 28 марта 2023
І знову виіхавші не дають жити тим, хто залишився😆
НеКонец-Света• 28 марта 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Подписали и пошли
Ми то ходимо. В 2 школи. Але....відношення вчителів скотське. Вони не отримують за дітей які на сімейному навчанні, але ми не чекаємо кінця чверті щоб написати 1 контрольну, дитина виконує всі домашні, які ми надсилаємо вчителю, а у відповідь ніякої реакції, а чому? А тому що вчителю за ’сімейників’ не платять, і срати вони хотіли на наших дітей. Ото оплачується їм 3 години в кінці чверті, вони в той час доступні, а так чхати вони хотіли. Мої діти відчули різницю навчання і відношення вчителів до дітей, і зовсім не хочуть вертатись в Українську школу. Кажуть дуже хочемо додому, але так щоб з цією школою і вчителями