Бринзолетта• 28 марта 2023
Похвастайтесь, які цікаві сумочки купили в межах 3 тисяч
Я купила таку на весну. Шукаю ще якусь гарну білого кольору на літо.
Бринзолетта
• 28 марта 2023
Ответ дляБулькаю
89 дол сумка плюс 200 грн доставка до посередника и плюс буде ще доставка до мене)
Їхала до України 2 місяці
Вони були і 79 дол + ще якась знижка
Їхала до України 2 місяці
Вони були і 79 дол + ще якась знижка
Це на офіційному сайті були знижки? Бо я щось цей момент упустила. Бачу у багатьох стандартні кросбоді, то не подобаються( а у вас гарненька і ціна хороша.
Булькаю• 29 марта 2023
Ответ дляБринзолетта
Так, на офіційному сайті там і зараз така ціна, і на інші моделі були хороші ціни
Бринзолетта
• 29 марта 2023
Ответ дляБулькаю
Дякую.
Бесконечность-не предел• 30 марта 2023
Ответ дляValia007
Якість хороша, коробка та пильник як на сайті в оригіналі,закрадається підозра що фірма там продає свої сумки тільки дешевше ніж в USA
Дякую