Бринзолетта• 28 марта 2023

Похвастайтесь, які цікаві сумочки купили в межах 3 тисяч

Я купила таку на весну. Шукаю ще якусь гарну білого кольору на літо.
автор Бринзолетта • 28 марта 2023
Ответ дляБулькаю
89 дол сумка плюс 200 грн доставка до посередника и плюс буде ще доставка до мене)
Їхала до України 2 місяці
Вони були і 79 дол + ще якась знижка
Це на офіційному сайті були знижки? Бо я щось цей момент упустила. Бачу у багатьох стандартні кросбоді, то не подобаються( а у вас гарненька і ціна хороша.
Булькаю• 29 марта 2023
Ответ дляБринзолетта
Так, на офіційному сайті там і зараз така ціна, і на інші моделі були хороші ціни
автор Бринзолетта • 29 марта 2023
Ответ дляБулькаю
Дякую.
Valia007• 30 марта 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Прикольна), а якість?
Якість хороша, коробка та пильник як на сайті в оригіналі,закрадається підозра що фірма там продає свої сумки тільки дешевше ніж в USA
Valia007• 30 марта 2023
Ответ дляПедиатор_я
Дякую! А довго їхала?
Десь три тижні їхала
Бесконечность-не предел• 30 марта 2023
Ответ дляValia007
Дякую