Мусик Пусик• 29 марта 2023
Сумка нормальна чи старомодний відстій?
Результат:
вже голосів:
66 (43.14%)
Відстій
57 (37.25%)
Нормальна
18 (11.76%)
Гарна
12 (7.84%)
Результат
Вмію заміряти найкраще• 29 марта 2023
Мне кажется, это старомодно. Если не уверены, лучше выбирайте минимализм
Мусик Пусик
• 29 марта 2023
Ответ дляСтильна штучка
Сколько стоит?
210 грн, розпродаж
Мені подобається якість цих сумок, не шкіра, але в мене носяться дуже довго, в мене і рюкзак їхній і сумки)
Брехушечка• 29 марта 2023
Ответ дляМусик Пусик
210 грн, розпродаж
За 200грн отличная сумка
Можу брикнути• 29 марта 2023
Ответ дляМусик Пусик
210 грн, розпродаж
Не беріть. Оті закльопки, такий жах.поменьше цяцьок на сумках та взутті, і виглядатиме все охайніше.
Мусик Пусик
• 29 марта 2023
Ответ дляФляшунька
Какаха за ціною кілограма ковбаси.
Ви така ввічлива буся
Хочу барабульки• 29 марта 2023
Ответ дляФляшунька
Какаха за ціною кілограма ковбаси.
Вы все в колбасе измеряете?
Сумка не оч, форма интересная, но цвет и заклёпки не огонь
Бокс-орун• 29 марта 2023
Ответ дляМусик Пусик
210 грн, розпродаж
За такие деньги нормально
Можу брикнути• 29 марта 2023
Я побачила на якому сайті берете. Там іноді є нормальні сумки, без отіх всіх фурнітур пошлих. Полистайте ще, може класичніше щось буде. І підійде до всього. Іноді дивуюсь, де тіх дізайнерів беруть . У них ні смаку ні фантазії.
Можу брикнути• 29 марта 2023
Ответ дляБокс-орун
За такие деньги нормально
Як дешево, це не значіть, що треба викинути ці гроші на таке. Доложити трохи і купити щось нормальне, як варіант. Пройдеться автор пару разів з нею, зрозуміє що купила жах і буде валятися. В реалі ці сумки поганіші, ніж на сайті. Я пару разів зробила помилку і купила там. Шкіряні причому, а це дермантин. Там з такими заломами присилають.
Мусик Пусик
• 29 марта 2023
Ответ дляМожу брикнути
Ну ні, мені завжди приходили гарні з цього сайту, без заломів
Брехушечка• 29 марта 2023
Ответ дляМусик Пусик
Автор это классные сумки, у меня тоже есть такие. Берите,если нравятся
Бокс-орун• 29 марта 2023
Ответ дляМожу брикнути
Доложить на сумку за 3000-4000?
Можно купить под определенный наряд,чтоб не покупать сумку за 100€ под одну юбку.
Брехушечка• 29 марта 2023
Ответ дляМожу брикнути
Почему жах? Это хорошие сумки) нафик переплачивать? Купить дороже неизвестно что не гарантия,что дороже окажутся лучше. Да и на сколько дороже?
Помилуйте мадам• 29 марта 2023
Автор, если бы у вас было много-много денег, то вы бы не спрашивали, а покупали то, что хотите.
А за 210 грн. нормальная сумка, я думала, что дороже, если честно.
И заклепки мне нравятся.
Томатико• 29 марта 2023
Ответ дляМусик Пусик
210 грн, розпродаж
Закажите тут через посредника, с наценкой мне вышла 170 грн. Правда другая модель.
LIANA171185• 29 марта 2023
Автор,вам нравится?Нравится-берите,вам с ней ходить.
Я себе на Алике бюджетную сумку присмотрела.Решусь купить,буду носить)И пофиг,модно-не модно.Главное,чтобы меня устраивала)
Бокс-орун• 29 марта 2023
Ответ дляLIANA171185
У свекрови есть сумки с алика,хорошие
LIANA171185• 29 марта 2023
Ответ дляБокс-орун
У свекрови есть сумки с алика,хорошие
Я одну купила.Хватило на пару месяцев,и она начала трескаться.
Вот поэтому и думаю.