Один человек. Лук, морковь, свекла, картошка есть. Человек 🙈 на диете. Ваши идеи и реально ли это?
Roni-Verona• 29 марта 2023
Ответ дляksyuha831
Ну як мінімум тому, що вже давно доведено, що головне скільки калорій споживаєш, тому можна собі іноді дозволяти і пюре і смажені деруни, я їм і худну.
так це правда, просто треба їсти маленькі порції а не по пів відра
Ответ дляПротея
А с фаршем что делаете? Котлеты?
Котлеты (просто фарш и лук) или просто жарю на сковороде и кидаю в салат с пекин. капусты (могу туда же добавить морковку или зелени немного, если есть, заправляю домашним майонезом немного, так как растительное масло не очень люблю). Я обожаю эту систему питание. Ну это дело вкуса. Гречка с курогрудкой точно не мое...
Ответ дляzhanna85
Спасибо
Roni-Verona• 29 марта 2023
Ответ дляПротея
А с фаршем что делаете? Котлеты?
я вчора підсмажила маленькі кульки з курячого фаршу, додала цибульки трошки і томатного соусі і спеції , все можна відварити макарони чи кашу і готово.
Колючая Роза• 29 марта 2023
вчера приготовила азу с говядиной
но можно и со свининой. Полная сковородка вышла с 500 гр мяса, на 3 дня еда обеспечена
Roni-Verona• 29 марта 2023
Ответ дляtheolga
Що таке квасець і гичка?
Квасець це ( Щавель ) а гичка вершки зелені з буряка