Ангелок з ріжками• 29 марта 2023

Ви зустрічали би з чоловіком в якого папіломка?

Десь в зоні під бровами над оком ,чесно кажучи відштовхнуло,але розумію,що в якого небудь іншого чоловіка може бути той же впл тільки без зовнішніх проявів його.
Синиця у спідниці• 29 марта 2023
а где эти толпы людей, у которых папилломы постоянно вылезают? как выше пишут.
мне как-то не встречались.
хоть бы фото кто-то показал.

Яжемать Мне можно• 29 марта 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ні не варто ,то не мій варіант той чоловік
Если это не ваш мужчина , зачем тогда это все, бросьте его и на проблему меньше. Да есть красивые мужчины, без папилом, но они могут через поцелуи вас наградить букетом болячки в т.ч. герпес и т.д. Как от этого вы защищаетесь ?
КвартираЧья• 29 марта 2023
Кажется у автора ОКР
Губка Боб• 29 марта 2023
Ответ дляКвартираЧья
Кажется у автора ОКР
Грыжа мозжечка
И_В_офигительных_штанах• 29 марта 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
А мені здається,що він не слідкує за своїм здоров´ям , інакше б видалив ,щоб не розповсюджувалося воно по тілу .
Эт так не работает, автор
И_В_офигительных_штанах• 29 марта 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Контакт шкіра до шкіри і може будь кому передати він це,в лікаря спитайте чого вони розповсюджуються,а не в мене.
Иммунитет) все дело в иммунитете. Скорее всего и у вас он внутри есть)
Свідок Перемоги• 29 марта 2023
вірус папіломи є у всіх, вона не виліковується але на якийсь час її можна приборкати і не буде вилазити, якщо імунітет - ок. Над оком, то здається то не того виду, що на геніталіях. В принципі, можна ж провіритись, якщо це для вас важливо.
Свідок Перемоги• 29 марта 2023
Ответ дляВилами по воде
Вам з такими тараканами в голове нужно жить одной, а если у вашего мужчины изначально не будет попилом, а появится через 5 лет брака, вы с ним разведетесь? А если у вас появятся, нужно бросить вас?
ага, бляха)) точно! муж з відрядження принесе і що тоді?? або вона в сауну пішла , а мужа винним зробить.
А може він коронавірусом перехворів і глисти породисті у нього, і в громадському транспорті деколи катається.
Де є папілома, там може бути ,наприклад, трихомонада. Але папілому - візуально побачила і вже втікає. Що буде якщо він з трикомонадою?