Форточка• 29 марта 2023

Гортензія крупнолистна

Хто розбирається, дівчатка? Отримала я гортензію в горшку, вже є маленькі листочки. Поки буду їхати до мами в село, вона побуде в квартирі. Я так розумію, почне рости активно. Через 2 тижні зможу посадити в землю. Висаджувати її чи почекати поки стане тепло на вулиці? Боюсь, якщо висаджу, то всі листочки вночі померзнуть.
Файна цьоця• 29 марта 2023
Я б зачекала

parele• 29 марта 2023
Высадите и накройте чем-то. Ничего с ней не будет.
Я высадила ещё на прошлой неделе, накрыла ведрами без дна.
Вредняжка• 29 марта 2023
Будете дивитись по погоді. Якщо не буде нічних заморозків, висаджуйте. До Пасхи пару тижнів завжди холодно. Я б після Пасхи висадила.
Нхтер-2• 29 марта 2023
Я садила , а зверху накрила великою пляшкою без дна ( на 5л пластикова ) на день кришку відкрутила, а коли холодно чи приморозок то кришку закрила . Виросла .
автор Форточка • 29 марта 2023
Ответ дляparele
У вашої листочки були? Бо моя вся вже прокинулась, пре листя зелене
parele• 29 марта 2023
Ответ дляФорточка
Да, с листочками посадила. Сегодня похолодание, накрыла пленкой сверху. Ничего с ними не будет)