Дама-мадама• 29 марта 2023
Хіба це правильно?
Хотіла потрапити на гру, а людина навіть не показала що вона ФОП чи якась реальна компанія, але працюючи по передплаті...
Попихтю та й годі• 29 марта 2023
Ответ дляДама-мадама
Ну то заплатіть за мене будь ласка. А якщо це не шахрайство - я вам поверну усе до копійки одразу після гри. Я вам буду дуже вдячна.
так вам запропонували оплатити на місці!
йдіть грайте і не доведеться нічого повертати)
13чудоСВЕТА• 29 марта 2023
Ответ дляДама-мадама
Ввічливий шахрай? Яка милота) Я он сьогодні за ліки заплатила 900 грн такому мега ввічливому - знаєте, мені від її ввічливості аж ніяк не легше.
Ну так в день игры прийдите, если место будет.
Вы тошнотная.
И да, карма есть. Если вас кинули, то это результат ваших действий ранее. Только ж вы так и не увидите связь
Вы тошнотная.
Попихтю та й годі• 29 марта 2023
Ответ длямиссДавеча
Так, в грі відразу видно хто не боїться ризикувати та інші потрібні для підприємця фішки
так, але не тільки це.
ми грали разом з чоловіком, заодно і наші стосунки прокачали))
Дама-мадама
• 29 марта 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Щоб вона в останній момент переді мно вибачилась і сказала - місць немає, гуляйт лісом? Ні, давйте по передоплаті.
Вам же не шкода і ви довіряєте їй і мені по замовчуванню.
Дама-мадама
• 29 марта 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Вы тошнотная.
Ну це дуже зручно - звинуватити жертву) Ви неоригінальна.
Попихтю та й годі• 29 марта 2023
Ответ дляДама-мадама
якщо б я сама йшла, то довіряла б, а навіщо мені за вас платити?
моя перша порада була - ходити до тих, в кому ви впевнені)
13чудоСВЕТА• 29 марта 2023
Ответ дляДама-мадама
О, вы признали свою позицию жертвы. Это первый шаг, поздравляю.
13чудоСВЕТА• 29 марта 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
так, але не тільки це.
Суперская игра.
Альдебаран• 29 марта 2023
Я би погодилася на бронь без передплати, ще й подякувала пані ’за повернення віри в людей’
Не буде, то вип´ю кави.
Раз одела не бу• 29 марта 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
це гра, де цікавий супровід тренера.
Ви наочно бачите свої стратегії поведінки, якими керуєтесь і в житті.
Гра про вміння управляти своїми ресурсами, але з классним тренером буде ще і психологічною.
Теперь ясно за что платить . Платить надо за тренера.
А значит искать хорошего. А он есть ? И как это понять?
Раз одела не бу• 29 марта 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
так, але не тільки це.
А где покупали ее?
Попихтю та й годі• 29 марта 2023
Ответ дляДама-мадама
для вас же забронювали місце!)
Безкоштовно.
Все рівно не вірите?))
Автор, ви реально дуже цікава) ви самі знаходите невідому людину, і обурюєтесь, что не можете довіряти жодній її пропозиції
То навіщо ви взагалі таких шукаєте?)))
Безкоштовно.
Все рівно не вірите?))
То навіщо ви взагалі таких шукаєте?)))
Попихтю та й годі• 29 марта 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Суперская игра.
так, і цікаво і корисно)
є в онлайні доречі.
Але ми на реальних іграх були.
є в онлайні доречі.
Але ми на реальних іграх були.
Попихтю та й годі• 29 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Тільки на власному досвіді.
Кому хто заходить.
Попихтю та й годі• 29 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
А где покупали ее?
Знайома порадила, ходили разом.
Це як мінітренінг був, з основами фінансової грамотності.
Раз одела не бу• 29 марта 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
так, і цікаво і корисно)
є в онлайні доречі.
Але ми на реальних іграх були.
є в онлайні доречі.
Але ми на реальних іграх були.
Сколько платили и где это было?
Попихтю та й годі• 29 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Сколько платили и где это было?
было еще до карантина, уже не помню, сколько это стоило.
Тренер из Симферополя, поэтому вряд ли сейчас приезжает.
Ужгород• 29 марта 2023
Игра кэш фло не стоит 1200 с человека за сеанс, кто-то себя переоценивает
Дама-мадама
• 29 марта 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Ну тобто ви мені не довіряєте, це ж виходить у вас теж щось там у голові що в мене. От лихо-біда.
Дама-мадама
• 29 марта 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
для вас же забронювали місце!)
Безкоштовно.
Все рівно не вірите?))
То навіщо ви взагалі таких шукаєте?)))
Безкоштовно.
Все рівно не вірите?))
То навіщо ви взагалі таких шукаєте?)))
Ні, не вірю. А хіба маю? Щ по вашому у цій ситуації аферист мав сказати? Шкода що не вдалося вас кинути?
Звісно б він і запросив прийти пограти десь у ресторанчику.
Дама-мадама
• 29 марта 2023
Ответ дляУжгород
так, я теж здивувалася. Я грала багато раз і це завжди було 500-600.
Думала, може який супер тренер.
Попихтю та й годі• 29 марта 2023
Ответ дляДама-мадама
та не маєте))
але якщо ви настільки недовірлива, то навіщо взагалі на такі оголошення звертаєте увагу?
Ось це дивує)
Я не хочу мати справу з приватними продавцями на олх і типу того, то я там і не шукаю нічого.
Це все рівно, що я б почала кошмарити тих продавців і вимагати запевнень, чи вони не шахраї))
Ось це дивує)
Попихтю та й годі• 29 марта 2023
Ответ дляДама-мадама
мені від вас нічого не потрібно, то і довіряти я вам не маю) чи ви думаєте, що я заради вас витрачу свої кошти, щоб вас навчити довіряти іншим?)))
Дякую, я пас)
Але якби мене зацікавила гра і той ваш тренер, то за себе звичайно б заплатила) але ж не за вас)
Автор, йдіть на гру, вам це потрібно)
Дама-мадама
• 29 марта 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Дякую, я пас)
Автор, йдіть на гру, вам це потрібно)
Я цих ігор награла вже з півсотні і ось таких як ви чи ота шахрайка на мінімалках бачу за кілометр.
А то дивись яка розумна - сама довіряти мені не хоче, а іншим пропонує.
Не смішіть.
Попихтю та й годі• 29 марта 2023
Ответ дляДама-мадама
Не смішіть.
автор, ви реально смішите))
Дякую вам)
Дама-мадама
• 29 марта 2023
Ответ дляМушля з Криму
Вона відповідала вам краще, ніж ви того заслуговували
Звісно, було б нелогічно, якби шахрай виглядав шахраєм, намагаючись витягти з мене кошти