Така бойова Я• 29 марта 2023

Я зі Львову додому потягом не поїду?!

Вирішила подивитися, яка ціна на квитки, мали їхати до Харкова у червні. Квитків нема! Ніяких! В мене шок. Це вже все, чи є шанс що будуть додаткові? Як думаєте?
Мозговая пилочка• 29 марта 2023
Заспокойтеся. Зараз квитки за 20 днів у продажу з‘являються

Бджолина королева• 29 марта 2023
Квитки за 20 днів відкриваються, все ок)
Seva0304• 29 марта 2023
обоже, який червень? за 20 днів відкривають вагони)
то Ви рано дивитесь
Фиона Шрековна• 29 марта 2023
Так тільки березень
автор Така бойова Я • 29 марта 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Правда? Ох. Календар дає обрати дату, а як обрати показати без вільних місць, всі поїзди сірим.
Мозговая пилочка• 29 марта 2023
Ответ дляТака бойова Я
Правда )
автор Така бойова Я • 29 марта 2023
Боже, дівчата! Дякую!))
Цукрові вишні• 29 марта 2023
да-да, за 20 дней открывают продажу )
Доброе солнце• 29 марта 2023
Не хвилюйтеся,я їхала в 2021 році,то місця додаткові з´явилися за 5 днів.

Парова машина• 29 марта 2023
Навіть у довоєнні часи продаж квитків відкривався за 45 діб.Який червень люди....
ПростоБелка• 29 марта 2023
Я недавно ездила, купила билеты без проблем даже за пару дней до выезда. По мере заполнения поезда ещё дополнительные вагоны могут добавлять. Так что можно даже нижние места купить, если мониторить.
Одяг та сумки• 29 марта 2023
так завжди за 10 днів дивіться і в останній день 1 вагон можуть додати за сутки
Кидстаффовна• 29 марта 2023
Ответ дляПарова машина
21 век на дворе.

А билеты продают за 20 суток. Бред
Должны минимум на полгода вперёд продавать.
Леопардові панчохи• 29 марта 2023
Ответ дляТака бойова Я
Боже, дівчата! Дякую!))
Буває що трохи пізніше і додаткові вагони додають, якщо місця розкуплені. То дивіться уважно)