Захекалася читать• 30 марта 2023
Накупила купу краси і все завдяки вам, все підійшло. Лякую
всім хто радив.
Ще ось такий крем замовила
І ще дівчина дала дуже класну пораду купувати тревел версії і пробувати що підійде
Ще ось такий крем замовила
Захекалася читать
• 30 марта 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Где брали?
Щось в магазині, щось онлайн
Всех в сад• 30 марта 2023
Dermalogica - супер. Термоэксфолиант из этой линейки тоже классный. И тонер. И все остальное тоже.
Захекалася читать
• 30 марта 2023
Ответ дляВсех в сад
Дякую, я помітила. Рада що тут запитала і напевне знайшла своє
Всех в сад• 30 марта 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Если вы спрашивали, что можно в США купить, то наверное я и посоветовала.
Треба підробіток• 30 марта 2023
цікаво про біолоджика, що так класного є?
а також олаплекс 3. сподобався?
Треба підробіток• 30 марта 2023
гідропептид брала 2 літа попередніх, сподобався, в цьому році взяла колорсаєнс глоу
Захекалася читать
• 30 марта 2023
Ответ дляТреба підробіток
а також олаплекс 3. сподобався?
Поки так, те і інше
Захекалася читать
• 30 марта 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Де замовляли dermatologica?
Амазон
Кумедна• 30 марта 2023
Почитала отзывы за крем( фото 2) как то неоднозначно всё. Одни в полном восторге, другие в полном шоке.
Тоже нужен на лето крем для лица защита.
Масяня Я• 30 марта 2023
Автор, для тех кто не в теме, можете написать что за продукты? Какое их действие?
пу_пугренчик• 30 марта 2023
Сразу вспомнилась ваша тема об упаковке с амазона https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3308700
AnastasiaZav• 30 марта 2023
Ответ дляТреба підробіток
Ви колорсаєнс з тоном брали? Як Вам він, більше подобається?)
Захекалася читать
• 31 марта 2023
Ответ дляВишиванка
Тоже заказала себе спф гидропептид жду ) он вам не желтит ?
Його і не видно на обличчі