Ответ дляStar39
Так там же договор бессрочной аренды. Они уже в суд подали о его досрочном прекращении. Первое заседание 26 апреля кажется. А пока суд да дело, ничего не будет. Это надолго
Вони там стільки набудували, що їм можна виставити мільйонні відшкодування за порушення умов договору і вандалізм. Але це мої припущення, хто зна, що в тому договорі написано
child3child• 30 марта 2023
Ответ дляГл@ша
Та весь адекватний світ уже в курсі які віруючі там проживають . Цікаво вони хоч одну заповідь Божу не порушили..
Я не в курсе. Уже не весь. Какие? Интересно, а вы все заповеди соблюдаете?
Olga Zelenyak• 30 марта 2023
Ответ дляunser
Никак, они не уйдут
Основная часть тех, кто должен был выехать, уже это сделали. Остались монахи и Мерседес, для которого Лавра - это бизнес.
Анфиска_123• 30 марта 2023
А як вони мізки промивають вірянам ,користуючись їх набожністю
В мене родичка в селі співає в церкві,допомагає батюшці,так таку єресь несе про ,,роскольників,,і кари Божої стосовно виселення останнього монаха..про повінь..короче жах
...ALENA...• 30 марта 2023
Ответ дляMilka8181
Пусть нахер идет, тот кому паша молится явно не Бог
Як же вірно ви написали. Що ж то за раби такі , які на мерседесах їздять ?
Чашечка кофе• 30 марта 2023
Ответ дляchild3child
Люди адекватні, а ні адепти фсб рпц все прекрасно розуміють
Donnafugata• 30 марта 2023
Ответ дляАнфиска_123
Та їх і тут вистачає. Про почорнівші хрести, про те що дамбу прорве якщо Лавру виселять і ще кучу всього з фсб-шних методичок
child3child• 30 марта 2023
Ответ дляkuskus
Вы откуда знаете? Видели заключение комиссии? Дайте ссылку на оригинал документа. Или это ваше субъективное предположение? Я за верховенство права, если что. Если понастроили, то первый, кто несет за это ответственность, то это руководство заповедника и минкульт. Где они были все эти годы? Но интересно увидеть заключение комиссии, я смотрю, никто его не видел, но обсуждают активно. Хочется разобраться в ситуации.
Чашечка кофе• 30 марта 2023
це точно православненєко і по всім заповідям?
Цитую.
«кажу вам, пане Президенте, і всій вашій сворі, що сльози наші не впадуть у землю. Вони впадуть вам на голову!
Ви думаєте, що увійшовши у владу на наших спинах (аааааа!), ви можете так поступати?
Господь не простить ні вам, ні вашій родині!»
Далі там окремо про «одержимого буйством диявольскоі ненависті» міністра культури.
Цитую.
Ответ дляГл@ша
Паша напевне забувся що там, на небі, все фільтрують. Й Боже покарання може зачепити його самого.
Паша не віруючий.І краде українські ікони.Прикро,що всім це байдуже.Думаю,з печер і мумії покрадуть на московію.Ярослава князя київського з Софійського собору викрали і на москву відвезли.Так що Ілля Муромець в небезпеці,москалі злодії все покрадуть
Ответ дляАнфиска_123
Це малоосвідченні люди, які хватаються за любі переконання. Критичне мислення відсутнє. 🤷🏼♀️
Чашечка кофе• 30 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Типова русня. Не буде ніякого дивування, якщо вони звідти і унітази винесуть
Wendy Rhoades• 30 марта 2023
Ответ дляHelloKitty18
Відчуття неоднозначні якійсь, наче жаль їх, але розумію, що працюють на московію.
жаль?
нічого собі)
child3child• 30 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Що розуміють адекватні люди? Ви, я так розумію, зараз за всіх росписуєтесь? Не забагато на себе берете?
Donnafugata• 30 марта 2023
Ответ дляchild3child
Новина сьогоднішня:
Комісію Мінкульту не пустили до Лаври!
Якщо немає чого боятися, все на місці і законно, то чому блокують?
Комісію Мінкульту не пустили до Лаври!
Чашечка кофе• 30 марта 2023
Ответ дляchild3child
Молитися за росію, здравіє патріарха Кіріла, відмовлятися відспівувати загиблих військових, нести фігню про дамбілі бамбас. Це як називається?
child3child• 30 марта 2023
Ответ дляDonnafugata
Новина сьогоднішня:
Комісію Мінкульту не пустили до Лаври!
так от мені незрозуміло, тут пишуть, що комісія виявила, що там щось набудували, а як вона виявила, якщо її не пускають?
Чашечка кофе• 30 марта 2023
Щойно на Українське радіо Andriy Kovalov - релігієзнавець і військовослужбовець ЗСУ розповів, що в братії Києво-Печерського монастиря завжди було проукраїнське крило, до якого належав і о. Авраамій (Лотиш) - сьогодні він став новим намісником Лаври за рішенням Епіфанія.
І про те, що Павло (Лебідь) Мерседес, що був настоятелем Лаври від московського патріархату, завжди пресував о. Авраамія за проукраїнську позицію, за молитви за українське військо. Натомість Павло наполягав на тому, щоби молитися братія має за абстрактне ’отєчество’.
За деякий час в коментарях додам посилання на розмову. Андрію, дякую, ти , як завжди, супер-речник!
Павлик Равлик• 30 марта 2023
Ответ длячир
Надо туда Кличко с киевскими коммунальщиками отправить. Помню как летом 2014 г. они живенько разогнали майдан, вместе со всем барахлом.
Це не в його компетенції. Лавра - НАЦІОНАЛЬНИЙ історико-культурний заповідник.
Ответ дляchild3child
Ну так розбирайтесь і нам докажіть, що незаконно виселяють .
elenanestere• 30 марта 2023
Я дивлюся на все це так зване переселення, як на цирк. Ряжені дядьки в рясах і білих каптурах, товсті такі, тітушки і люди оті, що поряд з цими незрозумілими істотами... Ті люди хоч уявляють, що хрест на отому білому каптурі у попа того головного, коштує 160 тис доларів? Звиздець, там діаманти! Нафіга вони йому на лобі? Це пришвидшить приход Бога? Жах
Ответ дляМдаа
Жаль что СБУ не зайдут туда и не выведут силком под рученьки
Це не допрацювання нашої влади.
Винесуть орковські попи старовинні книги та ікони,а це культурна спадщина України.Прикро за цю лояльність до московитів.Пашу вже ловили на кордоні,з багажем ікон і відпустили,бо пояснення було сміховинне,що ікони ніби з церковної крамниці.Такі дешеві ікони він би особисто не вивозив з України,що він вивіз вже чи дізнаємось.Також замінені оклади ікон,зняте дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння і замінено на дешеві аналоги.