Орки, коли ви вже поздихаєте?
frumoasa17• 02 апреля 2023
Ответ дляok1904
Вдячга за підтримку.
Ще в мене є подружайка Лєнка, я її знаю з 2 х років. От в неї другий чоловік пару раз кодований, лічений від алкоголю, фену і всякої фігні, в мене взагалі лайт версія, а там вулкан історій. Колись її перший чоловік потрапив до лікарні, і більше не було кому за МРТ заплатити як Лєнці, думали що вже все, кончиться, з запою не міг вийти, так, що в обморочному стані потрапив в лікарню, відкачали, хоча лікпрі гарантії не давали, значить треба ж його перекласти на ліжко після мрт, просять мужчину, що з Ленкою прийшов: хто Ви? Допоможіть. Ну той і відповів: я другий чоловік другої з третьох жінок цього хануріка. Зараз допоможу. Медперсонал випав в осадок
Клас
Ответ дляok1904
Вдячга за підтримку.
Так, значит про Лену у нас отдельный цикл историй выйдет.
Ответ дляok1904
Та , я завжди жалість Лєнкину не могла зрозуміти, я вже їй казала, що як має бажання когось жаліти, то краще в псячому притулку допомагати, пси хоч благодарні, навідміну від хануріків
Ой, есть такая категория баб, вечная спасительница. Это уже не излечимо
Ответ для Просто я
така вона по натурі добра, я в неї ачуся доброти все життя. Зате кому, що треба, вона допоможе і ніколи не відмовить, знайде вихід.
Так не виліковне, тому я їй псячий притулок відвідати рекомендувала не раз.
Ответ дляirina _d
Не, мы несколько лет уже как отдали излишек. Там же сдохнуть можно)
Это во первых, а во вторых, куда это все девать.
Мы больше по клубам да по саду, и то проблема кому отдать то что уродило
Вот черешню как дураки делили своим кому жёлтую, кому красную ( это в Киеве уже фото)))

Yellow berry• 03 апреля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
И где все?
Капец на улице срань. Я так замерзла
Я попередніх 8 сторінок вже годину читаю) погода груднева
Ответ дляЛеди на мопеде
И где все?
Капец на улице срань. Я так замерзла
Я носика під вечір висунула з квартири, на вулиці мокро, швиденько сховалася. Зараз щось треба подивитися з кіно, нарекомендували повно всього. Чомусь в обід всіх відпустили додому, то не пропустила свій обідній сон
, тепер можна мені фільми дивитись.
Леди на мопеде• 03 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Я тут.
Всі по справам напевно
Ага.. Таньку явно читают
Inna Medvetska• 03 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Я тут.
Всі по справам напевно
Тільки о 21.30 звільнилася.
От лягла.
Думаю подивлюся хто у нас тут є
От лягла.
Думаю подивлюся хто у нас тут є