Zelenkа• 30 марта 2023

Хвилювалочка

Орки, коли ви вже поздихаєте?
ok1904• 02 апреля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Це тільки я така ненормальна третій раз заміж збираюся. Інші б вже забили на це і чоловік поруч не потрібен😬 Хоч все вмію сама теж.
Вам добре? То насолоджуйтесь. Вдвох, коли є порозуміння. завжди легше, ніж самотній

frumoasa17• 02 апреля 2023
Ответ дляok1904
Добре. Ось у цьому моя проблема. Мені комфортно, коли є поруч чоловік. Це не означає що буде будь-який - алкаш, нероба, тиран, мямля, тощо. Самотній мені погано, і завжди так було.
ok1904• 02 апреля 2023
До речі, сало подешевшало, від 130, середня ціна на крижочок 150.
ok1904• 02 апреля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Чоловік це підтримка, я розцвітаю з нею. Звісно, достойний має бути
Nata.t.1970• 02 апреля 2023
Ответ дляok1904
Да,я вчера крыжечок (это самое мягкое) на Дарницком рынке по 150 покупала
И яйца Ясен свит по 60
автор Zelenkа • 02 апреля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Не всі тут злі. Я б пригостила всім, ще і вина наллю.
У мене в гостях тільки так.
Виїзджаю!
ok1904• 02 апреля 2023
Ответ дляNata.t.1970
И яйца Ясен свит по 60
Ну яйця ще поки дорогувато, великі Ясенсвіт 67, а дрібні близько 50 грн, коли в Ніжині була, то там дрібні від 45, на базарі до фермерських, де в нас вічно черга я не добралась, не гуляла базаром, взяла молока, мяса, сала і додому, дощило ранком.

Просто я• 02 апреля 2023
Ответ дляok1904
О, вот это отличная новость.
irina _d• 02 апреля 2023
Ответ дляok1904
Пост. Это ненадолго)
ok1904• 02 апреля 2023
Ответ дляNata.t.1970
И яйца Ясен свит по 60
Один продавець мяса , видно, що не місцевий, питаю за крижечок, бо ціна сала по 120-130 а він каже: я так як Ваші сало не ріжу , ваші ріжуть вздовж, а я поперек, точно не наш продавець,бо до нас на недільний зїзжаються з Черкащини/Полтавщини.
Просто я• 02 апреля 2023
Ответ дляok1904
Пишут все, что в Сильпо акция по 3,99 яйца. Сама ещё не доехала, так что своими глазами не видела.
Просто я• 02 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Пост. Это ненадолго)
Морозилка моя морозилочка
ok1904• 02 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Пост. Это ненадолго)
Сало прекрасно зберігається в морозилці, куплю ще. Уявляю на наступному тижні його навезуть, ще більше ніж сьогодні. Треба буде знову їхати на базар
автор Zelenkа • 02 апреля 2023
Ответ для Просто я
Морозилка моя морозилочка
В БЦ я тебе навчу сало жерти
Просто я• 02 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
В БЦ я тебе навчу сало жерти
Я и сама умею, взрослая уже
автор Zelenkа • 02 апреля 2023
Ответ для Просто я
Я и сама умею, взрослая уже
Я довершу
Будемо ізвращатись!
Просто я• 02 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Я довершу
Будемо ізвращатись!
О, вот это мне нравится
Не зря, я в тебе увидела родственную душу
irina _d• 02 апреля 2023
Ответ дляok1904
Нужно мотнуть на Дарницкий рынок на неделе, запас мальца сделать
frumoasa17• 02 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
В БЦ я тебе навчу сало жерти
Мене навчіть. Не їм сало

автор Zelenkа • 02 апреля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Мене навчіть. Не їм сало
А копчене на вишневих гілках? Ну сире сало і просолене, то не всі можуть.
автор Zelenkа • 02 апреля 2023
Ответ для Просто я
О, вот это мне нравится
Відчуваю ці літні ночі в парку і орем ’Вахтьорам’
frumoasa17• 02 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Таке не куштувала.
Раз в рік бекон.
ok1904• 02 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Копчене не вживаю, може за виключенням два три рази на рік. Треба, щоб я точно знала, що людина коптила на дровах . А хто ті продавці, в основному перекупи
frumoasa17• 02 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Вночі не вийде. Комендантська година.
Просто я• 02 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
От дурнэ
автор Zelenkа • 02 апреля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Вночі не вийде. Комендантська година.
Я знаю, як в парк пройти без камер
автор Zelenkа • 02 апреля 2023
Ответ для Просто я
От дурнэ
Шооо
frumoasa17• 02 апреля 2023
Ответ для Просто я
От дурнэ
Молодість і безбашиність у душі
Просто я• 02 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Шооо
Я сплю ночью.
Хотя.....
frumoasa17• 02 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Я знаю, як в парк пройти без камер
Хитра🤭