Орки, коли ви вже поздихаєте?
Ответ дляАмарилис
Ні, ну хто б казав
. Тортик де?
Сожрали, і без свічок. Гонєц сказав, шо він манав кудись бігти по якісь довбані свічки, торта розрізали ще до того, як я сковорідку в руки взяла. Ніякого порядку. Сьогодні та сама історія, я ще не проснулась толком, торт вже по тарілкам розклали. Чорний принц з прослойкою апельсинового джема і кокосова білосніжка.
a.ostroverh• 30 марта 2023
Ответ дляalena2013
Нет ореха((
Но если это про всех с сережками, то они точно есть - у меня неделю глаза чешутся.
Пишут про орех
С ольхой и берёзой все понятно
Ответ дляNasta9019
Взагалі без вечері(
Ви чого? А якже голод?
Мені лікар сказав, що мені голодувати не можна- гемоглобін падає, а я д донор. Тож на вечерю третина пачки творогу (або й половина) плюс петрушка- кроп труда плюс одне варене яйце й кефіром заправити.
Після таких вечерь за декілька днів спав мій «вуглеводний» живіт.
mmi583@mail.ru• 30 марта 2023
Ответ дляАлёна-01
Так, тепло вже)
В мене у старшого день народження в травні
У мого чоловіка в середині травня. Красота, все цвіте, все зелене, тепло, шашлики. Не те, що в мене в листопаді, холодрига, то сніг то дощ, і всяка фігня.
Sokol_v_tapkah• 30 марта 2023
Ответ дляMozarella
С помидорами интересно, мини типа черри или обычные?
Там же надо будет что то подвязывать,сложнее чем просто полил и само растет.
Называется балконное чудо. Специальные комнатные помидоры. Еще не знаю, что там получится) помидорки маленькие должны быть
Ответ дляKlodia
Ви чого? А якже голод?
Терплю. Треба 55 кг до літа.
У вас інша ситуація.
Sokol_v_tapkah• 30 марта 2023
Ответ дляKlodia
На первой странице тут две крали уже попытались выступить.
Хах, даже в такой теме нашли к чему пристать)
Леди на мопеде• 30 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Я перейшла на 1200-1300 ккал, плюс спорт, тому це третина для мене.
От шо значит молодость... а нам ужеи так сойдет))
mmi583@mail.ru• 30 марта 2023
Ответ для Просто я
Завтра самое оно будет. Наверное.
По прогнозу від завтра і до вівторка дощ
Леди на мопеде• 30 марта 2023
Ответ дляGupa
А в мене +, поругайте мене...
Чоловік називає жирненька кицюня!
Мой говорит - ты не толстая, ты сладкая. Узбагоил блин😂