Орки, коли ви вже поздихаєте?
Николь1986• 30 марта 2023
Привет. Прочитала только что в тг, что в блядорашу могли ракет снова завезти
А вообще что слышно?
D.e.l.e.t.e• 30 марта 2023
Успокойтесь уже, ми с Херсона каждому баху так не посвящаем тем, как вы в тревоги)
NataHromadska0808• 30 марта 2023
Привіт) прийшло повідомлення, але ще без сирени. Перша реакція: в середині так стислося все і в цей момент сусід зверху щось впустив
Мало не впісялася
Николь1986• 30 марта 2023
А вообще не понимаю, когда в тг пишут типа снова взлетел миг носитель кинжалов, которые наше ппо сьить нп может и т.д. А когда сможет? Бляха муха, где Петриоты? Что вообще происходит?
Пы.Сы. Снег с крыши падающий задрал
Ответ дляZelenkа
Чекаємо упоротих, хто писав у вранішній темі, що хвилювалочки - боневтіки, чекають медальки за те, що залишились в Україні. І що диванні воєни всі, хто тут.
Слабо тепер без анонімів, чи гавкати умієте тільки із-за паркану?
Таку уйню пишуть або п´яні або дурні. Але ж п´яний проспиться, а дурнів нам в цій темі не треба,хай не засоряють ефір.
Николь1986• 30 марта 2023
Ответ дляD.e.l.e.t.e
Ваше право. А вот мы такие.
Ответ дляНиколь1986
Пы.Сы. Снег с крыши падающий задрал
З такими нервами треба персен пити. Який сніг, сьогодні +12 все давно розтануло.
Belosnezka1980• 30 марта 2023
Ответ дляD.e.l.e.t.e
Так хто Вам заважає?) Це тема, не про те, що ми боїмось, просто лишній повод зібратись і потеревенити. Дівчатка всім доброго дня, а русні так чи інакше @ізда!