На пів ставки• 30 марта 2023
Мавка, чим закінчилася?
Пішли з дітьми до кінотеатру і не додивилася 10 хв через тривогу. Дивитися повторно нема сенсу. Хотіла вдома дочитати дітям кінцівку з Лісової пісні - то вони різні з кіношною версією. Як завершився мультфільм?
Тундиринда• 30 марта 2023
Мавка ожила, повернулася до села, поцілувалася з Лукашем, у нього виступили такі ж татухи як у неї, всі потоваришували.
Килина добралася до джерела, вмилася та помолодшала до стану немовляти.
Я погнала• 30 марта 2023
Не дивилася ще. От діти здивуються, коли виростуть і будуть проходити Лісову пісню у школі...
На пів ставки
• 30 марта 2023
Ответ дляЯ погнала
Ну так. Просто Лісова пісня - це драма. А мультик для дітей 3+, все логічно)
Я погнала• 30 марта 2023
Ответ дляНа пів ставки
Драма - це просто жанр, це твір побудований у вигляді реплік, призначений для гри на сцені. Він не обов´язково має сумний фінал))) Тому зауваження, що це драма не зовсім доречне) І насправді не дуже логічне. Діти повинні розуміти, що не все і не завжди закінчкється хеппіендом. І що не все, що виглядає як хеппіенд насправді є хеппіендом. В Лісовій пісні важливим є саме фінал. Кінець - це початок.
НуКаНаКа• 30 марта 2023
Ответ дляЯ погнала
Я думала, п´єса - це жанр, де лише репліки для театру