Фісташкова кава• 30 марта 2023
Що гірше: з´їсти шоколадку чи випити пиво?
Як по-вашому, що гірше? З´їсти цілу шоколадку чи випити 1л пива? По калорійності майже те саме. Мені от пиво приносить більше задоволення, ніж шоколад. Багато не п´ю, не напиваюсь, але розумію, що це вже алкоголізм.
Результат:
вже голосів:
82 (68.91%)
Пиво гірше
37 (31.09%)
Шоколад гірше
Моя улюблена страшко• 30 марта 2023
і те гімно і те. шоколад хоч трохи корисніший. а від пива смердиш як від туалету і пузо росте
ПотеряласЯ Я...• 30 марта 2023
От шоколада в весе наберёте, а от пива ощутите лёгкость. Лучше пиво , однозначно
Уравнобешенная• 30 марта 2023
не люблю солодке, але сьогодні перший день критичних днів, тому весь день топчу шоколад, а зараз вже хочу і пива )))
Фісташкова кава
• 30 марта 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ви серьезно ?
ПотеряласЯ Я...• 30 марта 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Ничего из этого. Я себя люблю.
А кто-то любит не только себя , но и жизнь, и ещё и наслаждается этим.сильно там не завидуйте только
СпайдерВумен• 30 марта 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
На здоровье
Фісташкова кава
• 30 марта 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Як влучно сказали )
З горіха зерня• 30 марта 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ничего что пиво имеет гормональный эффект ))
З горіха зерня• 30 марта 2023
Я пиво не люблю, потому шоколад для меня лучше. Но целая шоколадка сразу это тоже ненормально
фан L.O.S.T.• 30 марта 2023
ни то ни другое не плохо. не занимайтесь фигней и живите в свое удовольствие
КонхфЭдкаТузик• 30 марта 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Це щось нове))).
фан L.O.S.T.• 30 марта 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
от литра пива ничего с гормонами не случится
Зубная фея• 30 марта 2023
Кто вы после этого? Прочитала тему и вспомнила про заначку конфет. Опять будут прыщи. Буду мысленно гнать их к вам
Запасная спина• 30 марта 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Ух ти! Не знала. А який? Що від нього повинно бути?
ПотеряласЯ Я...• 30 марта 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
враньё от конкурентов)думала уже никто не верит
фан L.O.S.T.• 30 марта 2023
Ответ дляЗапасная спина
хвост вырастит
фан L.O.S.T.• 30 марта 2023
Ответ дляТворог для розжига
Шоколад хоча би смачний, а пиво - це ж гидота.
хорошее пиво вкусное