Будь ласка, тільки по темі. Без «а чому не робили» і тп В мене в Молдові родич при смерті. Треба поїхати проститись, якщо встигну, і на похорон. В мене собака (йорк), яку немає з ким залишити. Робити ті всі чипи, тітри немає часу. Да в прививки ми робили тільки перші, як цуценятком була. Зараз собаці майже 6 років. Тобто ветпаспорт пустий. Знайомі з Молдови кажуть, що на їх сайтах пишуть, що пускають без документів. Але як воно насправді. І якщо навіть я туди проїду, чи впустять мене потім додому в Україну з моєю собакою? Знаю, що це погано, але така ситуація, що готова купити заповнений ветпаспорт з усіма прививками. Є така послуга?
Можете купит загран и титры и т.п., вопрос цены будет. Если мы сами все делали нам в 150 у.е. почти вышло, и это по правилам, множьте на 2-3 и получиться цена скорого пакета
А де шукати хто такі послуги пропонує? Явно ж не на олх
Поїхала вчора з похресницею. На випадок, якщо не пропустять, вона повернеться з собакою. Не пропустили. Тому все що кажуть їдьте, пропустять - не правда.