Нічого вдягти• 31 марта 2023

Як розслабляються супер організовані люди?

Знаю пару таких, мені здається вони і на пляжі будуть лежати та щось планувати.
Якщо ви така людина розкажіть, як відволікаєтесь, розслабляєтесь?
В мене мама така все життя, відпочивати не вміє взагалі, ніколи не було нормальної відпустки. На морі була 1 раз у житті.
Директор Пляжу• 31 марта 2023
Так їх це не напружує
Лукава Кішка• 31 марта 2023
Не зрозуміло про що ви взагалі.Я думаю,багато людей вміє розслаблятися і постійно робить це.Мені і моря не потрібно і до чого тут мама?
автор Нічого вдягти • 31 марта 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Мама то як приклад.
Що конкретно вам не зрозуміло?
Мальовнича даль• 31 марта 2023
Це я. Дуже важко розслаблятись.
Іноді це роблю, через навантаження, для здоров’я.
А так мені краще у ритмі.
Але переключатись зараз вчусь
КондуктЕр тролейбуса• 31 марта 2023
п’ю чай з пустирником та валеріаною і йду на масаж-релакс. добре допомогає
КондуктЕр тролейбуса• 31 марта 2023
Ответ дляЛукава Кішка
людина все нормально написала. це ви якийсь тугодум
Забагаловка• 31 марта 2023
Я люблю все планировать и просчитывать. И отдых тоже) Вообще нет проблем.
Твоя космішна• 31 марта 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Много организованных людей регулярно летают в новые места, моря и Европы.
Мне тоже не понятно при чем тут мама и один раз на море. Может у нее возможности не было. Но финансы и организованость - это разное.
КондуктЕр тролейбуса• 31 марта 2023
Ответ дляТвоя космішна
автор излагает мысли, про маму, как один из примеров написала, всё понятно и ясно
Лукава Кішка• 31 марта 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Та всі люди розслабляються,що значить знаю пару таких.
Добра всем!• 31 марта 2023
Как организованный человек, я расслабляюсь строго в определенном месте и в строго определенное время.
Езжу на выходные к любимому мужчине, пью, ем тортики, валяюсь.... а с понедельника опять в строй.
Мусик Пусик• 31 марта 2023
Очень расслабляет мысль, что сделал все запланированное.